Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Prawko zależy gdzie i jak stoisz z czasem, za kurs 1200-1500 + inne pierdoły trzeba liczyć 2000zł. Co do motoru to R6 za ta kase bedziesz miał z pierwszych lat czyli 98/99 a w tym modelu skrzynia jest dosć niewygodna i nie lubi błędów dlatego R6 sobie daruj. Według mnie celuj w honde f3 f4 sa to modele naprawde przewidywalne, skrzynie chodzą bardzo gładko i gdy zakręcisz sie z biegami nie stanie sie nic złego, moc jest oddawana jednostajnie więc jako początkujący nie sparaliżuje cię przyspieszenie, tak jak naprzykład jest to w GSXr który mało czujnego kierowce potrafi przesadzić na miejsce pasażera.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok dzieki za info. Tak czytalem wlasnie ze w tych R6 lubia psuc sie skrzynie. Bede szukal hondy F4. Ciekawi mnie tylko ile u nas kosztuje zrobienie prawa jazdy na A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google mówią ze w Łowiczu w 2011r. w osrodku Rondo kat A kosztowała 850zł więc nie chce mi sie wierzyć ze po zmianie przepisów obniżyli ceny ..... W warszawie w tamtym roku kosztowało ok 1400-1500zł, w moich stronach kosztowało 1200zł ale z racji na brak czasu na kursy kosztowało mnie to 1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem dziewczynę na kwiecie 700zl u bandosa. Ja w 2011 płaciłem 600 tez tam robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Zamierzam zostac motocyklista i mam pare pytan. Ile kosztuje teraz prawko na A ( mam na B). Drugie pytanie jakiego moto szukac? Jezdzilem juz suzuki gsx600f i honda cbr F4i. Kwote jaka chcialbym przeznaczyc na moto to okolo 8 tys. Sppodobala mi sie yamaha R6 okolo 2002r. Czy to bylby dobry wybor?

Jeździłeś tymi motocyklami ? czy się tylko przejechałeś bo to różnica :) jeżeli do nauki to polecam suzuki GSR 600 lub Honde Hornet ma wystarczająco mocy i jest bardzo lekki zwrotny do miasta idealny. Potem można się przesiąść np na GSXR 600 lub 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem jezdzilem. Tak ogladam ogloszenia i oponie i widze ze chyba sie zdecyduje na Honde F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem jezdzilem. Tak ogladam ogloszenia i oponie i widze ze chyba sie zdecyduje na Honde F4

Kup f4i, będziesz zadowolony, przelatałem taką cztery sezony, zero problemów. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nabytek, kupiony grudzień 2014. Rocznik 2010, przebieg 8800km

9bb75375acba6b20075ba097f2f190b8.jpg

Masakra się na tym jeździ, mocy wystarczy 114KM, pojemność 1300 robi swoje [emoji1]

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w garażu stoją dwie f4i do sprzedania. moja i brata. tak więc jak ktoś szuka dobrego motoru na początek to bardzo polecam ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

gdyby ktoś szukał mam na sprzedaż kask HJC FG 15 rozmiar S i kurtkę skórzaną Dainese tak na 176-180cm, jak co pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze na etapie poszukiwan, Panowie co sądzicie o suzuki sv650??? fajne to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiad ma fajne sv1200 na sprzedanie. Znikomy przebieg, sprowadzony z usa. Jak sie nie myle to v4? No ja szukam ktm exc ale jak na lekarstwo... a jak juz cos jest to sie cenia jak za zboze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce się rozruszać przed sezonem, to polecam jakiś tor w okolicy. Wczoraj byłem ze znajomymi na Autodromie Jastrząb (świeży obiekt) - można się rozjeździć i wyszaleć ;)

0008.jpg

DSCF3187.JPG

DSCF3252.JPG

Edytowane przez lc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 przejeździłem 3 sezony i ani razu bieg nie wyskoczył, dzieje się tak jak dużo na kole jeździsz i wbijasz bieg z 1 na 2 bez sprzęgłą...resztą znam ludzi co w ogóle mało sprzęgła używają...ogólnie bardzo polecam, oczywiście dla ludzi z głową jak przy każdym motocyklu :)

p.s. może jest chętny na kurtkę turystyczną DANE na 178-182 cm , goreteks i skóra, zestaw podpinek - cena nowej 590 funtów - mogę sprzedać za tyle samo ale w złotówkach, super stan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...