Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak to jest z motocyklami w zimie lecą ceny? - planuję kupić coś na następny sezon myślę, że kwota tak 7-8 tyś. najlepiej 600cm3 i plastik :) w miarę bezawaryjny myślałem nad honda CBR i Suzuki GSX-R sugestie jakieś są ?

Ceny zimą spadają ale według mnie niewiele... jak ktoś wie co sprzedaje to nie zrobi mega promocji :wink: za taką kasę znajdziesz bardzo ładną cbr f3 :thumbup1: f4 pewnie też ale w stanie co najwyżej mocno średnim :wink:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 204 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak to jest z motocyklami w zimie lecą ceny? - planuję kupić coś na następny sezon myślę, że kwota tak 7-8 tyś. najlepiej 600cm3 i plastik :) w miarę bezawaryjny myślałem nad honda CBR i Suzuki GSX-R sugestie jakieś są ?

Ceny zimą spadają ale według mnie niewiele... jak ktoś wie co sprzedaje to nie zrobi mega promocji :wink: za taką kasę znajdziej bardzo ładną cbr f3 :ok: f4 pewnie też ale w stanie co najwyżej mocno średnim :win:

+1 a do Tego w zime sie nie przejedziesz, co dla mnie jest priorytetem przy kupnie co by nie kupowac kota w worku :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Latacie coś Panowie jeszcze? :decayed:

:banan:

DSC_0025...JPG

Opublikowano

Ja chyba od przyszłego tygodnia zawieszam działalność i CBR-a będzie zimować wypucowana w garażu ...:wink:

Opublikowano

ja wyręczyłem braciaka w piątek i przegoniłem jego GSX-R'a 1000 k7 przed zimą.

Ale to jest dzikus, to masakra. Ogólnie porównując litra Yaśkę R1 i Gixera K7, to normalnie jak by porównał limuzynę i wyścigówkę :D gix mi z trzeciego biegu bez problemu z gazu szedł na gumę :kox:

Opublikowano

moja yamaha wr250 wypłucowana przeczeka jesień i jak nastaną mrozy i śniegi to wyjedzie z garażu by polatać po jeziorze :decayed:

a teraz w miedzyczasie kolcowanie opon

n2ai.jpg

Opublikowano
ja wyręczyłem braciaka w piątek i przegoniłem jego GSX-R'a 1000 k7 przed zimą.

Ale to jest dzikus, to masakra. Ogólnie porównując litra Yaśkę R1 i Gixera K7, to normalnie jak by porównał limuzynę i wyścigówkę :D gix mi z trzeciego biegu bez problemu z gazu szedł na gumę :kox:

Też wczoraj zaprzyjaźnione upalałem :kox: Dzik jak uj :slina::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie sprzedałem małego Dl-a Tak na marginesie bardzo fajny komfortowy moto polecam (tylko znudził mi się :P) .Teraz rozglądam się za czymś na nowy sezon. Ma ktoś z forum BMW f800GS??

1376405_10151812657064504_1448181240_n.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ekipa co sadzicie o fazerce chce kupic i nie wiem czy 600 czy 1000

Opublikowano
ekipa co sadzicie o fazerce chce kupic i nie wiem czy 600 czy 1000

Bardzo dobry sprzęt za przyzwoitą kasę :thumbup1: Z których lat szukasz fazera? Co do pojemności to już zależy od Twojego doświadczenia :wink: 600 baaaardzo spokojny, malutki i przewidywalny motocykl, idealny dla początkującego jeźdźca :wink:

Opublikowano

no kasy będzie około 10 tysi a co z bandit suzi

Opublikowano

Nie wypowiem się, bo nie miałem z banditem do czynienia :wink:

Opublikowano

A MotoMikołaje u was się odbywają i ktoś udział bierze?:wink:

Opublikowano
ekipa co sadzicie o fazerce chce kupic i nie wiem czy 600 czy 1000

jeździłem 1000 2004 przez sezon,. super elastyczny silnik, ciagnie od 3 tys na każdym biegu, ale jak nie masz doswiadczenia trzeba uważac szczególnie na małych predkościach z manetką na łukach, lubi koło uciekać,.

model z szybą i podwójną lampą, na trasie strasznie wieje, za mała ta szyba, ale za to fazerek mało pali jak na swoje 140 koni i nie idzie łatwo na koło,.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

no kasy będzie około 10 tysi a co z bandit suzi

toporny sprzęt, cieżki ale toporny, przebiegi do 100 tys km robi, od 2001 suoer owiewka na trasę, z wieksza szybą w ogóle super.

Opublikowano
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

cześć, może ktoś posiada ciężarki na kierownice do hondy f4is ?

Opublikowano

Oooo a kiedy znowu ja powrócę do dwóch kółek, za długa ta przerwa stanowczo...hmmmm...

Opublikowano

U mnie +12, polatałem troszkę :banan: ...od razu lepsze samopoczucie :kox::dancing:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.