Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie!
gdzie dostanę dolną owiewkę do FZ6:
dU4czy641ZcU8I0jSWm0wngQQXM.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis dla kolegi Suzi kupowalismy. Ale to piekna bestia ! aff58e871b94dafe38d9460a1c184665.jpg

Opublikowano

Kasjan gdzie kupiliście gixxera? Pytam bo kolega właśnie takiego miał na sprzedaż, może od niego wzięliście?

Opublikowano

Otwock ul wesoła 32a ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie Grzejemy zimę: :banan:
2hd8j8n.jpg

Opublikowano

Odrazu cieplej :thumbup1:

Opublikowano

ladnie sie prezentuje! :) wiosno wroc!!!

Opublikowano

Panowie czy jest ktoś z okolic Wejherowa żeby podjechał obadać motor bo nie uśmiecha mi się przejeżdżać cała Polskę na daremno...odpalę na jakąś dobrą flaszkę za fatygę.

http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr1000k7-ii-wlasciciel-polski-salon-2007-CID5-ID6RoJw.html#e15e3a086e

Edytowane przez sysek27

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

6.01 sprzedałem swój moto, od teraz serce i rozum nie może znieść tej pustki :(

niech ta wiosna przychodzi jak najszybciej, bo trzeba coś kupić, jeździć i żyć :decayed:

Opublikowano

Może ktoś ma gs500 na handel, chce kupić sobie żeby nauczyć się jeździć

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może ktoś ma gs500 na handel, chce kupić sobie żeby nauczyć się jeździć

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

a Kawy ER6F nie chcesz?

http://olx.pl/oferta/kawasaki-er-6f-CID5-ID7Msyp.html

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Może ktoś ma gs500 na handel, chce kupić sobie żeby nauczyć się jeździć

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

a Kawy ER6F nie chcesz?

http://olx.pl/oferta/kawasaki-er-6f-CID5-ID7Msyp.html

Raczej szkoda tej Kawy do nauki jazdy, wydaje mi się że koledze Sqizzy chodziło o coś starszego i w gorszym stanie?

Opublikowano

Coś taniego na jeden sezon żeby było łatwe w prowadzeniu i żeby mi nie było szkoda jak zalicze glebę. Chce się na tym nauczyć jeździć

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A może niezniszczalna Honda CB 500 ? :D

GSami dziewczyny jeżdżą, chociaż to bardzo wdzięczny sprzęt...

Pytanie numer jeden ile masz wzrostu?

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Panowie czy jest ktoś z okolic Wejherowa żeby podjechał obadać motor bo nie uśmiecha mi się przejeżdżać cała Polskę na daremno...odpalę na jakąś dobrą flaszkę za fatygę.

http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr1000k7-ii-wlasciciel-polski-salon-2007-CID5-ID6RoJw.html#e15e3a086e

Pogoda ...ujowa zeby oglądać moto.

trzeba czekac na lepszą

Opublikowano

Trochę się d*pa ślizga, i aż szkoda wyjeżdżać 15-30min, żeby później poświęcić 2h na czyszczenie i konserwację :wink:

Opublikowano

Ja jestem w trakcje odnowy biologicznej i wymiany płynów ustrojowych,moto rozkręcone i wszystko pucowane, smarowane.

Jutro mam nadzieje że wyjadę,ma przestać padać i +13 C...... :wink:


WP_20150108_008.jpg


WP_20150108_006.jpg

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

Ja jestem w trakcje odnowy biologicznej i wymiany płynów ustrojowych,moto rozkręcone i wszystko pucowane, smarowane.

Jutro mam nadzieje że wyjadę,ma przestać padać i +13 C...... :wink:

WP_20150108_008.jpg

WP_20150108_006.jpg

Ładna F4i :) Ciężko dopaść skórzaną nakładkę na bak w kolorze nadwozia, Bardzo praktyczne rozwiązanie do tank baga używasz?

Opublikowano

To i ja się pochwalę moimi sztukami: Było było, jedna na sezon jak to z sukami bywa :)

Co tu dużo pisać, kolejny sezon kolejne wyzwania :cool: szukam czegoś na 2015, był GPZ, GSXR k5 750 - GSXR K8 750 - GSXR K7 1000 - GSXR K9 1000. Obecnie poniżej 1000 nie ma sensu wsiadać :)



vevkfp.jpg
anmu82.jpg
5dt6xd.jpg
15dmazm.jpg



2qki8hx.jpg
b8smk6.jpg
1op2j8.jpg


2afl5hu.jpg
ac31wm.jpg
ac31wm.jpg
34tahd5.jpg

v7zhg2.jpg



23wk7s2.jpg
e1ess9.jpg


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.