Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boberek był najbliżej , ten potwór ma 1.6td i moc 65KM

w nagrode dla Boberka wkleje fote środka bo znalazłem na jego profilu N-K w albumie "hobby" :polew: :polew: :polew: :polew:

Myślę, że Boberek zasłużył na większą nagrodę - powinieneś zakupić czerwone diody i brewki by Boberek mógł do ognistego lupo zamontować ;-)

JaroD

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie potrzebuje jakiegoś ogarniętego mechanika żeby zdiagnozował na komputerze forda transita 2,5 tdci.

Wpada dziad w tryb awaryjny. Serwis forda nie ma wolnych miejsc w tym tygodniu i życza sobie 250 zł za samo podpięcie pod kompa.

Masakra jakaś.

Opublikowano

Proszę bardzo, ruskich stać na obniżkę 100$ na każdym 1000m3 gazu po to aby mieć "parking" dla swojej rozwalającej się floty czarnomorskiej. A prawda jest taka że chcą zwaśnić ukraińców i przyjść z "bratnią pomocą" w składzie kilku dewizji :thumbdown: a za parę lat zapukają do nas jak będziemy dalej prowadzić taka wschodnią politykę zagraniczną

Opublikowano

panowie potrzebuje jakiegoś ogarniętego mechanika żeby zdiagnozował na komputerze forda transita 2,5 tdci.

Wpada dziad w tryb awaryjny. Serwis forda nie ma wolnych miejsc w tym tygodniu i życza sobie 250 zł za samo podpięcie pod kompa.

Masakra jakaś.

"Auto-Tech" Stacja Obsługi Krzysztof Witowski‎

Aleja Prymasa Tysiąclecia 76A, 01-424 Warszawa

22 837 90 40‎

moj brat u nich serwisuje transity

Opublikowano

panowie czy 120zł za (jak to mi pani powiedziała w ich biurze) komputerowe ustawienie zbieżności to dużo ??? :mysli:

Opublikowano

:polew:ja płaciłem w wawie 60 zyli

Opublikowano

:polew:ja płaciłem w wawie 60 zyli

gdzie? ja 100zl placilem

Opublikowano

:polew:ja płaciłem w wawie 60 zyli

to jak tak i jak dobrze robią to dawaj namiar pofatyguje się do wawy :wink4:
Opublikowano

panowie potrzebuje jakiegoś ogarniętego mechanika żeby zdiagnozował na komputerze forda transita 2,5 tdci.

Wpada dziad w tryb awaryjny. Serwis forda nie ma wolnych miejsc w tym tygodniu i życza sobie 250 zł za samo podpięcie pod kompa.

Masakra jakaś.

ABS Car -> http://www.abscar.pl/serwis/

Opublikowano

Ursus - ul. Regulska ale tyko za ustawienie zbieżności, może za 120 jest z badaniem płyty podłogowej.

Opublikowano

Moskal dobrze to "passaciaste cudo" zobaczyć na oczy, ale i tak to jak opisałeś go w czasie jazdy z Bukowiny to było mistrzostwo :)... :decayed:

Opublikowano

on z toba dekory zakladal? :gwizdanie:

ochójałeś ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

moc pewnie koło 75KM :naughty:

za dużo :thumbdown:

albo 1.9 D 64 PSy

Boberek był najbliżej , ten potwór ma 1.6td i moc 65KM

w nagrode dla Boberka wkleje fote środka bo znalazłem na jego profilu N-K w albumie "hobby" :polew: :polew: :polew: :polew:

vanto2.jpg

To nie ma ten samolot 300PS++ ;( ;(

Opublikowano

opisałeś go w czasie jazdy z Bukowiny to było mistrzostwo :)... :decayed:

nie pamiętam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

panowie czy 120zł za (jak to mi pani powiedziała w ich biurze) komputerowe ustawienie zbieżności to dużo ??? :mysli:

70 placilem w sobote za przod,przod i tyl 90,w ursusie

Opublikowano

Bleh, z d*py pogoda - odpuszczam sobie dzisiaj spota :kox:

Opublikowano

No co ty :blink: Ośką boisz się jechać w deszcz?

Opublikowano
:polew: :polew: :decayed:
Opublikowano

panowie czy 120zł za (jak to mi pani powiedziała w ich biurze) komputerowe ustawienie zbieżności to dużo ??? :mysli:

70 placilem w sobote za przod,przod i tyl 90,w ursusie

daj namiary może być pw :wink4: zależy mi żeby dobrze zrobili bo już mam dość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.