Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A przypomnij mi dlaczego sprzedałeś wogółe swoje B6?? brak Q to był jedyny powód?? Przecież teraz kupujesz to samo...

Nie był Q i zdecydowąłem że ośki nie będę robił ale teraz widzę że ciężko dostać z takim wyposarzeniem jak miałem :wallbash: powolutku i się trafi, bez nerwów.

Co do renaty to oczywiście zostaje, chyba że zostanie zmieniona na coś innego firmowego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba było olać urlop i Kaletke z nami zatopić :>

No, było, było ... :(

Life. :angry:

Robimy jakieś :dance: w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lampy LED Adasia.

W końcu przyszły długo oczekiwane lampy z Hong Kongu. Od razu postanowiliśmy je wyrezać :)

Poniżej fotka poglądowa oraz link do pełnego Fotostory.

Zapraszam! :)http://picasaweb.google.com/malinowy/LedyAdama <-- click!

IMG_1463.JPG?imgmax=640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Adaś qutfa za***iste !! te przednie patenty (postojówki) też przyszły już?? fura świeci się aż w oczy szczypie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulatory nie przyjechały..jest leciutkie opóźnienie..będą za 2 tygodnie :(

hehe chwile po założeniu dzisiaj ledów jedna nie świeciła..ale pogrzebaliśmy trochę w lampach i wszystkie świecą git :)

Dzięki malik za wspólne rezanie :oklaski: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spociku....jak zawsze bylo git :th:

Fajnie ze Brynia wpadla w odwiedziny no i krzyn!ek.....

Adas lampy koks :shocked:......no to teraz chlopcy beda mieli co podziwiac.....

no jakoś nie za bardzo jestem do nich przekonany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci :tongue4: no i te diody ktore ciagle nie lacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci :tongue4: no i te diody ktore ciagle nie lacza

lampy sa po to zeby swiecic :D a jak juz sie swieca to jest :slina: :drool: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody to pikuś..ale góre to będe chyba przyciemniał..tylko nie wiem jeszcze jak..Może ktoś rezał swoje lampy na ciemniejsze i może coś wie jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody to pikuś..

Trzeba udoskonalic ich polaczenie ze stykami. Pewnie wystarczy odgiac blaszki bo lutowanie to przesada. Chociaz najpewniejsze.

Ja gory bym nie przyciemnial, ale zmienil zarowke kierunkowaskazu na czysta. Sa takie, ktore normalnie sa bezbarwne ale po wlaczeniu swieca na pomaranczowo (kolor wymagany przez nasze prawo). Mam zamiar wstawic takie u siebie z przodu zeby pozbyc sie efektu sadzonego jajka w kierunkach (srodek pomaranczowy a otoczka biala).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci :tongue4: no i te diody ktore ciagle nie lacza

Widzieliśmy chciałeś napisać oczywiście Lukasku :wink4:

Są git, ale zawsze znajdzie się coś do czego trzeba sie w klubie przyczepić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszR, slyszalem ze odkryliscie u Ciebie w bryce BT i ze nie dziala z SonyEricssonnem. Jak chcesz to chetnie odkupie za dobra cene :) BT oczywiscie a nie SonyEricssona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony z symbianem średnio działają z BT w Audi. Ale najlepsze jest to że jak odpalisz zestaw głośnomówiący to robi sie numer zastrzeżony i ani Audi ani Nokia ani PlusGsm nie wiedzą czemu tak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio jaka gula? Ja sie ciesze kazda modyfikacja Adama. Jest jak brat rezacz dla mnie :)

Ja nie jestem zazdrosny:P

Komu gula skoczy jak moja furka strzeli 13,5 na 1/4mili ?? :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu gula skoczy jak moja furka strzeli 13,5 na 1/4mili ?? tongue4

No tylko sie cieszyć że nie będziesz już stękał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszR, slyszalem ze odkryliscie u Ciebie w bryce BT i ze nie dziala z SonyEricssonnem. Jak chcesz to chetnie odkupie za dobra cene :) BT oczywiscie a nie SonyEricssona.

Dokładnie Oniak wpadł na genialny pomysł żeby sprawdzić - okazało się, że jest :D

Oczywiście pełen radości chciałem podłączyć swojego SE P900, a tu .... :wallbash:

Nie wiem co jest grane.

Jutro będę próbował zrobić jeszcze myk, że usunę te kilka urządzeń co mam przypisanych w BT telefonu i spróbuję raz jeszcze. Może to, że mam tam słuchawkę BT nie chce połączyć się z NAVI.

Nokia się normalnie łączy.

Komu gula skoczy jak moja furka strzeli 13,5 na 1/4mili ?? :tongue4::polew:

13,5 minuty czy litrów E95 ?? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...