Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.


barszczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, czas to ogarnąć. ;d[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:10_________________________________________________Dobra, I post ogarnięty + uaktualniona lista modów. Wypowiadać się na temat diodówek R&W: http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1462886511.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :good: o to to to :kox: dobra lampa odmładza dooope :evil:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________wywal jeszcze troche fotek :decayed: albo zrob jakies nowe bo plamy po oleju i itd :przebiegly: ehh wywal to :decayed: auto idzie z modami do przodu to nie ma co wracac do przeszlosci :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh... ciekawe jak długo będziesz się nimi zachwycał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dziś trochę szybciej pojechałem (150km/h) i bałem się o swoje zdrowie... :wallbash: Auto "pływa" po drodze, miałem wrażenie, że nawet ściąga to na lewo, to na prawo, wszystkie plastiki w środku luźne i trzeszczą, przy ostrzejszym hamowaniu szarpie kierą. Zawieszenie, tarcze, prawdopodobnie przeguby do zrobienia + cały środek... No i nie wiem w dalszym ciągu, jak mocno był puknięty. Ciężko będzie mi tu modzić, bo najpierw muszę w ptaszek władować szmalcu w tą budę, żeby chociaż normy spełniała. Wszystko byłoby spoko, gdybym miał na to kasę, ale póki co się nie zanosi, choć miało być pięknie... :wallbash: [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:37_________________________________________________PS: O poskładanej na sztywno, czytaj na chama pompie wspomagania nie wspominam. Wyje jak jasny pieron. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pływa to polecam sprawdzić tuleje na tylnej belce... Przerabiałem to samo że przy 120 km/h miałem śmierć w oczach... Jeśli przeguby do zmiany to powinny strzelać niemiłosiernie przy skręconych do opory kołach i ruszaniu.

Jeśli szarpie kierownicą to faktycznie mogą być tarcze...

Ja już calutkie zawieszenie robiłem (wahacze, końcówki stabilizatora, tuleje na tylnej belce i gwint) :good: i malowałem prawie calutkie auto takie było poobijane :wink4: Poszukam foto i podeślę Ci na PW :)

Jak zadbasz i zrobisz wszystko to napewno uśmiech nie zniknie z twarzy przy każdej przejażdżce... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź na szarpaki na stację diagnostyczną, będziesz wiedział co z tym zawieszeniem jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła autem jeździć druga osoba, na co nie mam wpływu i sytuacja wygląda tak, że ja ładuje w auto kasę (olej, bena, naprawy), a ta osoba rozpier***a wszystko. Zawiecha przednia do roboty, jak pisałem wyżej, a auto pożyczałem w dobrym stanie. Nie mam ochoty ładować kasy w coś, co do końca nie jest moje i czego nikt, poza mną, nie szanuje. Na forum będę się udzielał, bo po prostu uwielbiam to auto, ale nie mogę sobie pozwolić finansowo na takie akcje. Niestety, nie zawsze wszystko jest pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na pocieszenie ci powiem że lepiej że sie tak stało bo byś wsadził dwa razy więcej w tą padake niż jest warta, a tak kupisz sobie coś fajnego jak dozbierasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem już, ile zarobię i nie ma tego tak dużo, chociaż może coś w Niemczech kupię. U nas ceny z kosmosu, a auta w tragicznym, w większości stanie.

Jaki zabieg został tu wykonany, aby uzyskać taki dźwięk? Z tego, co widzę, to tylko końcówki są zmienione, wycięty środkowy czy jak? ;)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 15:50_________________________________________________Aha, to wycie, to pompa wspomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk wydechu ładny ale te wycie to kaszana, a ja myślałem że u mnie pompa się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...