Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Avant - zaczepy rolety

Czy pękły ci gniazda blokowania rociągniętej rolety ? 26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pękły ci gniazda blokowania rociągniętej rolety ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie urwane jest jedno.

owalne to jest zeby ta odstajaca do typu czesc rolety byla poziomo i zaskaniala bagaznik po zamknieciu klapy - jak popeka gniazdo to sobie ona zwisa smetnie ;) . tak samo jak by byla okragla.

przy okazji czy te plastiki idze kupic w rozsadnej cenie czy towar deficytowy ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Nikt nie wymyślił na to jakiegoś patentu?? Tez mi się jeden urwał. Na szczęście roleta jeszcze się trzyma jakoś... A wy jak jezdzicie?? Bez zasunietych rolet (porządek w bagarku :tongue4:)??

Opublikowano

W moim :a4fan: z 1998 r jakies 2 lata lemu pekly te zaczepy i wtedy zrobilem sobie nowe metalowe. Nowy zaczep sklada sie z połówki rurki i przyspawanego kawlka blaszki z dziurka wszystko bylo pomalowane lakierem z auta i przykrecone w miejsce starych plastik troche trzeba bylo przyszlifowac teraz juz sie troche odarly a tak to wyglada

969aecb8583bafc2m.jpg

fc69a45f1f6525b8m.jpg

Opublikowano

trzeba było to w żywicy zatopić i zamalować bo wygląda paskudnie

Opublikowano

Moze i za ładnie nie wyglada ale to niema wygladac tylko trzymac rolete. A jak dobrze wiemy prowizorki sa najtrwalsze ale jesli nie sprzedam tego auta a nad tym sie zastanawiam to popracuje nad tym i dam foty.

Opublikowano

Ja mam całe, z tym że czasami trzeszczą, a czasami cisza - dziwna sprawa - są całe

Opublikowano

U mnie nic takiego sie nie dzieje :rolleyes::a4fan:

Opublikowano

hey :th:

Aż sam zajrzałem do swojej i u mnie wszystko spoko :rolleyes:

A czemu u innych kuca :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

HEh kupielm wczoraj Avancika 97r.

I jest to samo;) :audi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No u mnie niestety lewa i prawa - to samo :thumbdown:

Z tego co sie orientuje, to trzeba kupowac cale boczki zeby to zlikwidowac.

Jak ktos ma lepszy pomysl, czekamy na odpowiedz

Pzdr

Opublikowano

no niestety ja tez mam obydwie pęknięte ale dopuki roleta sie trzyma nic nie będe robił z tym

Opublikowano

U mnie jedna strona pękła ale udało mi się ten kawałeczek skutecznie przykleić mocnym klejem w czarnym kolorze nie powiem jaki to klej bo kolega mi tylko go porzyczył, efekt jest taki że niema śladu po pęknieciu :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

u mnie pęknięte z prawej strony, sama końcówka

wkręciłem wkręt i na razie się trzyma

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam ja mam wkręty i trzyma dobrze :)

Opublikowano

No skrzypienie jest jak dla mnie wyjątkowo upierdliwe. Tylko nie wiem dokładnie co skrzypi, czy roleta na uchwytach, a może cała roleta, a może coś innego... Gdzie naljepiej szukać ustarki i co dokładnie trzeba posmarować zby problem zniknął :?:

A może przy okazji ktoś z Was ma problem z klamkami od wewnątrz które też się luzują i nie miłosiernie tłuką...

Opublikowano
No skrzypienie jest jak dla mnie wyjątkowo upirdliwe.

Chwyć belkę w która zwija się roleta i poruszaj w górę i w dół jak będzie skrzypieć to daj znac powiem w czym problem.

Opublikowano
No skrzypienie jest jak dla mnie wyjątkowo upirdliwe.

Chwyć belkę w która zwija się roleta i poruszaj w górę i w dół jak będzie skrzypieć to daj znac powiem w czym problem.

Zwinąłem roletę, chwyciłem, poruszałem - skrzypi :kwasny:

Opublikowano

od strony tej z guzikiem nałożony jest plastik. Odkręć wkręty mocujące wyjmij i zobaczysz że ten główny wkręt (pod taki nietypowy klucz) przechodzi przez plastikowy trzpień który się wyłamał. poszukaj wkręt o szerokim i płaskim łepku i zamień go powienien dobrze trzymać ten plastik i skrzypienie ustanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.