Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze Wampir mówisz :) to ja dorzuce coś od siebie porównanie paru kół które można zaplikować do k03 ;) Gregor podasz dokladne wymiary koła które miales w tej hybrydzie ?

ziqfrs.jpg

U mnie w moich Twins- ach koło na zimnej RS6 , inducer 43mm , fi 51mm

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za info Grzesiu ;) czyli takie jak po lewej na górze oznaczenie 2277 :)

Opublikowano

to ja wklejam cos od siebie

K03_K04_compressors_showcase.jpg

Opublikowano

Panowie macie jakiś sprawdzony sposób na ukręconą srube kolektor-turbo ? Jedną mi typ ukręcił i siedzi w turbawce :facepalm:







Po ile

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2



oddam za 550 , plecionka w bdb stanie , 5- 8 tysi przelotu


DP-1JPG_wprpwxr.JPG
DP-2JPG_wprpwxx.JPG






Opublikowano

Przewiercic srube dobrym wiertłem a potem specjalnym lewym wkretem wykrecic to co zostało w muszli

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obudowe przepływki VR6 kupie :)

Opublikowano

Mam. Ile chcesz wydac kasy ?

Opublikowano

Witam. Panowie poszukuje cewek zapłonowych do podkoksowanego AVJ. Polecicie jakieś??

Opublikowano

Dev, a przypadkiem dwoch sztuk nie bedziesz mial?

Opublikowano

Witam. Panowie poszukuje cewek zapłonowych do podkoksowanego AVJ. Polecicie jakieś??

Podkoksowanego tzn na jaką moc? U mnie ponad 300hp seryjne ogarniały, teraz na ponad 500hp mam bardzo chwalone z tfsi

Opublikowano

Dev, a przypadkiem dwoch sztuk nie bedziesz mial?

Nie mam ale kto pierwszy ten lepszy

Opublikowano

Dev, a przypadkiem dwoch sztuk nie bedziesz mial?

Nie mam ale kto pierwszy ten lepszy

Dev, a przypadkiem dwoch sztuk nie bedziesz mial?

Nie mam ale kto pierwszy ten lepszy

U mnie seryjne okazały sie byc tymi które podlegały wymianie w darmowej akcji serwisowej.. Niestety nie udało mi sie na nich dojechac do serwisu:/ Z S4 4.2 V8 bedą pasowac?

Opublikowano

Ja rezygnuje z obudowy :hi: niech kolega zabiera :)

Opublikowano

Ja rezygnuje z obudowy :hi: niech kolega zabiera :)

Bjere bjere. :lol:

Opublikowano

Panowie napisałby któryś i wyjaśnił różnice pomiędzy cewkami Beru ZSE031, ZSE032 i ZSE061 ? Czy może niczym się nie różnią..

Wszystkie spasują do 1.8T?

Opublikowano

zse31 i 32 roznia sie kolorem - jedne sa czerwone a drugie czarne

Opublikowano

Kupie cewki tfsi z wtyczkami i kawałkiem wiązki
Cewki najjlepiej z numerem podanym mniżej

06E 905 115 E

07K 905 715 F

bo podobno sa mniej awaryjne :)
Kontakt PW

Opublikowano

kup sobie nowki sztuki - beru zse031 lub 32 (czarne/czerwone). szkoda hajsu na uzywki :) w temacie wiazki i kostek (do 4 cylindrow) - 1J0971658L gotowa wiazka z kostkami do tych cewek. w necie masz udokumentowana kabelkologie. ja mam u siebie zrobiona wlasnie taka konwersje i wszystko dziala pieknie

Edytowane przez marcindlug

Opublikowano

Bo mam wiazke od 2.0fsi za nie duze pieniadze razwem z cewkami czarnymi :)

Opublikowano

witam

Panowie szybkie pytanko czy wtryski o numerze:

06A906031BA 1,8 AUQ

będą pasować p&p do AEB nie mogę nigdzie znaleźć na forum.

ponoć w AEB będą miały 380cc ,ewentualnie przy regulatorze z AUQ -3bar -320cc

aha, czy przy 320cc muszę coś w poprawiać w programie ?

005-115:VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

002-003:VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

bo trochę zapętlają

dzięki za odpowiedź

pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.