Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy, pomóżcie Przemkowi.

LINK do Żony :decayed:

Może któryś się poświeci i jednak osobiście złoży Życzenia :naughty:

Opublikowano

poszło :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hehehe Buba pojechał :polew:

Opublikowano

hehehe Buba pojechał :polew:

:decayed:

Opublikowano

wiecie jak się nazywa ulubiony Dj żydów??

David z getta :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hehehe Buba pojechał :polew:

:decayed:

Pamiętaj o :buziak:

Opublikowano

życzenia poszły

pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie :polew:

Opublikowano

życzenia poszły

pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie :polew:

Też jedziesz :naughty:

No to trochę nas będzie dzisiaj :kwiatek:

Opublikowano

życzenia poszły

pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie :polew:

Też jedziesz :naughty:

No to trochę nas będzie dzisiaj :kwiatek:

jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy :)

Opublikowano

życzenia poszły

pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie :polew:

Też jedziesz :naughty:

No to trochę nas będzie dzisiaj :kwiatek:

jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy :)

Gupi, czy co?!

Dzisiaj ta jedna jest najważniejsza i całe uwaga musi być skierowana na nią...

Opublikowano

życzenia poszły

pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie :polew:

Też jedziesz :naughty:

No to trochę nas będzie dzisiaj :kwiatek:

jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy :)

Gupi, czy co?!

Dzisiaj ta jedna jest najważniejsza i całe uwaga musi być skierowana na nią...

dla towarzycha gołąbie jeden a nie dla hołdów ...

Opublikowano

życzenia poszły

pshemo będzie miał dzisiaj niezły kocioł w chałupie :polew:

Też jedziesz :naughty:

No to trochę nas będzie dzisiaj :kwiatek:

jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy :)

Gupi, czy co?!

Dzisiaj ta jedna jest najważniejsza i całe uwaga musi być skierowana na nią...

dla towarzycha gołąbie jeden a nie dla hołdów ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To Nosfer odmienia się na Przemysław?? :shocked:

Opublikowano

To Nosfer odmienia się na Przemysław?? :shocked:

nawet prof. Bralczyk ostatnio tłumaczył ., taki Czestochowski dialekt prosto spod Jasnej Góry :good:

Opublikowano

Niepasteryzowany jakieś 2 tygodnie ważności :kox:

Hahahha.. Chyba widziałeś jakieś z krótkim terminem :P Tego jest pełno w warszawie, podobno jak ciechana..

Opublikowano

Niepasteryzowany jakieś 2 tygodnie ważności :kox:

Hahahha.. Chyba widziałeś jakieś z krótkim terminem :P Tego jest pełno w warszawie, podobno jak ciechana..

Właśnie pisałem o ciechanie :gwizdanie:

Opublikowano

Pewien mężczyzna wyjechał na wakacje w góry. Mieszkał w pokoju w góralskiej chatce. Dnia pewnego trafiła mu się za***ista pogoda, a że był leniwy postanowił że się położy na golasa i poopala. Niestety, leżał trochę za długo i spiekł sobie fiuta. Poleciał do gaździny po pomoc. Nie miała żadnych kremów, więc nalała mu maślanki do wiadra i kazała moczyć w tym kutasa. Gość zadowolony kuca, i moczy. Nagle do izby weszła sąsiadka. Przygląda się gościowi, i mówi ze zdziwieniem:

- Jak się chłop spuszcza to jo widziała, ale jak tankuje to jeszcze nigdy

Porucznik Rżewski przyszedł do laryngologa. A tam młoda pani doktor.

Porucznik wyciąga przyrodzenie - okrutnie podrapane, pocięte nawet... -i

kładzie na stół.

- Oszalał pan?! Z tym to do urologa!

- Chwilunia... Otóż co sobotę chodzę z kolegami do sauny. Pijemy sporo, jakieś dziewczynki...

- To nie do mnie - do wenerologa paszoł won!

- Chwilunia.... Jak już dużo się napijem, Wasia Sokołow bierze tasak.

Wszyscy kładą przyrodzenia na stół.

- On wywija tasakiem nad głowąi robi takie: "Uchuchachchaaaaa".

- Po czym tasakiem wali w stół - kto nie zdąży... Może sobie pani wyobrazić...

- Do psychiatry, a nie do laryngologa!

- Do pani, do pani... Problem bowiem w tym, że bardzo często nie słyszę tego "Uchuchachchaaaaa".

Poszła kobieta na rynek, a tam słyszy jak jeden z gości krzyczy:

- Komary, komary, unikalne komary, jedyne za 10 złotych sztuka!

Zdziwiona podchodzi i pyta:

- Panie, co to za oszustwo Pan ludziom wciska?! Komary za 10 złotych!

Oszalałeś Pan czy co?!

Facet na to:

- Ależ proszę Pani to nie jest żadne oszustwo, to są specjalnie tresowane komary. Jak Pani weźmie takiego jednego do domu, położy się Pani i wypuści komara - to on zrobi pani tak dobrze, jak jeszcze nigdy Pani nie miała...

- Panie, żarty Pan sobie stroisz, tresowany komar, też coś!

- Mówię Pani, że to szczera prawda. Zresztą jak się pani komar nie spodoba to zwracam pieniądze.

Myśli kobieta, a co tam 10 złotych, zobaczymy.

Facet zapakował jej komara do słoika. Baba leci w te pędy do domu, rozbiera sie kładzie na łóżku, rozkłada nogi, odkręca słoik, komar wylatuje i siada na żyrandolu.

Baba cała napalona czeka, a tu nic. Wkurzona dzwoni:

- Panie, co za kit! miało być dobrze, a tu siedzi komar na żyrandolu i nic!. Co to za tresowanie!

- niemożliwe coś musiała Pani zrobić nie tak, zaraz tam przyjdę. Facet przyjeżdża patrzy faktycznie baba leży na łóżku z rozłożonymi nogami, komar siedzi na żyrandolu...

Gość zrezygnowany, zaczyna rozpinać spodnie i groźnie mówi do komara:

- Ostatni raz Ci k...wa pokazuje!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.