Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czarni do tego się nadają :decayed:

i juz masz przeyebane :thumbdown:

wiesz u kogo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czarni do tego się nadają :decayed:

i juz masz przeyebane :thumbdown:

wiesz u kogo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

na dzień dzisiejszy to wykładam na to łimbledona :polew::kox:

Opublikowano

czarni do tego się nadają :decayed:

i juz masz przeyebane :thumbdown:

wiesz u kogo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

na dzień dzisiejszy to wykładam na to łimbledona :polew::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 13:13_________________________________________________myślałem że łinczestera :good:

Opublikowano

Pany za robote byście się wzieli a nie pierniczycie trzy po trzy najbardziej dotyczy to dwóch Pań Moskal i Poziek :polew: ja tam do końca tyg leże do góry wackiem :radocha:

Opublikowano

Siema elo 5 2 0 :hi:

Wieki mnie tu nie było... Ale co się w weekend działo to masakra :kox:

Opublikowano

Dobry,

A może małym linkiem... Łezka się kręci....

Opublikowano

Wieki mnie tu nie było... Ale co się w weekend działo to masakra :kox:

lepiej pochwal sie jak tam cipek.

Opublikowano

pany sprzedaje ipoda i koles który to kupuje chciałby dać córce pod choinke. sęk w tym że mam tam same pornosy a gdzieś mi wyebało płyte itunes i nie moge wywalic tych filmów :decayed:

można to skądś ściągnąć ???? moze ma ktos ??? :naughty::kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 14:56_________________________________________________

Wieki mnie tu nie było... Ale co się w weekend działo to masakra :kox:

lepiej pochwal sie jak tam cipek.

podniecał sie juz w swoim temacie :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poszukaj w sieci :decayed:http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=itunes+download&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 15:06_________________________________________________

Dobry,

A może małym linkiem... Łezka się kręci....

Było 754 strony wcześniej.

Opublikowano

Dobry,

A może małym linkiem... Łezka się kręci....

Było 754 strony wcześniej.

A to sorry... :)

Opublikowano
:siema: sprawdzilibyscie nowemu Vagiem Audi na spocie? Chcialbym wiedziec czy dobrze kupilem czy sie okaze, ze pod wpieciu Vaga wyjda jakies kwiatki :wink4:
Opublikowano

tez by mi się przydała taka diagnoza ;)

Opublikowano

Siema elo 5 2 0 :hi:

Tak, tak.. Dokładnie 520 się teraż woże.. :naughty:

Opublikowano

chłopaki ile można chcieć za ori fele 17 od audi z oponkami gdzies z 7mm bieżnika :mysli:

Opublikowano

pany sprzedaje ipoda i koles który to kupuje chciałby dać córce pod choinke. sęk w tym że mam tam same pornosy a gdzieś mi wyebało płyte itunes i nie moge wywalic tych filmów :decayed:

można to skądś ściągnąć ???? moze ma ktos ??? :naughty::kox:

Kuurwa padłem na cycki człowieku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 01, 2009, 06:49:37 _________________________________________________Polecam link do aukcji

http://www.allegro.pl/item827861019_ralph_lauren_100_oryginal_z_wloch_36_nowa_jeans.html :kox:

Opublikowano

chłopaki ile można chcieć za ori fele 17 od audi z oponkami gdzies z 7mm bieżnika :mysli:

1200-1800PLN, zalezy od stanu felg, wzoru... ceny generalnie mocno spadly przez ostatnie 2 lata.

Ja ostatnio kupilem avusy 17" z ladnymi oponami nawet za 1000PLN :kox:

Opublikowano

chłopaki ile można chcieć za ori fele 17 od audi z oponkami gdzies z 7mm bieżnika :mysli:

może jakieś zdjęcia ?? :)

Opublikowano

Spocik gicio :) bardzo ładny RS :good:

Opublikowano

Śpita dziewuchy ? :naughty:

ca5d41acb4ca9216med.jpg:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.