Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie podejdą do ori wtyczek

Opublikowano

nie podejdą do ori wtyczek

Dzięki, a ewentualnie od czego mogę dopasować do AVJ-a wtryski, potrzebuję conajmniej 320cc, a znalezienie wtrysków od BEX-a graniczy z cudem.

Opublikowano

Panowie jaką max moc wytrzyma seryjne sprzęgło w AEB?

Opublikowano

Panowie jaką max moc wytrzyma seryjne sprzęgło w AEB?

u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach :)

natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok...

Opublikowano

nie podejdą do ori wtyczek

Dzięki, a ewentualnie od czego mogę dopasować do AVJ-a wtryski, potrzebuję conajmniej 320cc, a znalezienie wtrysków od BEX-a graniczy z cudem.

szare od tt 180 konnej
Opublikowano

Panowie jaką max moc wytrzyma seryjne sprzęgło w AEB?

u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach :)

natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok...

jest jakaś w miare tania alternatywa dla seryjnego sprzęgła?

Opublikowano

Panowie jaką max moc wytrzyma seryjne sprzęgło w AEB?

u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach :)

natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok...

jest jakaś w miare tania alternatywa dla seryjnego sprzęgła?

co masz na mysli ???? :mysli:

Opublikowano

jest jakaś w miare tania alternatywa dla seryjnego sprzęgła?

jak kupowałem do swojego auta ,w sklepie mi zaproponowali jakieś tanie sprzęgło firmy "Krzak"-a w tej samej cenie było sprzęgło LUK'a i sahs'a,więc wybrałem luk'a,na e'bayu możesz kupić za 60 parę funtów z dwuletnią gwarancją ,takiego najtańszego,ale nikt nie da gwarancji,że po 2 latach nie będziesz musiał zmienić je ponownie :wink4:
Opublikowano

Przy Q i dużej ilości koksu (czytaj Nm) jest z tym problem, parę razy strzelisz ze sprzęgła i pozamiatane, aktualnie czekam na sprzęgło wzmacniane od Pana Radzikowskiego, koszt około 800-1000 zł (nowe seryjne niecałe 500 zł)

Opublikowano

Przy Q i dużej ilości koksu (czytaj Nm) jest z tym problem, parę razy strzelisz ze sprzęgła i pozamiatane, aktualnie czekam na sprzęgło wzmacniane od Pana Radzikowskiego, koszt około 800-1000 zł (nowe seryjne niecałe 500 zł)

Pucek mam nadzieje, że ryzyko sie opłaci

Radzikowski to jest rozwiazanie "na dwie nogi", czyli "udo sie, abo sie nie udo"

powodzenia :good:

Opublikowano

Przy Q i dużej ilości koksu (czytaj Nm) jest z tym problem, parę razy strzelisz ze sprzęgła i pozamiatane, aktualnie czekam na sprzęgło wzmacniane od Pana Radzikowskiego, koszt około 800-1000 zł (nowe seryjne niecałe 500 zł)

Pucek mam nadzieje, że ryzyko sie opłaci

Radzikowski to jest rozwiazanie "na dwie nogi", czyli "udo sie, abo sie nie udo"

powodzenia :good:

U mnie się udało, nie narzekałem i nie narzekam.

Opublikowano

Panowie jaką max moc wytrzyma seryjne sprzęgło w AEB?

u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach :)

natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok...

U mnie oska, 280 Nm, trzyma już 2 lata. Zero problemów.

Opublikowano

Panowie jaką max moc wytrzyma seryjne sprzęgło w AEB?

u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach :)

natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok...

U mnie oska, 280 Nm, trzyma już 2 lata. Zero problemów.

Lubię agresywnie ruszać :wink4:

Czy się "uda" ? o to raczej się nie boję, zbyt wiele aut jeździ na sprzęgłach robionych u P. Radzikowskiego :)

Opublikowano

Lubię agresywnie ruszać :wink4:

Taaaaaa, z każdych świateł strzał z odcinki :decayed: Inaczej nie idzie :>

Opublikowano

SDC14481.jpg

koledzy mam takiego Tipa wiem że pytania teraz beda dla was śmieszne ale mam pytanie jak tu co po podłączać? bo nie mam jeszcze AEB w aucie ale na dniach będzie i drugie pytanie czy lepiej dać większą przepływomierz czy standart pociągnie planuje mieć około 220KM jeśli większą to od czego proponujecie??

Opublikowano

szersza czesc do puszki, węzsza do turbo reszte sam zobaczysz jak wyjmiesz stara gume

Opublikowano

szersza czesc do puszki, węzsza do turbo reszte sam zobaczysz jak wyjmiesz stara gume

no właśnie starej gumy nie mam tam :confused4: dlatego pytam co i jak heh a jak myślisz dobrze zrobiony Tip?? czy mógł by być lepiej dostosowany??

Opublikowano

wygląda dobrze ale jak przymierzysz to dopiero zobaczysz czy pasuje

Opublikowano

wygląda dobrze ale jak przymierzysz to dopiero zobaczysz czy pasuje

tak wiesz przykładałem go tyle że nie mam przodu w tamtym aucie i może dlatego wygląda że pasi... a powiedz mi co z tą przepływką??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.