Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Turbo KKK K04

Kolektor wydechowy od TT

Blow Off

Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT

Układ dolotowy zrobić

2,5' układ wydechowy

Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm

Opublikowano

Hugo a da sie bez problemu zamontowac Blow Offa do 1.8T :?: Podobno sa z tym problemy przy wystrojeniu. Chyba predzej hybryde :razz:

Opublikowano
Hugo a da sie bez problemu zamontowac Blow Offa do 1.8T :?: Podobno sa z tym problemy przy wystrojeniu. Chyba predzej hybryde :razz:

Ja próbowałem z blow offami. Trzeba jakiś magiczny, kóry nie przepuszcza na wolnych obrotach. Inaczej nie ma mocy, przerywa i gaśnie.

Opublikowano

BOV do 1.8T trzeba dobrze dobrać,

Przeglądałeś forum streetracing.pl albo chociaż ten co podałem ?

Zobacz co inni na ten temat piszą

Opublikowano
BOV do 1.8T trzeba dobrze dobrać

Co masz na mysli :?:

Jak mowilem chyba jedynym rozwiazaniem jest hybryda DV i BOVa

Opublikowano

a ja nie wiem po co wam ten bov,ja robie 1.8t bez tego i zamiataja :grin:

Opublikowano

To dla lansu :mrgreen: Zredukujesz bieg przy dyskotece i blachary sa twoje :cool:

A tak serio to seryjny DV wytrzymuje wieksze doladowanie :?:

Opublikowano
To dla lansu :mrgreen: Zredukujesz bieg przy dyskotece i blachary sa twoje :cool:

A tak serio to seryjny DV wytrzymuje wieksze doladowanie :?:

daje rade

Opublikowano

jak zalozylem u siebie bova to roznicy zadnej nie ma tylko jest takie fajne psssssssssss

czasami tylko jak autko czasem przegonie to jak sie zatrzymam na swiatlach to ze dwa razy spadna wolne obroty tak do 600 obr i wracaja do normy

Opublikowano
czasami tylko jak autko czasem przegonie to jak sie zatrzymam na swiatlach to ze dwa razy spadna wolne obroty tak do 600 obr i wracaja do normy

to moze wina przepustnicy ? zalej V-Pover Racing i sie okaze czy jest zasyfiona

Opublikowano

A co do obrotów. Teraz moje autko stoi w garażu bo nie ma mnie w kraju, ale przed wyjazdem zauważyłem dziwną rzecz. Turbina pompowała mi jakieś dziwnie duęe cisnienie, silnik się dławił i nie miał mocy. Sprawdzałem przepustnice i przepływomierz i wszystko było ok. Czy może mi ko powieziec co może się dziać?? Z góry dzięki.

[ Dodano: 2006-09-05, 12:48 ]

Turbo KKK K04

Kolektor wydechowy od TT

Blow Off

Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT

Układ dolotowy zrobić

2,5' układ wydechowy

Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm

A ile to wszystko może orientacyjnie kosztować?

[ Dodano: 2006-09-05, 13:02 ]

Bo za wolno mi auto jeździ.

A obroty i zachowanie silnika mnie trochę martwi.

Opublikowano

Jeśli turbina pompuje ci za dużo to sprawdź wydech.

U mnie jak się rozszczelnił przed pierwszym tłumikiem to przeładowywała i auto muliło, bo zaworek wszystko wypuszczał.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wyregolowalem przepustnice vagiem i jest ok nawet o pare obrotow nie spadnie

co ja bym bez was zrobil

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Turbina pompowała mi jakieś dziwnie duęe cisnienie, silnik się dławił i nie miał mocy.

Duze cisnienie to wniosek "na sluch" czy vagiem sprawdzales ? jesli slyszysz ze swiszczy nienaturalnie glosno to sprawdz rure dolotowa za turbina, czesto robia sie mikro dziurki(= nieszczelnosc ukladu) co przy dosc duzym cisnieniu doladowania powoduje uciekanie powietrza, przeplywka widzi super ilosc powietrza,ktora Ci sie tak naprawde nie dostaje do cylinderkow, mam nadzieje,ze w jakis sposob pomoge pozdrawiam

PS przy przeplywce sprawdz parametry czasu podawania paliwa i powietrza (czy ktores nie opoznia sie wzgledem drugiego,bo niestety nie wyjdzie to jako blad na vagu itp.)

[ Dodano: 25-10-2006, 21:03 ]

[ Dodano: 2006-09-05, 12:48 ]

Hugo napisał/a:

Turbo KKK K04

Kolektor wydechowy od TT

Blow Off

Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT

Układ dolotowy zrobić

2,5' układ wydechowy

Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm

A ile to wszystko może orientacyjnie kosztować?

[ Dodano: 2006-09-05, 13:02 ]

Bo za wolno mi auto jeździ.

A obroty i zachowanie silnika mnie trochę martwi.

w vtg okolo 15 tys, a jesli sam to zlozysz to zmiescisz sie mysle w 7 tysiach. pozdr

Opublikowano
w 7 tysiącach ????

chyba dolarów... to zawsze sie tak mowi ze 7k a potem jak sie robi to zeby sie wszystko zgrało wykłada sie większą kase - o wiele wiekszą kasę, która w tym wypadku jest zależna od dostępu do lepszych cen częsci itd.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

e da rade cos zrobi za 7 tysi

  • 1 rok później...
Opublikowano
:polew: dobre to powinien byc jakis nowy watek jak mocnego Blow off zamontowac zeby wyrywac blachary :polew: a tak apropo to co mi proponujecie wcisnac do mojego 1,8T AEB dodam ze to A6 ale braknie mi troszke mocy w niej :confused4:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poziu, mam banalne pytanie. Sypie mi się plecionka i przy okazji chciałem usunąć kata "na korzyść" rurki 2,5cala.

Tylko nie bardzo wiem gdzie ją dostać. Kwasówkę, naturalnie.

Dobrze kombinuję? Bo zwykła rura to jakoś mi nie pasi.

Opublikowano

Poziu, mam banalne pytanie. Sypie mi się plecionka i przy okazji chciałem usunąć kata "na korzyść" rurki 2,5cala.

Tylko nie bardzo wiem gdzie ją dostać. Kwasówkę, naturalnie.

Dobrze kombinuję? Bo zwykła rura to jakoś mi nie pasi.

Kwasówka...gdzie dostać w twoich okolicach nie mam zielonego pojęcia... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.