Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja audi a4 b5 1.9 tdi ma przejechane 312 000 czy jest możliwość chiptuningu przy takim przebiegu i czy nie odbije się to na aucie ? Jeśli nie to gdzie można to zrobic na podkarpaciu i mniej więcej w jakiej cenie ? Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne , że jest możliwość , trzeba tylko posprawdzać autko pod względdem mechaniczym .

-porobić logi

-kata usunąć jak nie jest usunięty

co do tunera to niech inni sie wypowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj.

Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj.

Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...

przeglądu nie przechodzi setki tysięcy samochód w Polsce, a jednak jeżdżą po drogach :decayed: ja kata przed programem wyciąłem i nie żałuję decyzji, bo te kilka koni doszło, a przede wszystkim kat nie ograniczał tunera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna trochę inna kwestia niż diesel :decayed: mój kat też nie był zawalony, ale zasada jest prosta, czym mniej za turbiną tym więcej kuni :gwizdanie: nie wiem ile więcej, ale u siebie mam przebieg 240 000, kat nie był zawalony, a po wycięciu i programie wyszedł najwyższy wynik AVFa po sofcie na forum.. także jest coś na rzeczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być sam program to bez obaw :wink4: mój pazdioch przy przebiegu 319tys wypluł 165km :wink4: z tym że musiałem powymieniac troche gratów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos kata , po 200 tys traci on swoje właściwości wiec warto go wywalić.

mój miał 230tyś i był ok, dopiero jak go zalało olejem... to poszedł się kochać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj.

Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...

A kto na przeglądzie to sprawdza :cool1:

Poza tym nawet z wyciętym katem auto spełnia normę spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym przejechanym kilometrem "ucieka" taka powiedzmy witalność, wigoru (stan techniczny może być perfekt ale to nie nówka). Automatycznie z auta z większym przebiegiem trudniej jest wycisnąć ładny wynik ale nie jest to niemożliwe :wink4:

Ja bym się nie przejmował i śmiało robił chipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebiegiem się nie martw, znam 1,9 AVG z przebiegiem 420tyś i 140kucami, lata 1 klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj.

Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...

Kat ogranicza i to dosc sporo a ze niby auto bez kata nie przejdzie przegladu? Az specjalnie bylem sprawdzic poziom emisji spalin przed wycieciem i po, roznica byla niewielka a auto przeszlo by przeglad bez najmniejszych problemow ;)

Co do pytania kolegi, mozesz smialo robic program przy takim przebiegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj.

Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...

Kat ogranicza i to dosc sporo a ze niby auto bez kata nie przejdzie przegladu? Az specjalnie bylem sprawdzic poziom emisji spalin przed wycieciem i po, roznica byla niewielka a auto przeszlo by przeglad bez najmniejszych problemow ;)

Co do pytania kolegi, mozesz smialo robic program przy takim przebiegu ;)

no właśnie tak mi się wydawało.. auto bez kata, ale z programem, ma mniejszą emisję niż normalne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w afnie robiłem przy 330tys. narazie przejechałem na nim z 15tys i zero problemow, a nawet powiedziałbym że auto w koncu zaczeło żyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja audi a4 b5 1.9 tdi ma przejechane 312 000 czy jest możliwość chiptuningu przy takim przebiegu i czy nie odbije się to na aucie ? Jeśli nie to gdzie można to zrobic na podkarpaciu i mniej więcej w jakiej cenie ? Dzięki za porady.

Kolego, obudź się, jeśli te 312 tysięcy jest prawdziwe, to Twój samochód z tym silnikiem ma WYJĄTKOWO MAŁY PRZEBIEG !!! , bo 312 tysięcy przez 15 lat to zaledwie 50 km dziennie, nie słuchaj teoretyków, jedź do Witka na Mineralną do Warszawy..., i już nigdy nie zadasz pytania, czy warto robić program, i u kogo... Nie kombinuj z "najbliższymi" tunerami tylko posłuchaj tych, którzy latami jeżdżą AFN po chipie Rogala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój 16 letni zecior ma na cyferblacie 230kkm :kox:

Robiłem program w EcuProject i seria miała 90km, a autko po programie śmiaga aż miło

Nie ma co się zastanawiać, tylko dobrą diagnostykę zrobić i po wirusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...