Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cena S4 z 2000r tylko 23000zł wydaje mi się ze dużo za mało

słuchaj , teraz nie jest problemem kupić S4 bo są one stosunkowo tanie , ceny spadły , problemem jest jej utrzymanie :wink4:

Moze gość chce jak najszybciej sprzedać podobnie jak mój egzemplarz , potrzebuje kasy , a skoro wystawil taka cene to w waszym mniemaniu jej nie sprzeda bo "za tanio" i cos na bank z autem jest nie tak - bezedura

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No cena S4 z 2000r tylko 23000zł wydaje mi się ze dużo za mało

a czytałeś wątek, który Ci podesłałem?

auto bylo juz omawiane wiele razy sporo czasu juz wisi z 1 rok napewno,jak stala w komisie gosc twierdzil ze w calosci malowana,z tego co wiem auto po kradziezy bylo juz wielu napalencow na ta sztuke i dalej wisi zapytaj co sie stalo z esp i zacznij od pomiaru lakieru byla przygoda z przodem blotnik i dzwi nie pamietam juz ktora strona z tylem tez osobiscie nie widzialem tego auta i nie sprawdzalem bo stwierdzilem ze szkoda czasu i pieniedzy a moze i warto sprawdzic ? wiecej sie dowiesz www.rancingforum.pl powodzenia :good:

Opublikowano

Wczoraj trafiłem na powtórkę Miss Polonia 2010 akurat na pytania do finałowych kandydatek. Trzy pytania załatwiły dziewczyny, bo były za***iście trudne:

1.

Pyt: Ile oktanów ma etylina 95 ?

Odp: niestety nie wiem, bo już dawno to w szkole było i nie pamiętam, proszę o inne pytanie

2.

Pyt: po której stronie mają kierunkowskazy samochody w Wielkiej Brytanii ?

Odp: niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie

3. A to pytanie sami zobaczcie:

CBA to CBŚ wg kandydatki do MISS POLONIA 2010

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

japierdoleej9.jpg

Opublikowano

Ale jaka dumna z siebie jest

Opublikowano

i tak to jeż jest że uroda z inteligencją nie ma niec wspólnego :tongue4::polew:

Opublikowano

ale zła nie była :kox::sexinbed::boobs::sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :banan::vaglogi::banan3::witch:

Opublikowano

:hi:

cześć warszawiaki czy wiecie może coś o tej S4

http://allegro.pl/show_item.php?item=1348417135

to moskala :kox:

to dzięki nie chce jak mam codziennie z linki auto odpalać to za bardzo mi to nie pasuje :thumbdown::decayed:

Opublikowano

:hi:

cześć warszawiaki czy wiecie może coś o tej S4

http://allegro.pl/show_item.php?item=1348417135

to moskala :kox:

to dzięki nie chce jak mam codziennie z linki auto odpalać to za bardzo mi to nie pasuje :thumbdown::decayed:

Widzisz wujek fury nie sprzedaż :kox:

Opublikowano

weźcie chłopaka przestańcie wkręcać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Kokos sto lat brachu :drunk:

Opublikowano

:hi:

Kokos sto lat brachu :drunk:

:drunk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: pochwa
Opublikowano

:hi:

Kokos sto lat brachu :drunk:

:drunk:

A Ja się dziwiłem co się tak w Pruszkowie zatrzęsło :kox: :kox:

Wszystkiego NAJ :good:

Opublikowano

100 Lat Kokos :good:

Wczoraj trafiłem na powtórkę Miss Polonia 2010 akurat na pytania do finałowych kandydatek. Trzy pytania załatwiły dziewczyny, bo były za***iście trudne:

1.

Pyt: Ile oktanów ma etylina 95 ?

Odp: niestety nie wiem, bo już dawno to w szkole było i nie pamiętam, proszę o inne pytanie

2.

Pyt: po której stronie mają kierunkowskazy samochody w Wielkiej Brytanii ?

Odp: niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie

3. A to pytanie sami zobaczcie:

CBA to CBŚ wg kandydatki do MISS POLONIA 2010

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wie ile ma oktanów 95..ale pewnie gałę to ma opanowaną wzorowo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kokos penisie wszystkiego naj naj naj no i nowej wątroby i nerek życze :hi:

Opublikowano

Kokos mordo Ty moja wszystkiego NAJ :drunk::drinks::sexinbed::pali::beach:

Opublikowano

100 lat kokos

Opublikowano

100 Lat Koko-Cycu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.