Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No spocik byl wesoly...i chwilowo zwatpilem czy na dobrego spota tarfilem bo tyle golfow stalo :)...

woncki ty z ta antenka to pieknie grales na rurach...sie usmialismy:)

oby wiecej takich spotow :):evil:

Jeszcze dym do tego i włączamy nawadnianie :kox:

Pozdro dla wszystkich i do zobaczyska , a anteny nie skracam :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...no panowie przyznać trzeba że, takiej frekwencji to juz moze nam pozazdrościć nie jedno miasto czy region :oklaski:,

myśle że im bliżej lata to nam sie zbierze coraz to liczniejsza ekipa....Prezes też pewnie bedzie częściej nas odwiedzał :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra - my tu gadu gadu a fotki gdzie?? :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra - my tu gadu gadu a fotki gdzie?? :gwizdanie:

Gugas przepadł razem z dowodami ze spotu..... podejrzane :gwizdanie:

:>

Opublikowano

Może CBA skonfiskowało mu aparat i laptopa... no i wypasiony statyw :polew:

Opublikowano

noo zdiecia dotarly....Łodzka ekipa robi wrazenie hehehe:)

gugi unizenie :hi: przed prezesem na kolanach hehehe :evil:

Opublikowano

pieknie pieknie.. widze ze jednak w tej lodzi cos sie dzieje :). i oczwywiscie wtedy jak mnie juz tam nie ma :wallbash: no nic .. w saczu tez tak bedzie;) albo lepiej. ale ogolnie wypas . . jeszcze kiedys do was przyjade.. na spocika:D

Opublikowano

co doklanie jest na plytce z " ETKĄ "

sa tam info np o cisnieniu (turbina) jakie powinno byc ??

Opublikowano

Etka to jest program, który zawiera takie rzeczy jak rysunki złożeniowe, nr katalogowe części wszystkich modeli audi, vw, seata i skody.

Nie ma tam danych technicznych o które pytasz

Opublikowano

heh dzieki, a gdzie moge znalezc takie dane??

Opublikowano

BAWCIE SIE DOBRZE wypijcie za cała ekipe :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :thumbup:

Opublikowano

GUGAS - furka wspaniała !!!! Fajnie było poznać prezesa spocików Łudzkich, nieomieszkam kiedyś odwiedzić a i do nas zapraszam :hi:!

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Kilka kamer wokół tego miejsca zarejestrowało to zdarzenie więc miejmy nadzieje że dojdą kto zawinił...bo z relacji świadków i artykuł w GW wiele wyjaśnia.

Gugas pewnie będzie zorientowany czy to któryś z naszych.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam równiez wszystkich naszych klubowiczy, ja właśnie doszedłem do siebie po zlocie w Wiśle...i czekam juz na nastepny! :decayed:

Było naprawde zjebiscie....żałować chłopaki żałować!

Gugasowi niestety auto więcej spaliło.....bo jeździł co chwile po browar do Czech. :D :laghing2:

Witam Łódź

Mam nadzieję że to nikt z naszych?

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5004782.html

Ja również mam nadzieje że to nikt z naszych!!! :kwasny:

NyPal- czekam z niecierpliwością na odzew w naszej sprawie ;)

Opublikowano

chłopaki - łodziaki - dzięki za wspólną imprezę... było naprawdę suuuper...

Gugas, dzięki za kulig... :naughty::drunk: - przynajmniej nie zmarzłem...:)

i zapraszam do Rzeszowa... :notworthy:

jak ogarne 1,4GB zdjęć to powysyłam Wam...

Opublikowano

to w takim razie, Seb-A4 - dzięki za "podtrzymanie" temperatury na kuligu...

fajnie sie z Wami bawiłem... przeżycia - bezcenne (za resztę zapłacisz kartą MasterCard)

Opublikowano

...z tą temperaturą.....starałem się jak mogłem by temp. ciała nie spadła ponizej 36,6 :P;):D

Szuder- ja również dziękuje za dotrzymanie towarzystwa i pomoc w rozpracowaniu urodzinowej "krówki" :th:

Opublikowano

Gugas pozdrówka, ja też się z Tobą świetnie bawiłam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.