Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

silne wzrosty momentu są największym obciążeniem dla układu napędowego.

Ale dają wiele emocji :decayed: Pakuje się jednomas z R5 i śmigasz i zapominasz że masz koło zamachowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tym sie zajmie ewentualny nastepny wlasciciel :):good:

i to dopiero jak uda mu sie zajechac obecne sprzeglo i nowy zamach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy wtryski 320cc o nr: 06A906031B podejdą do a4 B6 AVJ, wg etki te same wtryski siedzą w BEX-ie więc teoretycznie powinny pasować ale pewności nie mam, czy ktoś ma obeznanie?

podejda-mam takie u siebie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten temat i tak się zastanawiam. Mam taki problem. Mam już turbo k04 wywalonego kata dolot i teraz myślę czy zmieniać wtryski i pompe paliwa czy zostawić tak i wgrac program co i ile dadzą mi wtryski i jaka moc mniej więcej mam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już turbo k04 wywalonego kata dolot i teraz myślę czy zmieniać wtryski i pompe paliwa czy zostawić tak i wgrac program co i ile dadzą mi wtryski i jaka moc mniej więcej mam teraz?

mniej więcej teraz masz moc seryjną-150 koni,ale elastyka silnika na pewno się zmieniła,po programie na tym turbo,tipie i resztą seryjnych gratów,to może 190-200 wydusisz,ale wtryski przydały by się większe,no i cooler też większy-wtedy z 220 może i by wydusił :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już turbo k04 wywalonego kata dolot i teraz myślę czy zmieniać wtryski i pompe paliwa czy zostawić tak i wgrac program co i ile dadzą mi wtryski i jaka moc mniej więcej mam teraz?

mniej więcej teraz masz moc seryjną-150 koni,ale elastyka silnika na pewno się zmieniła,po programie na tym turbo,tipie i resztą seryjnych gratów,to może 190-200 wydusisz,ale wtryski przydały by się większe,no i cooler też większy-wtedy z 220 może i by wydusił :wink4:

cooler mam już większy niż seria. Hmm czyli wtryski dadzą mi jakies 20ps?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooler mam już większy niż seria. Hmm czyli wtryski dadzą mi jakies 20ps?

jak większy? FMIC?

a czy same wtryski dadzą 20 koni-tego nie powiedziałem :cool1: wtryski dostarczają tylko paliwo,a seryjne ograniczają dostarczanie tego paliwa ,które jest potrzebne do generowania takiej mocy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooler mam już większy niż seria. Hmm czyli wtryski dadzą mi jakies 20ps?

jak większy? FMIC?

a czy same wtryski dadzą 20 koni-tego nie powiedziałem :cool1: wtryski dostarczają tylko paliwo,a seryjne ograniczają dostarczanie tego paliwa ,które jest potrzebne do generowania takiej mocy :wink4:

no fmica ale wymiarów nie pamiętam :) jest w moim wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkognito pakuj wtryski bez gadania i dopiero potem rób program - pompa paliwa ci wytrzyma do tego K04 i regulator a AEB też bo jest 4 bar. Ogarniety tuner ci to ładnie wystroi i będzie pan zadowolony :naughty: 220KM i ponad 300Nm powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógł bym was prosić o pomoc w poszukiwaniu odpowiednich wtrysków... Wiecie kiepsko się na tym znam...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nappisz do Sid-a

on ci doradzi w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktos moglby mi napisac na pw jakie koszty musialbym poniesc zeby zmienic sobie intercooler na fmica? i kto w Lubleskim lub Mazowieckiem by mi to zrobil ? zakładajac ze wywale kata , zaloze sport filtr i fmica ale turbiny nie bede zmienial tylko program zmienie to uda sie przejsc ze 170 na 200 ?? a w jeszcze jedno pytanie w sofcie zmienia sie tylko doladowanie czy dawka paliwa sie tez zwieksza?? mowie tutaj o serii bez wiekszych wtryskow i wiekszego turbo ?? Dopiero zaczynam bawic sie w tym temacie , wiec wybaczcie brak mojej podstawowej wiedzy na ten temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktos moglby mi napisac na pw jakie koszty musialbym poniesc zeby zmienic sobie intercooler na fmica? i kto w Lubleskim lub Mazowieckiem by mi to zrobil ? zakładajac ze wywale kata , zaloze sport filtr i fmica ale turbiny nie bede zmienial tylko program zmienie to uda sie przejsc ze 170 na 200 ?? a w jeszcze jedno pytanie w sofcie zmienia sie tylko doladowanie czy dawka paliwa sie tez zwieksza?? mowie tutaj o serii bez wiekszych wtryskow i wiekszego turbo ?? Dopiero zaczynam bawic sie w tym temacie , wiec wybaczcie brak mojej podstawowej wiedzy na ten temat..

zmienia sie bardzo duzo, poczytaj forum to zobaczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...