Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

Dzo-DZo postaram się gdzieś cię wcisnąć :D

ty mnie nie wciskaj - jak cos to bede juz po rozwodzie czyli jak POZIEK sam mozesz mnie umiescic gdzies z jakąs samotną piękną ksiezniczką najlepiej wysoka czarna opalona ;-)

Możesz Dzo brać czarne... dla mnie tylko blond :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dziewice, kobiety, dziewczęta !!!!!! Miejcie się na baczności, POZIEK WYBAWCA jedzie na zlot A4-klubu solo, singiel, strzelec wyborowy :cool: :cool: :thumbup:

Poziu ty też solo ? jak tam sobie poradzimy :(:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu ty też solo ? jak tam sobie poradzimy

damy rade w sumie czy duzo do szczescia jest potrzebne trche winka dobrego wykwintne towarzystwo i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :wink4: Obok mamy hotel gołębiowski... :naughty: :naughty: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golebiewski to ulubiony hotel fajnych rosjanek kolo 20 :decayed: Nie mylić z tirówkami :rant: Tak wiec chlopaki uczcie sie jezyków :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie spamować mi tu :rant:

przypominam raz jeszcze

prośba do uczestników:

prześlijcie mi na PW imiona waszych osób towarzyszach.

[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 14:32 _________________________________________________nadal nie mam wszystkich imion....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO JESZCZE NIE PRZESŁAŁ DO SCHILLERA IMION OSÓB TOWARZYSZĄCYCH PROSZONY JEST O ZROBIENIE TEGO JAK NAJSZYBCIEJ !!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

ze mną będzie Tatiana, Oksana i Walentyna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

ze mną będzie Tatiana, Oksana i Walentyna :naughty:

I Renia Grabowska :D I jak jeszcze cos napiszesz nie na temat to jeszcze przygarniesz kropka :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller, weź podopisuj do listy imiona osób towarzyszących to będzie wiadomo kto i co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby nie było ze nie mówiłem. jest również możliwość wynajęcia sobie apartamentu. apartamenty sa 4-osobowe. jeśli ktoś by się zdecydował to wiąże się to z dodatkowymi kosztami. + 80 do noclegu nie zależnie czy 1 czy 4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller sprawdziłeś już może od której w piątek można się "meldować" ? :mysli:

tak wlasnie wczoraj sie dowiedzialem. od 14 mozna...[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 08:29 _________________________________________________przypominam o dokonywaniu wplat calej sumy no i nadal nie mam wszystkich imion osob towarzyszacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie będzie wolnego miejsca :th:

Dobrze że ktoś się wbił. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykroscia musze zawiadomic ze odpadam z przyczyn rodzinnych :wallbash: :wallbash: ;( jak by ktos chcial na moje miejsce to pisac na PW. pozdrawiam.

ps: schiller nie zaznaczaj mnie jeszcze na czerwono do soboty, bo moze sie jeszcze cos zmienic. ale osoby zainteresowane moga juz pisac

pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Luty 2008, 22:28 _________________________________________________schiller mozesz mnie juz zaznaczyc na czerwono - jak bedzie ktos na moje miejsce to pisac na pw.

ps: troche jestem zly ze nie moge jechac :wallbash: ale postaram sie wpasc chociaz w sobote .. bo az tak daleko do wisly nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy tak jak juz wcześniej pisałem ja bym sie pisał tylko odp dam po 18 lutym dokladnie koło 15.00 h bo bede po rozwodzie :thumbdown: wiedz jak cos to dam znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncza sie miejsca i to jest naprawde ostatni dzwonek zeby sie zalapac wiec ludziska nie wstydzic sie.../

NADAL NIE MAM WSZYSTKICH IMION OSOB TOWARZYSZACYCH I WIECJE PROSIC SIE NIE BEDE. TE OSOBY ZOSTANA BEZ IDENTYFIKATORA!!![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pod katem dojazdu do Wisly w marcu. Bedzie tam sporo sniegu na drogach, czy nie?

Bo nie wiem, czy wracac z powrotem do zimowek... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pod katem dojazdu do Wisly w marcu. Bedzie tam sporo sniegu na drogach, czy nie?

Bo nie wiem, czy wracac z powrotem do zimowek... :decayed:

Rok temu było scuhutko na drogach.Popadało troszkę w Niedzielę na samej górze , ale jak zjechało się do miasta to było zero śniegu.My ze Spankym polecieliśmy inną trasą przez szczyty gór i sniegu było tyle , że samochodu nie było widać z drogi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...