Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

imhotet totalnie ci sie pomylilo i wlasnie w gruncie rzeczy o to mi chodzi, przeciez nie mozesz policzyc pojemnosci icka o tak o z wymiarow bo on nie jest pełny, jest z zbudowany tylko z cienkich rureczek w ktorych jest pojemnosc, i piórek pomiedzy nimi ktore tylko oddaja cieplo ale nie napelniaja sie

wiec taki pozorny 5L cooler może ma 1 maks 2 L pojemności faktycznej, najlepiej to sprawdzic zalewając takiego icka wodą a potem przelać zawartość do jakiejś miarki czy tam 2L butelki po napoju i wtdy oszacować mniejwiecej ile wlazło wody

no wlasnie mówilem ze pomijam to ze w srodku są zeberka ;) nie ma ktos k03s i fmic 140 zeby sie przejechac i pokazac loga z temperatura ?:) moze to zakonczylo by rozwazania na temat rozmiaru IC..

mam takie zestawienie ale temp. nie pamiętam :kwasny: wiem że sporo niżej jak na serii,w wolnym czasie w cieplejsze dni zrobię loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zrob zrob bede wdzieczny bo w maju napewno wrzucam i mam dylemat, na seryjnym ic u mnie z program +- 190hp temperatura podczas logu na 3 biegu to okolo 54 st i wcale bardzo cieplo na zewnatrz nie bylo.. nawet nie chce myslec co tam sie dzieje jak jest 30 + na zwenatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie chce myslec co tam sie dzieje jak jest 30 + na zwenatrz

Muł się dzieje, muł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do turbobenzyny +/- 200km jepiej dac 18tke

alu orurowania tez spawamy, bo ktos cos tam pisal wczesniej o tym

Kamil po ile u Ciebie chodzą:

1. Same orurowania z kwasa i z amelinium?

2. I kiedyś widziałem u Ciebie w ofercie takie cus na MAP sensor - po wiele to to? (jeśli jeszcze robisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez konkretow, tak tylko dla zobrazowania, bo nie pamietam dokladnie:

temp zew. 25st

ic seria - temp w dol. pod 70st

ic 18tka - temp w dol. ponizej 30st

omzig, robimy, ale wszystko zdjete ze sklepu, bo roboty od groma :disgust:

rura maps 100

rurki do 1.8t 700 oba materialy... mimo, ze alu powinno byc drozsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omzig, robimy, ale wszystko zdjete ze sklepu, bo roboty od groma :disgust:

rura maps 100

rurki do 1.8t 700 oba materialy... mimo, ze alu powinno byc drozsze

Wczoraj patrzyłem, to tylko DP było w sprzedaży, ale jak roboty dużo to dobrze, znaczy że firma prosperuje.

Wszystkie ceny już z KW?

Rury silikonowe/złączki, obejmy w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś chcesz to pisz pw, a nie bałagan tu robisz :)

Bałagan to tu jest od początku tego tematu.

A tak to napisałbyś co nieco i każdy by wiedział jak sprawa wygląda... jak nie, to drżyj hehe, bo będziesz dostawał miliony PW, aż Ci się skrzynka zapcha jak u Deva. :polew:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Intercooler Piping Kit Audi A4 B6 1.8T

580+ kw pasuje idealnie polecam

Do B5 to też chyba podejdzie, czy nie? W tym KITcie jest i miejsce na DV i na MAP, a w tym do B5 tego niema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercooler Piping Kit Audi A4 B6 1.8T

580+ kw pasuje idealnie polecam

ten kit znam ale niestety juz od x miesiecy niedostepny. jak 5 miesiecy temu napisalem z zapytaniem o dostepnosc to otrzymalem odpowiedz ze najszybciej za 3 miesiace. a tu nadal niedostepny, wiec chyba sie pisze na kit od booster, tylko czy tam jest flansza na map sensor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercooler Piping Kit Audi A4 B6 1.8T

580+ kw pasuje idealnie polecam

ten kit znam ale niestety juz od x miesiecy niedostepny. jak 5 miesiecy temu napisalem z zapytaniem o dostepnosc to otrzymalem odpowiedz ze najszybciej za 3 miesiace. a tu nadal niedostepny, wiec chyba sie pisze na kit od booster, tylko czy tam jest flansza na map sensor?

nie ma, to jest kit do B5, flanszę trzeba dorobić we własnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem taka stara B5 AEB i siedzi tam taka turbina numer:53041015095c wie może ktoś z kolegów co to za turbo i ile koni da się z niej wyciągnąć.?

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze podejdzie

Dlaczego nie? w sumie to te samie silniki...

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Intercooler Piping Kit Audi A4 B6 1.8T

580+ kw pasuje idealnie polecam

ten kit znam ale niestety juz od x miesiecy niedostepny. jak 5 miesiecy temu napisalem z zapytaniem o dostepnosc to otrzymalem odpowiedz ze najszybciej za 3 miesiace. a tu nadal niedostepny, wiec chyba sie pisze na kit od booster, tylko czy tam jest flansza na map sensor?

nie ma, to jest kit do B5, flanszę trzeba dorobić we własnym zakresie

To rurę na MAP u Bakusia można zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli siadałaby pompa paliwa to powinno chyba wydłużac mi czasy wtrysku a nie skracać tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli siadałaby pompa paliwa to powinno chyba wydłużac mi czasy wtrysku a nie skracać tak?

krótsze czasy = bogato

dłuższe czasy = ubogo

przyczyny szukał bym w sondzie, ewentualnie w przepływce bo wątpię żeby sterownik nawalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli siadałaby pompa paliwa to powinno chyba wydłużac mi czasy wtrysku a nie skracać tak?

A co mowi GTO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...