Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

a to sk***iel...

co mu zrobiłeś w navarę :?: :naughty:

ja?? nic :gwizdanie: :dance2:

na prawde godne pochwały :baseball: :baseball:

a ty bys sie nie wkurwil jakby cie ktos w c**ja robil i jeszcze sie z cieszyl z tego?

bardzo dobrze zrobiłeś Rychu :good:

chamstwo trzeba tępić i napier.dalać :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

a to sk***iel...

co mu zrobiłeś w navarę :?: :naughty:

ja?? nic :gwizdanie: :dance2:

na prawde godne pochwały :baseball: :baseball:

a ty bys sie nie wkurwil jakby cie ktos w c**ja robil i jeszcze sie z cieszyl z tego?

bardzo dobrze zrobiłeś Rychu :good:

chamstwo trzeba tępić i napier.dalać :kox:

"... chamstwu w zyciu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom"

:kox: :kox:

Opublikowano

chamstwo trzeba tępić i napier.dalać :kox:

ale tępić chamstwem ... chyba nie wypada

Opublikowano

"... chamstwu w zyciu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom"

:kox: :kox:

klasyk :good:

chamstwo trzeba tępić i napier.dalać :kox:

ale tępić chamstwem ... chyba nie wypada

w stolycy wypada :good:

Opublikowano

Szlaja się po E-Polsce i spamuje.

Już go pogoniłem ze spocików wrocławskich :decayed: ale ma taki tupet że jeszcze wdaje się w dyskusje :polew: :polew:

podejrzewam ze tego tupetu starczyłoby nawet na to żeby ci w ryja strzelić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja się wybieram w najbliższym czasie w moje byłe rejony do 100licy więc znajdę Cię - Bądź spokojny :decayed:

Muszę jechać bo widzę że burdelnik się zrobił od momentu kiedy wyjechałem. Kogut wpadnie to kury poustawia na grzędy :kox: :kox:

Opublikowano

zaraz zbrodniarza wojennego ze mnie zrobia... zeby bylo jasne to reki ani zadnego przedmiotu do jego auta nie przylozylem, walka z takimi burakami to jak walka z wiatrakami, sa subtelniejsze metody :gwizdanie:

Opublikowano

Buba a dzwoniłeś na ten szrot w Miętnym ?

Opublikowano

Buba a dzwoniłeś na ten szrot w Miętnym ?

nie, zapomnialem :bag:

Opublikowano

Buba a dzwoniłeś na ten szrot w Miętnym ?

nie, zapomnialem :bag:

:naughty: zadzwoń a nóż widelec mają :decayed:
Opublikowano

wreszcie zimny bro :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 20:32_________________________________________________PIXI czy Ty zyjesz? nic sie nie odzywasz :mysli:

Opublikowano

wreszcie zimny bro :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 20:32_________________________________________________PIXI czy Ty zyjesz? nic sie nie odzywasz :mysli:

Siema :hi: Zyje ... ale co to za życie ....( kłopoty zdrowotne z Matką ) nie za wesoło mam :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale dzięki że pytasz :notworthy:

Opublikowano

wreszcie zimny bro :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 20:32_________________________________________________PIXI czy Ty zyjesz? nic sie nie odzywasz :mysli:

Siema :hi: Zyje ... ale co to za życie ....( kłopoty zdrowotne z Matką ) nie za wesoło mam :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale dzięki że pytasz :notworthy:

<pocieszacz>

Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano

:hi::wink4:

chyba słyszę Mendelsona... :rolleyes:

Opublikowano

:hi::wink4:

siema Nosfer, wyrazy współczucia z okazji zbliżającego się kagańca :kox:

Opublikowano

:hi::wink4:

siema Nosfer, wyrazy współczucia z okazji zbliżającego się kagańca :kox:

Aleś sąsiad doyebal :polew: :polew: :polew: będzie ban jak nic :thumbdown:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

:hi::wink4:

siema Nosfer, wyrazy współczucia z okazji zbliżającego się kagańca :kox:

Aleś sąsiad doyebal :polew: :polew: :polew:

Siema wszystkim :hi:

bry wieczór :) no Nosferski kaganiec będzie :naughty: gratki

Opublikowano

Siema, mam takie pytanko, małe bo małe ale trochę mnie meczy- mianowicie o co chodzi ze jest aa4-club.PL i aa4club.EU ?? I czemu nie ma jednego spotu ?? Tylko nie atakujcie mnie jeśli jakąś herezje napisałem:P

Opublikowano

jedni są normalni

a drudzy też normalni tylko, że inaczej

Opublikowano

jedni są normalni

a drudzy też normalni tylko, że inaczej

Dobre :good: ...nic dodoać nic ująć :kox:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:35_________________________________________________

Siema, mam takie pytanko, małe bo małe ale trochę mnie meczy- mianowicie o co chodzi ze jest aa4-club.PL i aa4club.EU ?? I czemu nie ma jednego spotu ?? Tylko nie atakujcie mnie jeśli jakąś herezje napisałem:P

Jesteś na prawidłowym forum kolego :gwizdanie: a reszta nie ma znaczenia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.