Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Azunia pokrzywa zdrowa jest :kox:

może i tak, ale Natala po tym zdarzeniu tylko łaziła po dysce i sie drapała, od tamtej pory nie założyła już mini na dyskę :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia pokrzywa zdrowa jest :kox:

może i tak, ale Natala po tym zdarzeniu tylko łaziła po dysce i sie drapała, od tamtej pory nie założyła już mini na dyskę :polew: :polew:

O kur... co tam sie dzialo ?? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur... co tam sie dzialo ?? :polew: :polew:

impreza jak się patrzy :decayed:

na masę to najlepsze kartofle i piwo :polew: :polew: -tak mi powiedział gość od którego kiedyś brałem ANIMALA :wink4:

a serio to dobre podejście u Nowaka nie pić, nie palić, dobrze jeść, ćwiczyć i nie ma chooja żeby nie urosło. Sam wyznaję taka zasadę i... jak na razie trochę bida bo 85kg, ale moim celem nie jest brak szyi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stronke www.kfd.pl i www.sklep.kfd.pl-naprawde tanie odżywki i duży wybór.Od 2 lat ćwiczę z przerwą na wakacje i z 63kg na 80kg przybyło mięsa przy wzroście 180+/-.Wspomagałem się co prawda odżywkami bo z dieta u mnie ciężko ze względu na nietypowe godziny pracy.Ogólnie chce dociągnąć do 90 kg i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bralem venom bardzo silny spalacz i dobry,lecz moze wywolywac duzo zmian w organizmie,na 1 raz polecam cos slabszego...ja bym drugi raz juz tego nie bral.

moja fotka z zeszlego roku

d9486e21af6c11e9m.jpg

obecnie jest 15kg wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stronke www.kfd.pl

Pisałem o niej dzisiaj..

Natrzaskaliście tych stron od popołudnia..

Już nie wiem co mam odpisać.. :)

Dobra :D Od początku..

We wrześniu wziąłem się ostro do roboty, plecy mnie bolały, ogólnie fizycznie czułem się fatalnie..

Chodzę 3-4 razy w tygodniu, ćwiczę chyba dość intensywnie bo praktycznie od 2 miesięcy mam zakwasy :D (No może nie można nazwać tego zakswasami jak po pierwszych treningach, ale czuję, że mam spięty korpus i że trening nie poszeł na marne)

Na odżywkach nie jadę, bo póki co nie muszę, na dzień dzisiejszy staram się jakoś wypracować sobie dietę.. Ale powiem Wam, że cięki to jest dla mnie temat.. :disgust:

Generalnie czuje mega różnicę w samopoczuciu, wydajności organizmu no i wydajności mięśniowo-siłowej.

Mam zamiar tak trwać, ale nie mam na celu zrobić z siebie karka.. :evil:

Kiedyś ćwiczyłem, ale miałem długą przerwę więc właściwie zasuwam od nowa. Tym razem mam zamiar skończyć u celu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo swoja droga silny jestes jak na 75latka :polew:

a kto mówi, że ja mam 75 wiosen :polew:

takie masz dane w profilu :tongue4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________piotrek98igo i ja pokazalismy forme .... a reszta cwiczacych :) ?

mmcv ;> ?

piotrek98igo... dobra rzezba ... a jak jest teraz ? 15kg wiecej ale zalales sie mocno czy nie ? jakies foto moze :gwizdanie: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam raguś ? :cool1:

Przytyłes trochę od tamtego czasu ? :mysli::)

Ta..teraz ważę 80 :decayed:

Nie mam czasu na cwiczenia bo dzień w dzień siedzę w raggaGarage :wink4:

Ale..za parę dni ruszam ooostro :kox:

Ja się wziąłem w końcu.. Mam już za sobą miesiące trenigu :kox:

To prawda z dnia na dzień robisz się coraz większym bydlakiem :kox::polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wziąłem w końcu.. Mam już za sobą miesiące trenigu :kox:

To prawda z dnia na dzień robisz się coraz większym bydlakiem :kox::polew:

j**ana.. 2 miesiące :D Źle działa mi klawisz i głupio wychodzi czasem :kox:

Skurczybyk wszędzie wywęszy miejsce na szyderę..

A sam chodzi na salsę, z murzynami się za bioderka trzyma i kręci przy tym barkami jak dziewczyny z Las Kechup. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 3 lata temu ważyłem 60kg przy 182cm.. :kox:

Teraz ważę 77kg, ale mniej więcej od roku trzymam stałą wagę, ale też w tym czasie nie trenowałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman to ile przytyles i przez ile ?

Powiem Ci że nawet nie wiem..przytyłem jakoś tak odkąd się ożeniłem :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 183 wzrostu ważę 85kg

przez zimę mam zamiar zrobić życiówkę tj 90kg+

rekordów jako takich nie robię... klatkę na płaskiej ostatnio kończyłem chyba 110x8, barki zza głowy do karku 65x8 i takie tam...

z takimi cyferkami może szału nie ma ale... nic na siłę, wszystko na masę :decayed: :decayed:

do tego trochę bicia w worek i jakieś wygłupy z brzuszkami :wink4: tak dla zdrowotności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wkoncu kazdy od czegos zaczynal ...

ja tez orłem nie bylem :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________panowie fotki fotki

ja i piotrek98igo juz sie popisalismy hehe a wy :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv ;> ?

Ja sie wstydze :polew: bo sie zlalem z klawiatura. ...

Teraz na powaznie... panowie bez jaj nie bede sie na forum A4 rozbieral :gwizdanie: sa fora "kulturystyczne" od tego ale nie jestem nawet na nich zarejestrowany :decayed:

Piotrek :good: :good: wydaje mi sie ze nie masz problemu z tluszczem :naughty: (taka genetyka , mam racje ?) + swietne warunki fizyczne (wzrost) - ale napewno trudniej zbudowac mase .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie to jak sie jest wysokim to chyba ciezko zbudowac mase co? pamietam jak kiedys zaczynalem z kuzynem jak mialem 17 lat i tylismy podobnie w kg ale na nim to jakos lepiej wygladalo,wedlug mnie wysokim ciezej tez przy niektorych cwiczeniach np barki albo klata,ja mam 186 88-90kg,no i genetycznie dlugie rece zasieg mam ale na silce np musze duza odlegosc pokonac sztanga gdy wyciskam,przy moim wzroscie to moge wazyc 100 kg to wtedy bede jak misiek :> przez zime chcialbym dojsc do 93kg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w lipcu ważyłem 89 kg przy wzroście 176 , później mialem wypadek , przestalem na silke chodzić i w tej chwili jest 82kg ale do wiosny chce znowu koło 88-90 kg

w tej chwili od 11 dni:

multipack36 firmy trec

bcaa firmy trec

hmb firmy olimp

glutamina firmy olimp

verdin na oslone watraby

geiner mutant mass

bialko ultimate nutrition pro star

massacra firmy olimp

carbo olimp`a

;)

do tego wpierdzielam jak swinia ;)

ostatnie 9dni - 4kg w gore

do tego 0 baletow / duzo spania / olewanie szkoly troche ;p / 0 picia i palenia fajek / 0 cpania ;)

+

1-6 metka RAZAK 30mg ed

1-12 Deca 200 e5d

1-12 omka 250 e3d

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...