Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karambola kup sobie to zadowolony będziesz :wink4: Będę w niedzielę w Lubartowie to jak chcesz możesz zobaczyć jak śmiga na tym.

Ja od dzisiaj do niedzieli jestem w Lublinie na Wyspie :wink4:

Jak coś to jutro będziemy VAgowali moją kolumbrynę to jak będziesz miał czas na mini spota to możemy pogadać :wink4:

Poszła wiadomość na priv

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kup hybryde bo tych GTRS-ów w razie czego to nigdzie nie zregenerujesz :thumbdown:

Opublikowano

Poszła wiadomość na priv

:good:

Kup hybryde bo tych GTRS-ów w razie czego to nigdzie nie zregenerujesz :thumbdown:

Aktualny jeździec Poźkowego rumaka pisał, że GTRSa regenerowana była.. gdzieś na jakimś forum VW wyczytałem, że koleś oddawał do Ream Poland do regenerowania..

Na razie badam temat hybrydy :wink4:

Opublikowano

Do 2 koła to nie wiem czy bym nie ogarnął oryginalnej i nowej K04 :cool1:

ostatnio szukałem dla klienta, najtaniej znalazłem 3600zł

pierd.....olone ojro robi taki syf :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a podejrzewam że za 4200 bedzie mozna kupic GT2X-a

Opublikowano

to juz nie lepiej kupic td05 z mala dupka 9.8T ? :mysli:

tanie sa, dostepne tez. Wyspawac kolektor i heya, streetowe auto z zapasem mocy.

Mozna 250 i mozna 300....

Opublikowano

możesz jaśniej ????

Opublikowano

możesz jaśniej ????

ale co jasniej :)

chyba ze cos wyrwalem z kontekstu :)

Opublikowano

możesz jaśniej ????

turbina td05 :wink4:

Opublikowano

Do 2 koła to nie wiem czy bym nie ogarnął oryginalnej i nowej K04 :cool1:

ostatnio szukałem dla klienta, najtaniej znalazłem 3600zł

pierd.....olone ojro robi taki syf :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a podejrzewam że za 4200 bedzie mozna kupic GT2X-a

Można..wszystko można tylko budżet na razie okrojony :thumbdown::decayed:

to juz nie lepiej kupic td05 z mala dupka 9.8T ? :mysli:

tanie sa, dostepne tez. Wyspawac kolektor i heya, streetowe auto z zapasem mocy.

Mozna 250 i mozna 300....

No właśnie, turbina dostępna od 1300 zł na forum SR... tylko ile kosztuje wyspawanie kolektora rurowego pod tą suszarkę ? :embarrassed:

Opublikowano

zalezy gdzie i z jakiego materialu, pewnie ok 1500zl

3tys i masz fajny potencjal z super budzacym sie turbo...

Dochodzi do tego jeszcze, ze te turba sa trwale i wrazie co nie ma problemu z regeneracja

Opublikowano

zalezy gdzie i z jakiego materialu, pewnie ok 1500zl

3tys i masz fajny potencjal z super budzacym sie turbo...

Dochodzi do tego jeszcze, ze te turba sa trwale i wrazie co nie ma problemu z regeneracja

No właśnie mam namiar na jednego kolesia z okolic i zapytam się ile u niego kosztuje wyspawanie takiego kolektora.

Ciekaw jestem jeszcze jak z trwałością takiego kolektora i z oddawaniem ciepła :mysli:

Ogólnie są jakieś głębsze rozkiny customowe i problemy z tymi turbinami z EVO czy prócz kolektora cała reszta bezproblemowa ?

Opublikowano

problemy z tymi turbinami z EVO czy prócz kolektora cała reszta bezproblemowa ?

problemem jest chyba jeszcze spalanie :decayed:

Opublikowano

problemy z tymi turbinami z EVO czy prócz kolektora cała reszta bezproblemowa ?

problemem jest chyba jeszcze spalanie :decayed:

No chyba u Ciebie. Mi aktualnie potrafi opierdolić nawet 17 gazu...a nie sądzę, żeby na takiej turbinie opierdolił 20 czy 30 ( l/100 ) gdzie zamierzam zrobic wystarczające dla mnie 250 KM :hi:

Opublikowano

No chyba u Ciebie. Mi aktualnie potrafi opierdolić nawet 17 gazu...a nie sądzę, żeby na takiej turbinie opierdolił 20 czy 30 ( l/100 ) gdzie zamierzam zrobic wystarczające dla mnie 250 KM :hi:

z tego co wiem to EVO nie nalezy do najoszczedniejszych aut , a skoro suszarka ma dmuchac tyle ile w EVO to i zupy wezmie tyle ile w EVO :cool1:

Opublikowano

co do trwalosci kolektora to zalezy od materialu i jak ktos to pospawa;)

dlatego dobrze wybrac ogarnietego goscia...

Cieplo to bedzie bo wsio jest u gory ;)

Sam chyba bede unosil ciut maske na zawiasach zeby cieplo mialo gdzie uciec.

Co do turbin z evo sa w sumie wolne od wad procz jednej, pekniecie strony cieplej oddzielajacej kanaly twinscroll.

Nie zawsze to sie dzieje ale warto sprawdzic przed zakupem ;)

Co do spalania, mi w tym momencie przy tych temp, pali 20L lpg :)

Opublikowano
Sam chyba bede unosil ciut maske na zawiasach zeby cieplo mialo gdzie uciec.

może jakiś mały powietrzo chwytacz na masce :mysli:

Opublikowano
Co do spalania, mi w tym momencie przy tych temp, pali 20L lpg smiley

to jak na taka moc i osiagi bardzo fajny wynik.

Opublikowano

co do trwalosci kolektora to zalezy od materialu i jak ktos to pospawa;)

dlatego dobrze wybrac ogarnietego goscia...

Cieplo to bedzie bo wsio jest u gory ;)

Sam chyba bede unosil ciut maske na zawiasach zeby cieplo mialo gdzie uciec.

Co do turbin z evo sa w sumie wolne od wad procz jednej, pekniecie strony cieplej oddzielajacej kanaly twinscroll.

Nie zawsze to sie dzieje ale warto sprawdzic przed zakupem ;)

Styknie pewnie wyjąć uszczelki boczne z maski. Szkoda, że twin scroll nie działa w 5 cylindrowce :rolleyes:

Opublikowano

co do trwalosci kolektora to zalezy od materialu i jak ktos to pospawa;)

dlatego dobrze wybrac ogarnietego goscia...

Cieplo to bedzie bo wsio jest u gory ;)

Sam chyba bede unosil ciut maske na zawiasach zeby cieplo mialo gdzie uciec.

Co do turbin z evo sa w sumie wolne od wad procz jednej, pekniecie strony cieplej oddzielajacej kanaly twinscroll.

Nie zawsze to sie dzieje ale warto sprawdzic przed zakupem ;)

Styknie pewnie wyjąć uszczelki boczne z maski. Szkoda, że twin scroll nie działa w 5 cylindrowce :rolleyes:

Bocznych nie ruszalem, narazie nie ma grodziowej ale to za malo.

Pomysle i o nich.

Oj szkoda, ciekawie by bylo :)

Opublikowano

RAGGUŚ jakbyś pytał to podpytaj jaka cena przy spawaniu 2 kolektorów pod td05-16g ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.