Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś +8 C ale ogromna ilość piachu na drogach jeszcze mnie troche stopuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja przez zime jednego rumaka wyrezalem :)

ce3381d1605c5b5119b4573c3131c664.jpg

70069c724bcd93dbccda114e65b9bc80.jpg

Klasa światowa, mam pierwszą wersję po tej na pedała, powiedz mi skąd dorwałeś kolanko i wydech? [emoji14] Bo tego mi brakuje...
wydech byl niklowany a kolanko nowe z alledrogo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to teraz wygląda z naszymi przepisami. Słyszałem, że mieli wprowadzić zaostrzenia dla kierowców bez uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że jazda bez uprawnień to koszt 500zł

lg 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie weszlo dalej za brak A mając B jest 300zł i 500zl jesli nie ma sie żadnej kategori. Wiem bo kumpel wczoraj dostał 3 stówki.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów !

Mam do Was takie pytanie szukam części do starej wfm M06 najtrudniej jest z przodem w dobrym stanie bez luzów. Może ktoś coś wie ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze ;D co nie zmienia faktu że wypadało by zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata jeździłem bez prawka i jeździłem wszedzie, raz mnie ciachneli dostałem 300zł i pojechałem dalej. Problem zaczyna sie jesli nie ma sie wogóle prawajazdy, w przypadku jesli ma sie B a złapią cię bez A dostajesz mandat nie za jazdę bez prawka ale za brak danej kategori. W moim wypadku przyczyną braku prawka była mlodziencza głupota bo gdy robiłem prawko chodziłem na A + B za oba prawka w tamtym czasie płaciłem 1100zł niestety z czystej głupoty odkładałem egzamin na B az przepadł kurs ......za głupote trzeba płacić i po latach prawko na A kosztowało mnie 2000zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mogłem robić zaraz z B ale nie było wtedy funduszu, a później czasu.. teraz jak złotówek jest pod dostatkiem to muszę jeszcze rok czekać przez ten przepis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za głupotę trzeba płacić, gdy skończyłem 18lat prawko na C + E było tańsze niz teraz na A a z tego co wyczytałem znowu mają cos kombinować z egzaminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc kwity na B twierdzilem ze inne kategorie nie sa mi potrzebne bo nic więcej mnie nie interesuje, z biegiem czasu kupilem moto i co... Uparte moje dziewcze nie dalo mi spokoju abym zrobil prawko, i musialem zrobić, i jak kiedys moglem zrobic na pare złotych i na starych zasadach, to musialem sie jako pierwsza tura ludzi stresować na nowych zasadach. Tak samo teraz uważam ze C Czy E jest mi nie potrzebne a kiedys c**j go wie czy sie nie przyda. Najwyzej pozniej tak samo bede się martwił jak zdać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc kwity na B twierdzilem ze inne kategorie nie sa mi potrzebne bo nic więcej mnie nie interesuje, z biegiem czasu kupilem moto i co... Uparte moje dziewcze nie dalo mi spokoju abym zrobil prawko, i musialem zrobić, i jak kiedys moglem zrobic na pare złotych i na starych zasadach, to musialem sie jako pierwsza tura ludzi stresować na nowych zasadach. Tak samo teraz uważam ze C Czy E jest mi nie potrzebne a kiedys c**j go wie czy sie nie przyda. Najwyzej pozniej tak samo bede się martwił jak zdać :)

ehe...przekaze Dziewczeciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktos kiedys Kawasaki gt550 ? Zbieram stare motory i trafil mi sie wlasnie taki okaz za pare groszy z 1989 roku, chcialbym sobie go zrobic i pojezdzic w sezonie na takim starym turystyku w dluzsze traski. Moze mi ktos powiedziec czy przyjemnie sie takim czyms jezdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam zostac motocyklista i mam pare pytan. Ile kosztuje teraz prawko na A ( mam na B). Drugie pytanie jakiego moto szukac? Jezdzilem juz suzuki gsx600f i honda cbr F4i. Kwote jaka chcialbym przeznaczyc na moto to okolo 8 tys. Sppodobala mi sie yamaha R6 okolo 2002r. Czy to bylby dobry wybor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry R6 ale tam lubią wyskakiwac biegi

wyslane z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...