Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal skrzynke wyczyść!

zrobione

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

w końcu normalny cyc :good:

Opublikowano

siema :hi:

Panowie w końcu nie telepie autem, jednak opony. Dziś może zmienię ta "gumę" i pedał nie będzie już twardy od postoju, zostaje tylko to puknięcie podczas hamowania.

Przy okazji gdzie kupujecie palniki? Oryginał czy china?

pzr

Opublikowano

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Minałem się z powołaniem.

Opublikowano

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Minałem się z powołaniem.

a ja nie :kox:

Opublikowano

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Minałem się z powołaniem.

Zawsze możesz robić to hobbystycznie :naughty::decayed:

..w skrajność :polew:

Opublikowano

ku***a.. jadę dzisiaj do pracy.. z nawiewów ziąb – zero stopni.. myślę OCHO !! Zaraz coś jebnie..

Za 5 kilometrów „Coolant !!” - podnoszę machę, wszysko bulgocze, wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

Dobrze, że miałem w bagażniku bańkę z G12. :thumbdown:

Po drodze 2 przystanki i dojechałem do roboty..

1) Zacięty termostat przez co się nie otwiera?

2) Zapowietrzona/zatkana nagrzewnica (brak ciepłego powietrza)?

3) Korek od zbiorniczka wyrównawczego ?

4) Zapowietrzony układ ?

5) Pompa wody ? (ma przejechane 5 tyś. km.)

6) Przytkany układ chłodniczy ?

Czujnik z deski nie pokazuje mi w zasadzie nic, bo jest zjebany – fruwa od lewej do prawej jak mu się podoba, więc nie ma co na niego zwracać uwagi.

Termostat do tej pory był sprawny – w poniedziałek sprawdzałem, nie było błędów. (po południu sprawdzę Vagiem jeszcze raz).

Objawy - auto się gotuje i wywala płyn przez upusty w zbiorniczku. Nie leci ciepłe powietrze. (przez chwilę puściło trochę letniego, ale to ch*j )

ja pier***e teraz wymyśl..

Uszczelka opd głowicą ? - nie sądze..

u mnie tez bylo zero bledow a termostat wysrany

Opublikowano

ŁRR, Malik

http://fishki.net/comment.php?id=76658[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:06_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/39264/eskorta_bor_u_zobacz_jak_sie_przemieszcza/

Opublikowano

szybkie pytanie. zdejmował ktoś schoek ze zmieniarką? 5 śrub wyjetych ale coś trzyba jakby przy zmieniarce? tam jest jakas sróba jeszcze?

Opublikowano

Przy okazji gdzie kupujecie palniki? Oryginał czy china?

Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614

szybkie pytanie. zdejmował ktoś schoek ze zmieniarką? 5 śrub wyjetych ale coś trzyba jakby przy zmieniarce? tam jest jakas sróba jeszcze?

Musisz wyjąć zmieniarkę i tam będzie jeszcze 1 śruba.

Opublikowano

gracias senior :hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:10_________________________________________________dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Opublikowano

dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.

Opublikowano

Przy okazji gdzie kupujecie palniki? Oryginał czy china?

Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614

Boberek chyba bral od niego?

Opublikowano

Boberek chyba bral od niego?

Dokładnie.

Opublikowano

dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.

dzieki Łukasz. musze to dzis zrobic bo chce sie dostac do parownika bo jebie skarpetą :confused4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:21_________________________________________________

dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.

nie udało mi się :wallbash: jakieś po wuju te pilniki chyba ma. kto mi pożyczy wyjmaków?

Opublikowano

Zaglądam tutaj po dłuższej nieobecności :patrzy: i stwierdzam, że nic się nie zmieniło :decayed:

W dalszym ciągu brylują Poziek z Moskalem i Ragusiem i Łukaszem w roli guest star :beach:

Zupełnie jak w Modzie na sukces :nabijasie: :nabijasie:

:papa: Ludziska :>

Opublikowano

Suli :shocked:

szukasz nastepnej eSy?? :decayed:

Opublikowano

Suli... Ty żyjesz!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.