Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hello :decayed:

A co tu taka cisza......? :mysli:

Opublikowano

Wszystkie dziki pijane ...

Opublikowano

też się zastanawiałem, wszyscy gotują się na spota :naughty:

Opublikowano

Ja zasuwam z projektami zeby jechac z czystym sumieniem na spot-zlot. A po zlocie znowu tydzien na Mazurach :drunk:

Opublikowano

No wlasnie tak myslalam ze odpoczywaja i nabieraja sil na zlocik :naughty:

Opublikowano

No i wyraznie lampa odstaje :decayed:

Dobra dobra, na zlocie ocenimy jakoś Waszego montażu z LukaszemR :) Końcówka śrubokręta nadal grzechocze w trybach? :)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 13:47 _________________________________________________

Bralem od nich tylni zderzak. Mial byc nowy, a okazal sie nieco porysowany... :cool:

I tak się zawsze maluje. No ale fakt, relingów nie pomaluję :)

Opublikowano

Stoi u lakiernika, jutro odbieram, to poprosze zeby odkrecili kawalek dolnej oslony silnika i wypadnie, albo juz wypadla :decayed:

Co do tych relingow - to wlasnie o tym pisalem, trzeba uwazac i poprosic o dokladne zdjecia, bo moga okazac sie porysowane, a pochodza zapewne z jakiegos powypadkowego auta...

Opublikowano
Końcówka śrubokręta nadal grzechocze w trybach?

slyszalem ze zassało ja do dolotu :D

relingów nie pomaluję

no jak nie powiedz tylko jaki kolor :decayed:

Opublikowano

Na czarny :D

Opublikowano

Dobra dobra, na zlocie ocenimy jakoś Waszego montażu z LukaszemR :) Końcówka śrubokręta nadal grzechocze w trybach?

No raczej nie, bo Lukaszr nie jedzie na zlot ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

No chyba że Wam się jescze uda go przekonać

Hmmm.. muszę doprecyzowac. Chodzi o to, że Flyer z LukaszemR też montowali lampy BiXenonowe w weekend. Cała historia tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.msg185770.html#msg185770

Opublikowano

f*ck dzisiaj też nie uda mi się dotrzeć .... :rant: :rant: muszę sie obrobić żeby w piątek dać szybko nogę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Witam bedzie dzisiaj ktoś z VAG-iem bo potrzebuje zbadać dolot mojej czwóreczki :audi:

Opublikowano
f*ck dzisiaj też nie uda mi się dotrzeć

jaka szkoda bo juz sie szykowalem do przepychania tej thalii :D

Hornet to juz drugi raz gdy cie nie bedzie cos czuje ze trzeba dac ostrzezenie :D

Opublikowano

Spoko daj mi znac Lukas to ja chetnie obsłuże Horneta ostrzeżeniem :decayed:;):tongue4:

Opublikowano

Zawór N75 wymieniony, sonda lamda też. Autko odżyło :quattro: Cud ,że do tej pory turbinki wytrzymały.Przy każdorazowej zmianie biegu przy max ataku czułem uderzenia niemającego gdzie podziać się powietrza. Teraz przy zmianie biegu słychąc tylko gwizdnięcie i aftko zupełnie inaczej pracuje :thumbup: Rormalnie brykiet max :dance:

Opublikowano

to dziś testdrive :evil:

Opublikowano

Norbi szykuj sie, szykuj bo graty wciąż do mnie zjeżdzaja ;):D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.