Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda że allroud nie występuje w sedanie. Te poszerzenia zrobiły wielką robote w sedanie. Wyglądałby trochę jak RS. Gratki fury. Bardzo ładny kolor auta.

allroad i sedan wzajemnie sie wykluczaja :)

Aż mnie poruszyło jak przeczytałem sedan-Allroad :shocked:

Dla mnie ten samochód od początku produkcji powinie wygladać tak:

129j.jpg

W sedanie w kolorze czarnym lub białym wygladałby obłędnie. Jedyny uroki allroeuda to poszerzenia, reszta jest zbędna:)

Opublikowano

ale w/g Ciebie tak powinien wygladac allroad, czy poprostu B8 ?

allroad ma byc przede wszystkim praktyczny, wiec te listwy/poszerzenia nie sa lakierowane zeby w razie czego latwo bylo je wymienic...

Opublikowano

129j.jpg

:kox: :kox: :kox: super. :good:

Opublikowano

piękne auto :kox: :kox: tylko koło rozmiar większe bym dał.

gratki fury :good:

Opublikowano

Świetne auto :slina:

Opublikowano
:good: :good: daj ładniejsze koło i będzie pieknie :hi:
Opublikowano

zajebiaszczy wóz :kox: kolor też ciekawy, zawias masz regulowany ? tak jak wyżej pisali prosi się tylko o większe koło :naughty:

Opublikowano

No , to teraz wiem co kupić po B7 :kox:

Super autko no i silniczek właściwy :good:

Opublikowano

Gratk fajny sprzet.

Jak spalanie ,i ogolnie jak odbierasz ten silnik ?

Opublikowano

Jak ktoś kupuje allroada to najczęsciej nie po to, żeby go upodabniać do rs i fele zmieniać na 19'. To auto dla mnie prezentuje się znakomicie z tymi plastikami, a i felgi bym takie zostawił, mając spokój z omijaniem czegokolwiek na ich drodze.

Tutaj ten wysoki profil nie razi w oczy, bo to autko ma wyglądać bardziej terenowo :)

Opublikowano

graty za furkę :good:

allroada właśnie brakowało w A4-kach :kox:

Opublikowano

wygląda naprawdę :kox: w tym kolorze , Silver już się tak nie prezentuje (jak dla mnie oczywiście)

aż miło patrzeć - podejrzewam, że jeszcze milej jeździć :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

cudo :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje furki. Jak sie spisuje? Napisz cos wiecej o spalaniu i trakcji. :hi:

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :hi:. Co do jazdy to ja dla mnie rewelka. Quattro robi swoje. Początkowo miałem obawy że prawie 4 cm wyżej zawieszony będzie się bujał na zakrętach, ale w zamian dostał bardziej sztywną budę oraz po 2 cm w szerz a kółkach. Silnik dla mnie super zwłaszcza z tą skrzynką (haha przed zakupem nie miałem przekonania do automatu, ale jak chcę sie pobawić manualem i poszaleć to mam mozliwość przesiadki na inną furmankę :naughty:). Spalanie to obecnie ok 11-12,5. Felgi ori zostały na zimę. Na lato planuję kupić inne i mam zgryz co do rozmiaru ponieważ dosyć często śmigam po nieutwardzonej nawierzchni. Dlatego też na razie nie idzie w dół.

Opublikowano
Spalanie to obecnie ok 11-12,5.

a to srednie z miasta , z trasy czy mieszane ?

Opublikowano
  • Autor

zajebiaszczy wóz :kox: kolor też ciekawy, zawias masz regulowany ? tak jak wyżej pisali prosi się tylko o większe koło :naughty:

to jedyna rzecz, której mi w niej brakuje ale niestety juz nie miałem mozliwości domówienia [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 21:04_________________________________________________

Spalanie to obecnie ok 11-12,5.

a to srednie z miasta , z trasy czy mieszane ?

miasto + boczne drogi tak w układzie 75/25. Na trasie to udało się zejść do 9,5.

Opublikowano

Nie przejmuj sie zawiechą, kupisz dobry gwint i tez bedziesz sobie regulował :decayed:

Opublikowano

ale nie z kabiny i nie w kilka sekund :decayed:

Opublikowano

Super furka:)Po co robić obniżenie auta które kupiło się po to aby stało wyżej i lepiej jeździło po nieutwardzonym? To bez sensu:) Ewentualnie większą fela choć i tak jest malina:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.