Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to wezme od Ciebie kość

Dev - a który rok tego AEB? Bo może i do mnie będzie pasować soft to i ja przytulę 1 szt.:decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rok 98, ale na temat przytulania musisz rozmawiac z Kamilem

zawsze mozna skopiowac program i wrzucac na inne kości

Opublikowano

Myślę, że nie będę nic robił w aucie póki co i się shamie - wtedy można gadać :P

Opublikowano
Myślę, że nie będę nic robił w aucie póki co i się shamie - wtedy można gadać :P

:thumbup1:

Opublikowano

dostane od Ciebie kośc to dam Ci kase na rolki :wink:

Opublikowano

Mimo,ze w tym m-cu kończy się OC nie chodzi o kasę - mam na hamownie 80km, więc nie tragedia ALE pracuje pn-pt 8-17 a w weekendy nagłaśniamy koncerty itp sztuki = max brak czasu ;). Swoją drogą ciekawe by było jakby wyszło coś ponad 170hp za sprawą epromu na którym się autu nie da zaszkodzić i jest pewny w przeciwieństwie do allegrowych gotowców :)

Kością się będzie cieszył nowy wlaściciel auta jak już dobije do 100 postów i będę mógł w giełdę wrzucić(s6 z 2.2T i wieeeelkim bagażnikiem i hakiem wiem gdzie yest :) bo do B5 mi się graty nie mieszczą na koncert a hakiem auta kaleczyć nie chce bo wiecie jak jest jak ktoś ma hak - zaraz staje się mulem :/

Opublikowano

Testował ktoś może filtr gąbkowy ITG ? Zastanawiam się czy jest sens inwestować te parę złotych więcej czy zostać przy siatkowym stożku KN`a

Opublikowano

jezdze na ITG od 3 lat, uzywam olejku itg jdr-2. w przeplywce czysciutko i zadnych sladow oleju. czyszcze filtr co 15tys km. nie zauwazylem niczego niepokojacego

Opublikowano

Sorry nie doczytałem :facepalm:

Opublikowano
Testował ktoś może filtr gąbkowy ITG ? Zastanawiam się czy jest sens inwestować te parę złotych więcej czy zostać przy siatkowym stożku KN`a

ja śmigam na takim i jest :thumbup1: czyścić spryskać olejkiem i śmigać

Opublikowano

Panowie jak teraz zamienie swoje K03 na k04 to dla silnika bedzie niedobrze? będzie za ubogo? dodam ze teraz mam wirus i doładiwanie jest 1,1 bar i trzyma tak do 5tys rpm potem spada

Opublikowano

Dobrze na pewno nie będzie, choć jak nie będziesz butował to nic się nie stanie. Jednak aby miało to sens to trzeba program zmienić.

Opublikowano

nie strasz gościa:wink: mapa nie pozwoli wyjśc poza granice-nic się nie stanie, ale fakt-lepiej skorygowac

Opublikowano
Dobrze na pewno nie będzie, choć jak nie będziesz butował to nic się nie stanie. Jednak aby miało to sens to trzeba program zmienić.

nic sie nie stanie, ECU ma zadaną wartosc z przepływki której nie pozwoli przekroczyc

jedynie co to niewiele spadnie cisnienie doladowania

korekte warto zrobic bo wzrosnie moc i moment

Opublikowano

to dobrze to słyszeć bo na stojenie trzeba szykować co najmniej 1,5tys bo troche roboty na takim starym sterowniku jest i mało kto wogóle chce to zrobić:) chciałem iść w gt28rs ale to juz są duze koszta jak dla mnie wiec zostawie to k04 dorzuce większy FMIC, wtryski mam 320cc ale GTO doradza mi 440cm, tip+stożek, przepływka w obudowie od vr6 i dp i zobaczymy co z tego wyjdzie. A ciekawi mnie jeszcze ile wytrzyma seryjne sprzegło?

Opublikowano
A ciekawi mnie jeszcze ile wytrzyma seryjne sprzegło?

niewiele

Opublikowano

a ty Tomek u siebie w tym 1.8t co miało 237km to miałeś serie czy coś modziłeś?

Opublikowano

moje seryjne sprzegło "poleciało" przy sprawdzaniu jak wyglada seria, poszedł tylko tęgi smród jak ze sracza

kupiłem Luk-a i wysłałem do Radzikowskiego

miedzy czasie pozakładałem nowe turbo, IC, wtryski, na tym set-upie po montazu sprzęgła wyszło 184kM i 244Nm

mysle że na seryjnych gratach wyszło by wiecej ale silnik było dosyc mocno podlewany na niskich obrotach, na wyższych było prawie ok

po programie wyszło 237kM/307Nm, wydaje mi się że niuton mozna jeszcze podciagnac, ale to co jest i tak juz fajnie sie zbiera

co do mocy to jest juz jej kres, turbo z kolektorem po przejechaniu na gwizdku 3-4 km jest całe żółte

ale spadku mocy sie nie odczuwa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.