Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź :) o tym wkładaniu wtrysków już zdążyłem wyczytać :D pompa taka, żeby do 300km wystarczyła bo chce mieć trójkę z przodu docelowo i bez zakucia. Przy okazji zapytam, wczoraj zacząłem wymianę DP i owinąłem go taśmą, kolektor też owinę, a turbo stronę ciepłą też mogę owinąć czy lepiej nie?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To Nm wyginaja korby ;) teoretycznie gorna granica dla seryjnych to delikatnie narastajace 400Nm. Powyzej tego obowiazkowo trzeba zakuc. Na Twoim miejscu sprawdzilbym tez stan silnika i ewentualnie zrobil kapitalke przed pojsciem w powazna moc

Opublikowano

Wiedziałem po prostu, że to są okolice 300KM dla 1.8T przed zakuciem ;) To jest plan na razie odległy, na razie szykuje stage 1 i z mam pytanie: dzisiaj na miejsce kata wleciał DP 2,75"->2,5" i auto gorzej jedzie, czy możliwe, że padająca pompa paliwa jest bardziej odczuwalna po usunięciu kata? Przed wywaleniem auto przerywało około 5k rpm, czuć było szarpnięcie i dalej pomiędzy 5-7k już nie szedł równo, teraz już powyżej 3k auto ma większego muła i nie kręci się "gładko" tylko tak jakby coś delikatnie przerywa :/

Opublikowano

a sondy popodłączałeś?

Opublikowano

Tak, pierwsza normalnie wkręcona, a druga przez tulejkę, wtyczka wpięta, wypinałem bo nie mogłem wykręcić i wyjąłem kata z drugą sondą

Opublikowano

moze problem w tej tulejce?

Opublikowano

A 2 sonda nie bada tylko stanu kata?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No tylko bada ;) check żaden się nie świeci na blacie

Opublikowano

Ja stawiam na jakiś zaworek zwrotny ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Te co wchodzą do tipa lub do puchy filtra?

Opublikowano

Ich tam w całym układzie ciśnień z 9 jest :) a więcej błędów nie ma?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Kurna tematy mi się chyba pomieszały :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ogólnie to już kolejny dział się robi,diagnostyka stage2 :facepalm:

Opublikowano

Hehehe :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

witam

Z racji tego ze mój kolektor wydechowy zaczął "puszczac" jest małe pękniecie.Moje pytanie czy warto przesiąść się na taki

z allegro za 450zł czy on coś daje oprócz ładnego wyglądu? czy może szukać standard taki jak jest.

silnik AEB 200koni

http://www.directupload.net/file/d/4117/xbu9wkkd_jpg.htm

pozdrawiam

Marek

Opublikowano

Daje to ze nauczysz sie bardzo szybko demontowac kolektor do spawania. Peknie predzej czy pozniej ;) montuj oryginal.

Opublikowano

witam

Z racji tego ze mój kolektor wydechowy zaczął "puszczac" jest małe pękniecie.Moje pytanie czy warto przesiąść się na taki

z allegro za 450zł czy on coś daje oprócz ładnego wyglądu? czy może szukać standard taki jak jest.

silnik AEB 200koni

http://www.directupload.net/file/d/4117/xbu9wkkd_jpg.htm

pozdrawiam

Marek

jak chcesz to mam od swojego AJLa, zdrowy

Edytowane przez Dev

Opublikowano

U mnie problem gorszej mocy po montażu kata i taśmy rozwiązany, taśma z tyłu przeszkadzała w pracy sztangi gruchy :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Od jakiegos czasu po wkreceniu silnik na wyzsze obroty i odpuszczeniu gazu slychac jakby dzwiek z blow offa , wczesniej jakby tego nie zaobserwowalem , moc samochodu okolo 22x hp i przed strojeniem profilaktycznie zmienilem na nowa DV ( z 6miesiecy temu) moze byc , ze ona padla czy moze byc cos kompletnie innego?

Opublikowano

Sprawdz DVke

Opublikowano

nieszczelność w dolocie do znalezienia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.