Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W czym problem ?

Ile sztuk potrzebujesz ?

Tomik jak zawsze przygotowany hehe.

Jakbym potrzebował, to zapewne narazie jedno, ale rzuć cenę na PW.

A póki co mam dylemat czy właśnie hybrydzie K03s, czy Frankenturbo, czy Gt2x, czy jakieś Td04/05 + spawanie kolektora albo Holset... :/

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak sie zastanowisz to daj znac.

Ja bede teraz robil przerobke turbiny od 2.0tfsi

Do mojego złoma :grin:

Opublikowano
To jak sie zastanowisz to daj znac.

Ja bede teraz robil przerobke turbiny od 2.0tfsi

Do mojego złoma :grin:

Podaj mi cene tego K03s na PW - pisałem wcześniej...

Opublikowano

Mam alergię na maile.

Ponizej masz mój numer.

Opublikowano

Holset nie, to już lepiej chinola gt30-35 ...

Opublikowano
Holset nie, to już lepiej chinola gt30-35 ...

Dlaczego nie?

Opublikowano

Poniewież przy R4 zanim wstanie, zdążysz przejść na emeryturę :wink:

Opublikowano

dokładnie,

na holsetach robi się fajne wyniki, ale żeby to miało sens to silnik musiał by kręcić się do 9K a wtedy to już trzeba robić góre na hydraulice

Opublikowano
Poniewież przy R4 zanim wstanie, zdążysz przejść na emeryturę :wink:
dokładnie,

na holsetach robi się fajne wyniki, ale żeby to miało sens to silnik musiał by kręcić się do 9K a wtedy to już trzeba robić góre na hydraulice

Aha i wszystko jasne, zatem Holset wyoutowany. ;)

Na SR mi podpowiedzieli żeby wyspawać kolektor wydechowy i wrzucić K04 z poprzecznego... Co Wy na to???

Opublikowano

a niby jak mialbys spasowac k04 od poprzecznego?

Opublikowano
Poniewież przy R4 zanim wstanie, zdążysz przejść na emeryturę :wink:
dokładnie,

na holsetach robi się fajne wyniki, ale żeby to miało sens to silnik musiał by kręcić się do 9K a wtedy to już trzeba robić góre na hydraulice

Aha i wszystko jasne, zatem Holset wyoutowany. ;)

Na SR mi podpowiedzieli żeby wyspawać kolektor wydechowy i wrzucić K04 z poprzecznego... Co Wy na to???

inne ułożenie muszli wydechowej,

jeżeli nie chcesz dużo kombinować to pakuj K03S i masz 220-230KM

jeżeli chcesz rzeźbić to wkładaj GT2871 albo coś większego i masz conajmniej 300+ z dużym zapasem na przyszłość

Opublikowano

Zależy o jakim poprzecznym mowa.

Opublikowano
a niby jak mialbys spasowac k04 od poprzecznego?

"Piszę o klasycznym k04 z poprzecznego, a nie o k03 z ideologią k04 ze wzdłużnego.

Chinola zapewne i tak nie dopasujesz pod seryjne żeliwo, więc Cię czeka spawanie kolektora. Ja bym się skłaniał ku k04 i kolektor pod to. No ale co kto lubi."

Tak mi napisał na SR i już zgłupiałem...

Opublikowano

montaz k03 czy k04 z silnika poprzecznego do silnika wzdluznego to rozwiazanie pozbawione sensu. przeslania zacytowanego posta nie rozumiem wcale :D

jezeli chcesz sie bawic w spawanie kolektora to pod meskie turbo a nie k04

Opublikowano
Poniewież przy R4 zanim wstanie, zdążysz przejść na emeryturę :wink:
montaz k03 czy k04 z silnika poprzecznego do silnika wzdluznego to rozwiazanie pozbawione sensu. przeslania zacytowanego posta nie rozumiem wcale :D

jezeli chcesz sie bawic w spawanie kolektora to pod meskie turbo a nie k04

Wszystko rozumiem i już mam pewien plan na te 250HP.

Zastanawia mnie teraz taka kombinacja jak napisał tan koleżka z SR, zresztą tez Bakuś napisał "zależy o jakim poprzecznym mowa" (ale może akurat tu chodzi mu o inne turbo i z innego poprzecznego niż np K04 z BAMa). Zakręcone, ale ciekawe... Heh, napisałem też na tamtym forum czy ktoś tak wogóle robił i czy jest sens... narazie czekam na odp.

Opublikowano

Na 250km to ładujesz k03-073 + przeróbka na hybryde (rozwiert + wieksze koło kompresji) i 240-250 wyskakuje raz dwa.

Ewidentym plusem jest że wszystko masz plug and play.

Na taką szmoc potrzebujesz szpryc 440 (380cc@3bar z s3) , downpipe, fmic, zdrową pompe paliwa lub wydajne lpg + strojenie.

Opublikowano

a wtryski 0280155830 nadaly by sie do 250km? z pompa paliwa od S4 i regulatorem 4bar

Opublikowano
Na 250km to ładujesz k03-073 + przeróbka na hybryde (rozwiert + wieksze koło kompresji) i 240-250 wyskakuje raz dwa.

Ewidentym plusem jest że wszystko masz plug and play.

Na taką szmoc potrzebujesz szpryc 440 (380cc@3bar z s3) , downpipe, fmic, zdrową pompe paliwa lub wydajne lpg + strojenie.

A koszta tak mniej wiecej takiej hybrydy to ile? 1500-2000zl ?

Opublikowano

przy zdaniu starej k03-073 , pełna regeneracja + przeróbka na hybryde okolice 1500zl

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

a wtryski 0280155830 nadaly by sie do 250km? z pompa paliwa od S4 i regulatorem 4bar

tak wydadzą do takiej mocy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.