Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A przypomnij mi dlaczego sprzedałeś wogółe swoje B6?? brak Q to był jedyny powód?? Przecież teraz kupujesz to samo...

Nie był Q i zdecydowąłem że ośki nie będę robił ale teraz widzę że ciężko dostać z takim wyposarzeniem jak miałem :wallbash: powolutku i się trafi, bez nerwów.

Co do renaty to oczywiście zostaje, chyba że zostanie zmieniona na coś innego firmowego :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba było olać urlop i Kaletke z nami zatopić :>

dziwnym zbiegiem okoliczności o tym samym pomyślałem :decayed:

Opublikowano

Trzeba było olać urlop i Kaletke z nami zatopić :>

No, było, było ... :(

Life. :angry:

Robimy jakieś :dance: w piątek?

Opublikowano

Nowe lampy LED Adasia.

W końcu przyszły długo oczekiwane lampy z Hong Kongu. Od razu postanowiliśmy je wyrezać :)

Poniżej fotka poglądowa oraz link do pełnego Fotostory.

Zapraszam! :)http://picasaweb.google.com/malinowy/LedyAdama <-- click!

IMG_1463.JPG?imgmax=640

Opublikowano

powiem Ci Adaś qutfa za***iste !! te przednie patenty (postojówki) też przyszły już?? fura świeci się aż w oczy szczypie... :polew:

Opublikowano

regulatory nie przyjechały..jest leciutkie opóźnienie..będą za 2 tygodnie :(

hehe chwile po założeniu dzisiaj ledów jedna nie świeciła..ale pogrzebaliśmy trochę w lampach i wszystkie świecą git :)

Dzięki malik za wspólne rezanie :oklaski: :notworthy:

Opublikowano

wieś tańczy i śpiewa :dance::drunk: :gwizdanie:

:tongue4:

Adaś potrzebowałeś pomocnika zeby lampę zmienić? :oklaski: :thumbup::polew:

nie no luz zgrywam sie. pozkowi gula pewnie skacze :D

Opublikowano

No i po spociku....jak zawsze bylo git :th:

Fajnie ze Brynia wpadla w odwiedziny no i krzyn!ek.....

Adas lampy koks :shocked:......no to teraz chlopcy beda mieli co podziwiac.....

Opublikowano

No i po spociku....jak zawsze bylo git :th:

Fajnie ze Brynia wpadla w odwiedziny no i krzyn!ek.....

Adas lampy koks :shocked:......no to teraz chlopcy beda mieli co podziwiac.....

no jakoś nie za bardzo jestem do nich przekonany :/

Opublikowano

no co Ty opowiadasz........sa ekstra......

Opublikowano

e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci :tongue4: no i te diody ktore ciagle nie lacza

Opublikowano

e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci :tongue4: no i te diody ktore ciagle nie lacza

lampy sa po to zeby swiecic :D a jak juz sie swieca to jest :slina: :drool: :shocked:

Opublikowano

diody to pikuś..ale góre to będe chyba przyciemniał..tylko nie wiem jeszcze jak..Może ktoś rezał swoje lampy na ciemniejsze i może coś wie jak to zrobić ?

Opublikowano

diody to pikuś..

Trzeba udoskonalic ich polaczenie ze stykami. Pewnie wystarczy odgiac blaszki bo lutowanie to przesada. Chociaz najpewniejsze.

Ja gory bym nie przyciemnial, ale zmienil zarowke kierunkowaskazu na czysta. Sa takie, ktore normalnie sa bezbarwne ale po wlaczeniu swieca na pomaranczowo (kolor wymagany przez nasze prawo). Mam zamiar wstawic takie u siebie z przodu zeby pozbyc sie efektu sadzonego jajka w kierunkach (srodek pomaranczowy a otoczka biala).

Opublikowano

e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci :tongue4: no i te diody ktore ciagle nie lacza

Widzieliśmy chciałeś napisać oczywiście Lukasku :wink4:

Są git, ale zawsze znajdzie się coś do czego trzeba sie w klubie przyczepić :polew: :polew:

Opublikowano

LukaszR, slyszalem ze odkryliscie u Ciebie w bryce BT i ze nie dziala z SonyEricssonnem. Jak chcesz to chetnie odkupie za dobra cene :) BT oczywiscie a nie SonyEricssona.

Opublikowano

Telefony z symbianem średnio działają z BT w Audi. Ale najlepsze jest to że jak odpalisz zestaw głośnomówiący to robi sie numer zastrzeżony i ani Audi ani Nokia ani PlusGsm nie wiedzą czemu tak jest :D

Opublikowano

Kunio jaka gula? Ja sie ciesze kazda modyfikacja Adama. Jest jak brat rezacz dla mnie :)

Ja nie jestem zazdrosny:P

Komu gula skoczy jak moja furka strzeli 13,5 na 1/4mili ?? :tongue4::polew:

Opublikowano
Komu gula skoczy jak moja furka strzeli 13,5 na 1/4mili ?? tongue4

No tylko sie cieszyć że nie będziesz już stękał :)

Opublikowano

LukaszR, slyszalem ze odkryliscie u Ciebie w bryce BT i ze nie dziala z SonyEricssonnem. Jak chcesz to chetnie odkupie za dobra cene :) BT oczywiscie a nie SonyEricssona.

Dokładnie Oniak wpadł na genialny pomysł żeby sprawdzić - okazało się, że jest :D

Oczywiście pełen radości chciałem podłączyć swojego SE P900, a tu .... :wallbash:

Nie wiem co jest grane.

Jutro będę próbował zrobić jeszcze myk, że usunę te kilka urządzeń co mam przypisanych w BT telefonu i spróbuję raz jeszcze. Może to, że mam tam słuchawkę BT nie chce połączyć się z NAVI.

Nokia się normalnie łączy.

Komu gula skoczy jak moja furka strzeli 13,5 na 1/4mili ?? :tongue4::polew:

13,5 minuty czy litrów E95 ?? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.