Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajna sprawa, ja zawsze stawiałem motur przy kanale i na stojąco grzebałem przy nim, stare czasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez koncze sezon, ewentualnie na zime jakies kolce zalatwie to jeszcze przegonie :)cfc3a9352fd21119df71bdfc67de03ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon się skończył ale miejmy nadzieję, że zima nie będzie długa :D

Pozdrawiam motocyklisków. W sumie to teraz będziemy mieli więcej czasu na dopieszczenie naszych maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja mam zamiar kupic na przyszly sezon jakiegos jednoslada.. Mysle nad czyms bardziej "uniwersalnym", czyli moto do wypadu na miasto ale tez na trase ok 1000 km na raz.. Mysle nad Suzuki V-Strom 650. Co o nim sadzicie? Jezdzil ktos takim? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast DL'a wział bym transalpa :) Jeździ się całkiem zacnie i kultura pracy V'ki jest bardzo wysoka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mam wymienionego przez Ciebie DLa i bardzo sobie chwali, a to doświadczony motocyklista która miał już sporo motocykli w swoim garażu więc ma porównanie. Maiłem również przyjemność porozmawiać ze starszym człowiekiem (rozmowa rozpoczęta przypadkowo w salonie Kawasaki Rzeszów), który ma w tej chwili już drugiego DLa 650. Opowiadał, że jest już na emeryturze i sporo jeździ ze znajomymi w Alpy itd. na moto; pierwszym nawinął sporo ponad 100 tys km sprzedał i moto jeździ do dzisiaj. Kupił drugiego i też sobie chwalił. Jedno co stwierdzili obydwaj to to, że jak ma załadowane kufry i dwie osoby na pokładzie to zaczyna czasem brakować mocy.

Ogólnie jak poszukasz nawet w sieci to ten model Suzuki zbiera bardzo dobre opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Transalpa, to średnio mi się podoba.. Bardziej przypada mi do gustu DL-ka. No niestety te mocy czasem może brakować ale wg mnie, do sprawnego przemieszczania się wystarczy.. Nie zależy mi na sportowych osiągach, tylko na tym aby maszynka miała umiarkowany apetyt na paliwko i żeby nie była specjalnie awaryjna..Większość kilometrów będę pokonywał solo, więc mocy powinno wystarczyć Suzi też ma silnik V w którym cylindry są pod kątem 90 stopni względem siebie. Muszę pojechać gdzieś, gdzie będę mógł usiąść na tym moto a może się nawet przejechać.. Ostatnio miałem okazję jechać Hornetem 600 z 2009. Fajnie było ale to nie jest to czego szukam.. Plecaczek też musi mieć wygodnie :) Tak czy owak jeszcze jestem w Niemczech..Wracam na święta i w tym czasie muszę się zapisać na prawko.. tak żeby na wiosnę można było kupować moto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest jak gdzies po terenie sie jedzie, lesie. Ale jak trzeba sie przeleciec kawalek po drodze to rece zamarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...