Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Czerwone quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :hi:

Nadszedł czas aby przedstawić wszystkim :audi:

autko jest z 1995r

Serce to 2.8V6 :evil: (przesiadka z vw golfa II 1.3) :>

wyposażenie :wstydliwy: daje rade ale nie na to poleciałem

:quattro:

Plany - powiedzmy że pakiet S4

Fotki konkretnie dwie chwile po zakupie

DSC_0260.jpg

DSC_0261.jpg

No i od tego zderzaka wszystko się zaczeło:

Fajny ale od jakiego modelu :?:

Szukałem, szukałem i wtedy dowiedziałem się że istnieje coś takiego jak :audi: S4

Teraz aktualne fotki:

:ad:

DSC05726.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Na wakacjach :yeee:

image.jpg

DSC05466.jpg

Na razie tyle ciąg dalszy nastąpi po przypływie kaski.

Wszelkie opinie mile widziane :)

Opublikowano

fajna fajna :good:

mi osobiście się nie podobają te sonary z przodu (Depo czy Valeo wyglądają duuużo lepiej)

felgi, wzór taki sobie, ale u Ciebie wyglądają całkiem :kox:

zmień sobie boczne kierunki na białe i tylne lampy na polift i będzie mniodek :good:

Opublikowano

@up

Racja, do przednich poliftowych pasowałyby tylne lampy i białe kierunki

Bardzo przyjemnie się patrzy na ten zderzak S4 :wink4:

tak trzymać :good:

Opublikowano

a u mnie w powiekszeniu fotki się nie wyświetlaja :gwizdanie:

co do autka to te lampy out

fajny kolor i quattro :)

daj foty wnętrza :good:

Opublikowano

Foty się nie wyświetlają większe ,popraw je ...

Uważam że zderzak najlepszy jaki moze być ,duży plus za to , co do lamp jesli to sonary to badziew jakich mało, wymien za małą kase na depo. :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładna suczzz :kox: :kox: :kox:

tylko lampki zmień na po lift i będzie kox

fura :good:

Opublikowano

Ładna czerwona bestia fajne alu

Opublikowano

Piękne serduszko w tej maszynce :slina: Kolorek ciekawy :rolleyes:

Opublikowano

śliczna jest, mi sie bardzo podba z tym zderzakiem.

Opublikowano

gdzie te szybki przyciemniales? :mysli: i jaka masz przepuszczalnosc tych szybek?

Opublikowano
  • Autor

Lampki takie były jak kupiłem - myśle o takich

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-02-AUDI-S4-B5-D2S-XENON-BLK-PROJECTOR-HEADLIGHT-BULB-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZMakeQ3aAudiQ7cModelQ3aA4QQhashZitem1c1856ed9aQQitemZ120667434394QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_9163wt_940

ale nie wiem czy wystarczy założyć i podpiąć, czy trzeba coś w nich przerabiać?

Szyby 25%-przód 50%-tył

Ściemniał je taki majster, którego nikomu bym nie polecił :angry:

Opublikowano

Lampki takie były jak kupiłem - myśle o takich

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-02-AUDI-S4-B5-D2S-XENON-BLK-PROJECTOR-HEADLIGHT-BULB-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZMakeQ3aAudiQ7cModelQ3aA4QQhashZitem1c1856ed9aQQitemZ120667434394QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_9163wt_940

ale nie wiem czy wystarczy założyć i podpiąć, czy trzeba coś w nich przerabiać?

Szyby 25%-przód 50%-tył

Ściemniał je taki majster, którego nikomu bym nie polecił :angry:

Autko bardzo :good: , co do lampek, to nie wiem jaką wtyczkę mają sonary. Bo jeżeli jest ona standardowa jak w przedliftach to będziesz musiał przerobić instalację, Instrukcja jest w dziale WARSZTAT, trzeba kostki dokupić albo z pinami albo samemu dorobić. Jeżeli ja sobie dałem radę to Ty też :) (w przedliftach była okrągła kostka a po lifcie płaska.)

Opublikowano

silnik super color tez i oczywiscie :quattro: szerokosci zycze pozdrawiam

Opublikowano

Lampki które wysłałes jak najbardziej ok ,czarny środek w modzie i jeszcze kierunek usa, ale cena nie mała, zwykłe depo w chromie masz za ok 450zł nówki. Co do instalacji to jak pisali w dziale warsztat opisane, sonary maja końcówki z przedlifta, wiec musisz torche przerobić ,ale spokojnie jest to do ogarnięcia.

Opublikowano

fajnie zrobione autko- ja bym tylne lampy całe na czerwono zrobił :gwizdanie:

reszta mi się podoba- nie myslałeś nad zmianą koła na inny wzór?

silnik i Q :good:

Opublikowano

no wkoncu dosc zmodzone z zewnatrz a4b5 w CZERWIENI :)

Dawaj wiecej fot ... i przednie lampy mi sie nie widza ale zderzaczek i czarna szybka robi robote ;)

Progi od S4 i te listwy skad wyrwales ?;)

no i kasa wiadmo ;] sam czekam na wolne $ co by moja czerwonka powodowala WooooW

Dobre mody ... wiec tylko czekac na rozwoj ;)

Opublikowano

Elegancko się prezenci... Kolorek na + no i :quattro:

Opublikowano

Bardzo fajne auto :good: Zmień lampy i będzie malina :kox: Pokaż jeszcze jak w środku wygląda.

Opublikowano
  • Autor

Progi i listwy kupiłem z rozbitej S4

reszta potrzebna do montażu z serwisu

Trochę to wszystko kosztowało ale myślę, że dla takiego efektu warto było

W środku na razie standard dlatego zdjęć brak :embarrassed:

Wiem że jeszcze dużo pracy mnie czeka.

wszystko rozbija się o $

Opublikowano

Gratuluje autka, ja właśnie w tym samym kierunku planuje uderzyć z modami. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.