Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twój numer to ja mam :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Twój numer to ja mam :decayed:

ale ja nie mam do Twojej siostry :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

602 636 918

Agencja pierdzący lotos ? :decayed:

Twój numer to ja mam :decayed:

ale ja nie mam do Twojej siostry :decayed: :gwizdanie:

:D

Opublikowano

nie wiem panowie czy sie jeszcze pojawie na 4um wiec wszystkim wszystkiego naj i wesolych swiat :)

Opublikowano

nie wiem panowie czy sie jeszcze pojawie na 4um wiec wszystkim wszystkiego naj i wesolych swiat :)

Wesołych Ci i spokojnych :hi::)

Opublikowano

Poziek

ale ja nie mam do Twojej siostry decayed gwizdanie

qurwa mam już dosyć szwagrów kanalii :decayed::wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:55_________________________________________________Poziu i jak byś mógł to weź jednak aparat i strzel fotosy całej wkoło i niech typ zwali ten śnieg z dachu :naughty:

Opublikowano
:decayed: byłbym dla niej jedynej dobry i miły :kox:
Opublikowano

Poziu i jak byś mógł to weź jednak aparat i strzel fotosy całej wkoło i niech typ zwali ten śnieg z dachu :naughty

Poziek robi zdjęcia domofonem :decayed:

:decayed: byłbym dla niej jedynej dobry i miły :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: byłbym dla niej jedynej dobry i miły :kox:

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:decayed: byłbym dla niej jedynej dobry i miły :kox:

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :naughty: :naughty: :naughty:

sio!!! :naughty:

Opublikowano
:hi: Co tu sie dzieje??? Juz po 9 i jeszcze nikt nie otworzyl
Opublikowano

:hi: Co tu sie dzieje??? Juz po 9 i jeszcze nikt nie otworzyl

:hi: święta już :)

Opublikowano

Taa...

Opublikowano

:hi:

images?q=tbn:ANd9GcTX-BDkavlMblc-5IvyElj4EDtsbrfnfE3aEHfGGqyEE6Evfm5i

Opublikowano

Moskal to prawda ?

" W Toruniu kibole to największa parodia świata.... są dwie drużyny APATOR i ELANA i kibole tych dwóch różnych drużyn się leją... i niby nic... ale!! APATOR to drużyna żużlowa a ELANA to piłka nożna " :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal to prawda ?

" W Toruniu kibole to największa parodia świata.... są dwie drużyny APATOR i ELANA i kibole tych dwóch różnych drużyn się leją... i niby nic... ale!! APATOR to drużyna żużlowa a ELANA to piłka nożna " :polew: :polew:

dokładnie , ale to nie tylko w Toruniu tak jest , jest baasardzo duzo miast z takimi pojebanymi kacjami :kox: :kox: :kox:

Częstochowa : Włókniarz(żużel) Raków(pilka)

Bydgoszcz : Polonia(żużel) Zawisza(piłka)

to takie 2 na szybko ale jest tego wiecej , no i nie tylko żuzel bo jeszcze nieraz hokej jest w to mieszany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
6792c98f809e44b909e6aec797bfedf8
Opublikowano

no to zdrowie i Wesołych Świąt :drinks:, dekolt :good:

Opublikowano

no to zdrowie i Wesołych Świąt :drinks:, dekolt :good:

Zdrówko :drinks:

Czyżby wszystkim na święta odcięli neta?

Opublikowano

no to zdrowie i Wesołych Świąt :drinks:, dekolt :good:

Zdrówko :drinks:

Czyżby wszystkim na święta odcięli neta?

sa lepsze zajęcia :drunk: :drunk:

Wszystkiego Dobrego :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.