Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie krótkie pytanie mam ..

Zakupiłem ze dwa miechy temu na naszym forum wtryski które miały być od BEXa .. w sumie program narazie lajtowy na 210ps z k03s.

Dziś weryfikowałem oznaczenie na tych wtryskach bo wcześniej nie zwrócilem na to uwagi ..

wtryski.jpg

Opis na wtrysku 028015606

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słabo odczytałes numer powinno być 0280156061 tak to wtryski z bex.

Opublikowano

zapomniałeś 1 na końcu ale jest przybrudzona to słabo widać. Wydajność 316@3. Ale od bexa to one nie są chyba :decayed:

Opublikowano

jedynkę na końcu zgubiłeś,

tam jest 0280156061

to są wtryski z bex-a, po drugiej stronie jest 06A906031BA

Opublikowano

Dzięki :decayed: .. no fakt.. ta jedynka słabo widoczna jest ..

Opublikowano

tu macie przydatną stronkę z wtryskami :wink:

Club G40 - The Polo G40 Owners Club UK

Opublikowano

troche pryzdatne, ale stety niestety jest też dużo fajnych wtrysków nie tylko od boscha, w tym sęk że nie moge nigdzie znalezc katalogow do nich... mowa tu chociazby o siemensach albo lucasach

Opublikowano
tu macie przydatną stronkę z wtryskami :wink:

Club G40 - The Polo G40 Owners Club UK

Według tej tabeli wydajność BEXów 0280156061 wynosi 289ccm @3bar... a na Modyfikacje 1.8T jest napisane 317ccm @3bar lub 370ccm @4bar... to jak to z nimi wreszcie jest?

Opublikowano

Są 2 takie katalogi krążące po necie w drugim moim zdaniem dokładniejszym jest ze maja chyba a 319ccm

Opublikowano

sprawdzaliśmy wydajność wtrysków z BEX-a i mają 290ccm przy 3, Bex ma seryjnie 4 barowy regulator więc ich wydajność jest określona na 320cc.

Seryjne wtryski AVJ czy BFB mają wydajność 250cc przy 3 a 280cc przy 4 barach,

Opublikowano

No to kiszka...

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

To jak wrzucę wtryski BEX do ANB i 4 barowy regulator, to więcej ugram na K03, K03s, K04-015? Czy już do tych dwóch ostatnich lepiej wtryski z APX, BAM, APY?

Opublikowano

W anb masz 4 bar, te wtryski do k03 starcza do k04 mozna pokusic sie o wieksze.

Opublikowano

Łukasz, sprawdzalem rano w ANB u siebie i jest napisane 3.0bar na regulatorze

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Co do wydajności wtrysków jeszcze pompkę paliwa trzeba brać pod uwage bo seryjna tez ma swoje ogarniczenie

Opublikowano
W anb masz 4 bar, te wtryski do k03 starcza do k04 mozna pokusic sie o wieksze.

Przed chwilą byłem przy aucie i mam regulator 4 barowy (078 133 534C, 0280160575), o taki:

reg.jpg

Opublikowano

mam taki na sprzedaż jakby co :) 4.0bar

Opublikowano
Łukasz, sprawdzalem rano w ANB u siebie i jest napisane 3.0bar na regulatorze

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Co do wydajności wtrysków jeszcze pompkę paliwa trzeba brać pod uwage bo seryjna tez ma swoje ogarniczenie

To seryjna pompka przy 4 barowym regulatorze jakie wtryski max ogarnie?

Opublikowano

kurde, bredzę .. sorry .. coś źle spojrzałem .. zszedłem na dół i sprawdzilem .. 4.0 Bar .. :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

podobno max dla seryjnej pompki to 230-240ps jeśli dobrej firmy jest

Opublikowano
troche pryzdatne, ale stety niestety jest też dużo fajnych wtrysków nie tylko od boscha, w tym sęk że nie moge nigdzie znalezc katalogow do nich... mowa tu chociazby o siemensach albo lucasach

o tym mowa?

Stan Weiss' - Electronic Fuel Injector (EFI) Flow Data Table

Opublikowano

Dokladnie

Opublikowano

Panowie czy klapka WG ma być na tyle luźna, ze można ja palcem ruszyć? Kręci mi się i nie wiem czy to normalne czy ma być na tym nicie na sztywno...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.