Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- w wiadomym ;) temacie - Lukas zna moje zdanie, może mnie reprezentować

- w temacie spota - o 18,00 wsiadam do pociagu do Krakowa :angry:

- w temacie fury Żółwia :drool: - foty, foty, foty

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zółwiu dajesz dzisiaj..śnieg śnieg śnieg :D

Opublikowano

- w wiadomym ;) temacie - Lukas zna moje zdanie, może mnie reprezentować

Mi nie zdradzisz tajemnicy ???

A myślałem, że tyle nas łączy ... :polew:

- w temacie spota - o 18,00 wsiadam do pociagu do Krakowa :angry:

Jedziesz na laski ?

- w temacie fury Żółwia :drool: - foty, foty, foty

Otóż to właśnie :th:

Opublikowano

- w temacie fury Żółwia :drool: - foty

ja juz widzialem, faktycznie igielka na fotkach :) gratulacje bro :quattro:

Opublikowano

widać widać, szczególnie na avatarku, prawie jak r8

Opublikowano

Ja mysle, ze ustawil ta strone nawet jako startowa w browserze...

I niedługo wrzuci sobie avatara z jego zdjęciem :polew:

w sprzeglądarce to od dawna ma,

dzisiaj dorzucił kanały rss żeby mu nowe wiadomości przychodziły :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jade kurna jade na spota. Spozniony, ale jade...

Opublikowano

A ja nie dotarlam na spota.....znowu..... :confused4:

Niestety dopadla mnie wstretna grypa ;(

Ale mam nadzieje, ze na lamach forum zdacie relacje...co tam ciekawego na spociku..... :)

Opublikowano

Mnie juz 2 raz z rzedu nima, ale mam niestety inne rzeczy na glowie :cool:

Opublikowano

No no 17 autek jak za dobrych letnich czasów, było grupowe mycie fur, także gurpowqe upalanie eSy i kupa śmiechu z Oniaka :decayed:

Opublikowano

No no 17 autek jak za dobrych letnich czasów, było grupowe mycie fur, także gurpowqe upalanie eSy i kupa śmiechu z Oniaka :decayed:

I powrót 3 audi przez całą Warszawkę. Każda z innym silnikiem, ale było fajnie :thumbup:

Opublikowano

Katarzyno Ty jużw domu :shocked: a mówiłem nie upalać bo tłoczyska pojarasz :bicz2:

Opublikowano

Katarzyno Ty jużw domu :shocked: a mówiłem nie upalać bo tłoczyska pojarasz :bicz2:

Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

Katarzyno Ty jużw domu :shocked: a mówiłem nie upalać bo tłoczyska pojarasz :bicz2:

Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Nie... poczekam aż mi na uszko szepniesz w moim pokoju w Wiśle :drool: :decayed:
Opublikowano

A ja nie dotarlam na spota.....znowu..... :confused4:

Niestety dopadla mnie wstretna grypa ;(

Angel a Tobie to sie porzadne :bicz3: nalezy... :P

Opublikowano

Katarzyno Ty jużw domu :shocked: a mówiłem nie upalać bo tłoczyska pojarasz :bicz2:

Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Nie... poczekam aż mi na uszko szepniesz w moim pokoju w Wiśle :drool: :decayed:

Jak zwykle marzyciel. Ale jaki uroczy ;)

Opublikowano

A ja nie dotarlam na spota.....znowu..... :confused4:

Niestety dopadla mnie wstretna grypa ;(

Angel a Tobie to sie porzadne :bicz3: nalezy... :P

Hmmm......a za co..... :mysli:

Opublikowano

A za co..... :mysli::D

Ty juz wiesz za co... to grypsko to sie nie wzieło z niczego... :)

Opublikowano

A ja nie dotarlam na spota.....znowu..... :confused4:

Niestety dopadla mnie wstretna grypa ;(

Angel a Tobie to sie porzadne :bicz3: nalezy... :P

Hmmm......a za co..... :mysli:

Zdrowiej i za tydzień sie widzimy :)

Oniak to wogóle ludzi nie widzi ze 20 minut temu widziałam go na Ostrobramskiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.