Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

polecam to:

Honda CRF 250 po generalnym remoncie! (3523551613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kumpel sprzedaje.doinwestowane moto. fajnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,polecicie jakiegoś taniego w zakupie i utrzymaniu crossa tak aby dawał frajde przy oraniu, w lesie,bagnach itp.?

najlepiej chyba 2T w przedziale 125-250?

KTM 125 SX :wink:

polecam to:

Honda CRF 250 po generalnym remoncie! (3523551613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kumpel sprzedaje.doinwestowane moto. fajnie lata.

Dzięki Koledzy:wink:, zagłębie się bardziej w tematyke tych dwóch i coś wybiorę.

Muszę kupić coś do wariowania i orania bo w końcu kupiłem swoje wymarzone WR250R i jak narazie serce i portfel bolą jak się zachlapie błotem, a co dopiero na myśl o podtopieniu w bagnie:facepalm::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mi teskna... jak nie kupie essy to na wiosne znowu Kawe kupuje ;) piekna byla. 7upe3uda.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mi teskna... jak nie kupie essy to na wiosne znowu Kawe kupuje ;) piekna byla. http://img.tapatalk.com/d/13/09/18/7upe3uda.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Latałem identyczną :decayed:

image.jpg

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem zajebardzo zadowolony z Bandita 1200

P5190271.jpg

od początki to było tak: Motoryna - Simson - Jawa 350TS - ETZ 251 - GSX-R 750 GR7AB - SC28 CBR900RR- SC33 CBR900RR - PRZERWA NA RODZINĘ :decayed: - Bandit 1200 S >

Mam nadzieję, że przyszły rok rozpocznę Suzuki Hayabusa poliftowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mi teskna... jak nie kupie essy to na wiosne znowu Kawe kupuje ;) piekna byla. http://img.tapatalk.com/d/13/09/18/7upe3uda.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Latałem identyczną :decayed:

http://s16.postimg.org/7yp2hf3kx/image.jpg

:facepalm:

O jezu, co się stało? Widzę w tle chyba jest sprawca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu, co się stało? Widzę w tle chyba jest sprawca :kwasny:

No dokładnie...pasacior wymusił - standard :facepalm:

A to 3lata temu było także już tylko można powspominać :whistling: dobrze, że wszystko jedynie tak źle wyglądało :wink: Ale z moto jedynie goły silnik i wahacz z tylnym kołem zostały całe :thumbdown: rama przy główce pięknie się zwinęła, o lagach nie wspominam nawet bo to jasne :thumbdown:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza, jeszcze zimy nie ma:decayed:

jeździcie, szykujecie do zimy, sprzedajecie i szukacie nowych sprzętów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co chwila pada, więc narazie stoi w garage i czeka na pogode:kwasny: Ale licze na jeszcze kilka dni jazdy!:naughty: A potem jakiś zimowy serwis:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co na to forumowi motocykliści:

GOPR2900 - YouTube

??

Ja motocyklem nie jeżdze, nie jara mnie to, ale moim zdaniem wina lezy po obu stronach z naciskiem na motocyklistów, widaż zajeżdzają mu droge spowalniają ruch... zatrzymują i do tego dewastuja auto, według opisu koleś jedzie z cała rodziną. Ciekaw jestem co by każdy zrobił w takiej sytuacji jak jedzie z rodziną, a inni użytkownicy sa wobec niego agresywni i jest ich cała masa. Zatrzymujesz auto okopują blacharke bija szyby dostajesz po pysku i patrzysz sie kiedy im sie znudzi, czy próbujesz uciekać? proste próbujesz uciekac bo przecież nie wyjdziesz do stu debili... jego tylko pech ze sie nie zdązył jeden z napastników ogarnać że auto rusza z impetem:whistling:

W normalnym ruchu motocykliscie sie ustępuje, no ale do huuu on tez ma obowiazek ustapic jak zamierza spowalniać ruch, jak jadą kolumną to nie po 3 pasach:whistling: Moim zdaniem winni są motocyklisci(80%), zachowali by sie jak kultura nakazuje nie było by stłuczki, nie było by poscigu i nie było by rannych:whistling: Kierowca też nie jest bez winy, ale w duzej mierze to co zrobił było spowodowane zachowaniem motocyklistów...

tutaj wyjasnienie tej sytuacji

Range Rover vs motocykliści – nowe informacje: motocyklista sparaliżowany, kierowca bez oskarżeń! | Magazyn MotoRmania - Portal Motocyklowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo to iż jeżdżę motorem uważam, że wina jest po stronie motocyklistów. Całą bandą jechali jak święte krowy, nie przestrzegając żadnych przepisów.

Kierowca ternówki mógł wcześniej zadzwonić na policję, to może by unikł pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie postąpił bym podobnie jak kierowca rovera, z tym że starałbym się dojechać pod najbliższy komisariat policji, no i tak jak kolega powyżej dzwoniłbym na policje o ile tego nie robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z motocyklami w zimie lecą ceny? - planuję kupić coś na następny sezon myślę, że kwota tak 7-8 tyś. najlepiej 600cm3 i plastik :) w miarę bezawaryjny myślałem nad honda CBR i Suzuki GSX-R sugestie jakieś są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...