Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w vw kupowałem za 120 zł.

a numer to 06A 145 710N

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podziękował bardzo :notworthy:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 10:43_________________________________________________podzwoniłem po salonach we Wrocławiu ceny :

145 pln Skoda TMT

140 pln VW Motorpol

140 pln Audi centrum Wrocław

nic na miejscu wszystko na jutro

Opublikowano

A no tak, zapomniałem, ze brałem po zniżce u znajomego :-)

Ja na swój dv czekałem chyba z tydzień.

Opublikowano

1,5 bara

dwa, trzy takie strzaly i w DV-ce pusci membrana

1,5 bara to juz bardzo duzo, warto rozejrzec sie na metalowa odmiana tego urzadzenia

Opublikowano

ja mam 1 bar w peaku potem zejście na 0.9 - 0.85 wytrzyma ?

Opublikowano

ja mam 1.1 i w 2 miesiące 3 sie rozleciały

kupiłem Forge-a 007 i spokój

Opublikowano

ja też mam 1.1 i mój ori trzyma juz pewnie z rok :)

Opublikowano

kupiłem Forge-a 007 i spokój

ktoś to sprowadza do PL w rozsądnych pieniądzach ? teraz mam założonego bov`a properfekta ale denerwuje mnie to sapanie. Ciekawy jestem kiedy zacznie wywalać błędy o składzie mieszanki

Opublikowano

kupiłem Forge-a 007 i spokój

ktoś to sprowadza do PL w rozsądnych pieniądzach ? teraz mam założonego bov`a properfekta ale denerwuje mnie to sapanie. Ciekawy jestem kiedy zacznie wywalać błędy o składzie mieszanki

trzeba szukac na alledrogo lub ebay-u

czasami ktos sprzedaje uzywke w niezłej kasie

Opublikowano

ja mam 1.1 i w 2 miesiące 3 sie rozleciały

kupiłem Forge-a 007 i spokój

musiałeś chyba mieć od chińczyków. Ja mam dwie i 1.1 bara i trzyma bez problemu :)

Opublikowano

mam takie pytanie czy za te moje spadki doładowanie może być winny map sensor??

Opublikowano

a gdzie dokladnie w aeb masz map sensor?

Opublikowano

no nie wiem to podpowiedział mi kolega i stąd moje pytanie...

Opublikowano

w aeb nie ma map sensora m.in. dlatego nie da sie vagiem sprawdzic doladowania :)

Opublikowano

w aeb nie ma map sensora m.in. dlatego nie da sie vagiem sprawdzic doladowania :)

hmmm a no dzięki czyli eliminuję to kolejną rzecz :naughty: dzięki za odpowiedź

Opublikowano

ja mam 1.1 i w 2 miesiące 3 sie rozleciały

kupiłem Forge-a 007 i spokój

musiałeś chyba mieć od chińczyków. Ja mam dwie i 1.1 bara i trzyma bez problemu :)

moze i z CHRL-u ale kupowalem w ASO

Opublikowano

czasami ktos sprzedaje uzywke w niezłej kasie

jeszcze mi powiedz jak jest ze sprężynami i smarowaniem tego ustrojstwa. Sprężynę dobiera się pod kątem ciśnienia w układzie ?

Opublikowano

ktos opisywal kolory sprezyn w zaleznosci do cisnienia, chyba Poziek

zawor sie rozkreca, myje, smaruje, najlepiej jakims syntetycznym litowym smarem

dobrze jest przepolerowac punkt styku tloczka z korpusem i poskladac

Opublikowano

czasami ktos sprzedaje uzywke w niezłej kasie

jeszcze mi powiedz jak jest ze sprężynami i smarowaniem tego ustrojstwa. Sprężynę dobiera się pod kątem ciśnienia w układzie ?

ja mam czerwoną, żółta i niebieską, i na 0,8 bara trzyma cały czas,jak niebieska-tak i żółta, tylko jakiś czas temu taki mały o-ring wydmuchało i delikatnie przepuszczał, założyłem nowy i nie sprawdzałem ostatnio, czy dalej tam jest, ale doładowanie nie spada-to chyba jest dobrze :mysli:
Opublikowano

a jak z tymi properfektami ? DV nie bov są dobrej jakości ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.