Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

droga hamowania kończy się na następnym wzniesieniu terenu :polew::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

normalnie wyprzedzałam tyle że było ślisko(czarny lód) poszedł bokiem i tyle , dobrze że nawet ryski nie ma po tym wszystkim[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:06_________________________________________________a jak zdolny kierowca nawet Q wpuści do rowu :wink4:

Opublikowano

Spróbowałbyś to zahamować na tej drodze mając pół lasu na pace :cool1:

A kogo to kórwa obchodzi ????

Nie dostosowanie predkości do warunków panujących na drodze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

słysze tą regułke nader często :gwizdanie:

Opublikowano

urwać łeb przy samej pupie, debile jeżdzą tymi TIRami i myślą że wszystko im wolno jeszcze na letnich oponach :thumbdown:

Spróbowałbyś to zahamować na tej drodze mając pół lasu na pace :cool1:

trzeba myslec wczesniej a nie zapitalac zeby zdazyc na czas, takim kolosem mozna pozabijac wsystkich do okola taj jak na tym filmiku miazga by zostala z tych aut, ale tak to jest jak cwok zrobi sobie prawko na auta ciezarowe lub tiry i pokazuje co moze i jaki z niego wspanialy kierowca zawodowy aaa nie pomijajac osob ktorze jezdza autobusami bo takze niektorzy z nich maja nierowno pod sufitem[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:09_________________________________________________wpadlas do rowu i niemasz nawet malego wgniotu ani rysy? :kox:
Opublikowano

wpadlas do rowu i niemasz nawet malego wgniotu ani rysy? :kox:

kobiety potrafią :decayed:

Opublikowano

normalnie wyprzedzałam tyle że było ślisko(czarny lód) poszedł bokiem i tyle , dobrze że nawet ryski nie ma po tym wszystkim[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:06_________________________________________________a jak zdolny kierowca nawet Q wpuści do rowu :wink4:

:lol1:

Opublikowano

buba zeby Ci wypadly :polew:

Opublikowano

słysze tą regułke nader często :gwizdanie:

nie znam kolesia tak dobrze ale od lakiernika słyszałem ze to prawda

:polew::tongue4:

Opublikowano

a jak zdolny kierowca nawet Q wpuści do rowu :wink4:

:polew:

No to dobrze, że nic się nie stało.. :)

Opublikowano

a jak zdolny kierowca nawet Q wpuści do rowu :wink4:

:polew:

No to dobrze, że nic się nie stało.. :)

poruchałeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

poszerzyłam i podniosłam żabę trzyma się drogi jak przyklejona a przy okazji nie zaczepiam o krawężniki :>

Opublikowano

wpadaj na spota

poszerzyłam i podniosłam żabę trzyma się drogi jak przyklejona a przy okazji nie zaczepiam o krawężniki :>

wpadaj na spota

Opublikowano
DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566108731383950642
Opublikowano

OK

Opublikowano
http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566108731383950642[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:49_________________________________________________foto mojej żaby
Opublikowano

z tymi błotnikami na czarno wygląda trochę jak allroad :)

Opublikowano

to pomysł mojego męża ale to jest samoróbka ,bo nie znależliśmy magika ,który by sie tego podjął (na wiosnę czarne nadkola ida do poprawki[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:57_________________________________________________a oponki weszły 225/55 :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:58_________________________________________________dziś nie dam rady wpaść

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.