Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ono masz niedoinwestowany samochod na to wyglada :D

dobrze ze chociaz wam na krowe jeszcze starcza a nie na wino z kartonu :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ono masz niedoinwestowany samochod na to wyglada :D

dobrze ze chociaz wam na krowe jeszcze starcza a nie na wino z kartonu :D

Krowa to podstawa :a4fan:

Opublikowano

Wiecie sami w jakim stanie są polskie szpitale , trudno jest zarobić na kox zawias i na wódke ... trzeba szukać złotego środka :D

Opublikowano

na wódke oniak zarobił stając w bronksie :) sprzedając zabaweczki :bicz2:

Opublikowano
na wódke oniak zarobił stając w bronksie

no co ty Adam piszesz przeciez Poziek placil mu gorzej niż murzynowi nawet mu na MaCa nie starczylo dobrze ze mial na bilet :D

Opublikowano

Oniak na bilet zarobił u mnie na zmywaku :)

Opublikowano

chłopaki co tak jedziecie na Elba czyżby na spocie poniosła chłopaka ułańska fantazja czy jak ?? :D

Opublikowano

Elb wam pojechal :D

Nie no sympatyczny chlopak ale cos slabe dni ma chyba ostatnio. Jakis zgryzliwy. Przyjebal mi w watku z plazmami tez :) Moze zona go bije czy cos. Wierze jednak, ze mu przejdzie i wrocimy do merytorycznej dyskusji :)

Opublikowano

Brakuje mi na lewą tylna sprężyne z Tesco - 36.957678475mm kto porzyczy? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hejka Żuczki. Ze powtórzę to co napisałem w wątku krakowskim. Właśnie skończyliśmy Spota Krk'owsko-Tarnowsko-Warszawskiego. Cuber'o-Themon'owo-wit.s'owy.

Panie/Panowie. Super miejscówka, super towarzystwo, kelnerki takie, aż żal, że są w pracy :naughty:, a laski które siedzialy w knajpie notorycznie ruszając brwiami pozytywnie wpływały na moje ego :>

Wielkie dzięki ekipie krakowskiej.

Jutro czas wracać :drunk:

Chyba powoli wraca we mnie życie :dance:

Opublikowano

Witek nie martw sie, przechodziłes przyspieszony okres wieku sredniego :) Jak wróce bedziesz zrow jak ryba :polew::P

Opublikowano

Ja bede w sobote(a to juz JUTRO!!!! :) :) :thumbup::) :))

Opublikowano

Witek nie martw sie, przechodziłes przyspieszony okres wieku sredniego :)

:> Mam to od zawsze 2 razy do roku. Dobrze, że nie co miesiąc jak te sprawy, u niektórych :polew:

Jak wróce bedziesz zrow jak ryba

Dobrze, że to moje coroczne "klimakterium" jest wyleczalne :polew:

Dajcie znać kto i którego dnia będzie na Air Show :cool:

Jednak odpadam. W poniedziałek- szkoła :thumbdown::sick3:

Opublikowano

Dajcie znać kto i którego dnia będzie na Air Show :cool:

Moi avec mon szwagier :) Sobota

Opublikowano

Dajcie znać kto i którego dnia będzie na Air Show :cool:

Jednak odpadam. W poniedziałek- szkoła :thumbdown::sick3:

Trzeba w końcu tą podstawówkę kiedyś skończyć. Nie Wiciu? :polew:

Opublikowano

Też nie wiem :mysli: zadrogo :mysli:

Drogo chyba nie :mysli: Nie wyłamały sie więc są chyba warte :polew: :polew:

Opublikowano

Dajcie znać kto i którego dnia będzie na Air Show :cool:

Angee , Lukas , Motor będą w niedziele

Opublikowano

Dobra panowie i panie jutro impra u Oniaka z okazji święta matki boskiej częstochowskiej , zaproszeni są ci co wiedzą że są....hmm , no czy jakoś tak :D

Przepraszam, ale spasuję tym razem (o ile mogłem uważać się za zaproszonego :) ). Niestety mam gości w weekend i muszę trzymać fason :)

Opublikowano
Niestety mam gości w weekend i muszę trzymać fason

dobra dobra ELB nam mowil ze na Krowe Ci nie starcza a u Adasia na zmywaku wszysktkie miejsca zajete :polew:

Opublikowano

co jest z Flyer'em ? macie jakiś kontakt do niego ?

Eee... Michaaał, czytaj PW

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.