Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Avant - zaczepy rolety


damos

Czy pękły ci gniazda blokowania rociągniętej rolety ?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pękły ci gniazda blokowania rociągniętej rolety ?



Rekomendowane odpowiedzi

u mnie urwane jest jedno.

owalne to jest zeby ta odstajaca do typu czesc rolety byla poziomo i zaskaniala bagaznik po zamknieciu klapy - jak popeka gniazdo to sobie ona zwisa smetnie ;) . tak samo jak by byla okragla.

przy okazji czy te plastiki idze kupic w rozsadnej cenie czy towar deficytowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wymyślił na to jakiegoś patentu?? Tez mi się jeden urwał. Na szczęście roleta jeszcze się trzyma jakoś... A wy jak jezdzicie?? Bez zasunietych rolet (porządek w bagarku :tongue4:)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim :a4fan: z 1998 r jakies 2 lata lemu pekly te zaczepy i wtedy zrobilem sobie nowe metalowe. Nowy zaczep sklada sie z połówki rurki i przyspawanego kawlka blaszki z dziurka wszystko bylo pomalowane lakierem z auta i przykrecone w miejsce starych plastik troche trzeba bylo przyszlifowac teraz juz sie troche odarly a tak to wyglada

969aecb8583bafc2m.jpg

fc69a45f1f6525b8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było to w żywicy zatopić i zamalować bo wygląda paskudnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i za ładnie nie wyglada ale to niema wygladac tylko trzymac rolete. A jak dobrze wiemy prowizorki sa najtrwalsze ale jesli nie sprzedam tego auta a nad tym sie zastanawiam to popracuje nad tym i dam foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey :th:

Aż sam zajrzałem do swojej i u mnie wszystko spoko :rolleyes:

A czemu u innych kuca :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedna strona pękła ale udało mi się ten kawałeczek skutecznie przykleić mocnym klejem w czarnym kolorze nie powiem jaki to klej bo kolega mi tylko go porzyczył, efekt jest taki że niema śladu po pęknieciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skrzypienie jest jak dla mnie wyjątkowo upierdliwe. Tylko nie wiem dokładnie co skrzypi, czy roleta na uchwytach, a może cała roleta, a może coś innego... Gdzie naljepiej szukać ustarki i co dokładnie trzeba posmarować zby problem zniknął :?:

A może przy okazji ktoś z Was ma problem z klamkami od wewnątrz które też się luzują i nie miłosiernie tłuką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skrzypienie jest jak dla mnie wyjątkowo upirdliwe.

Chwyć belkę w która zwija się roleta i poruszaj w górę i w dół jak będzie skrzypieć to daj znac powiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skrzypienie jest jak dla mnie wyjątkowo upirdliwe.

Chwyć belkę w która zwija się roleta i poruszaj w górę i w dół jak będzie skrzypieć to daj znac powiem w czym problem.

Zwinąłem roletę, chwyciłem, poruszałem - skrzypi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony tej z guzikiem nałożony jest plastik. Odkręć wkręty mocujące wyjmij i zobaczysz że ten główny wkręt (pod taki nietypowy klucz) przechodzi przez plastikowy trzpień który się wyłamał. poszukaj wkręt o szerokim i płaskim łepku i zamień go powienien dobrze trzymać ten plastik i skrzypienie ustanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...