Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bede dobre to je wezme i zobaczymy jak się bedą sprawowały.

Przecież nie chciałeś feluni od RS'a :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to akurat dobra wiadomość :kox:

Opublikowano
  • Autor

to akurat dobra wiadomość :kox:

nie mówię, że zła tylko to:

po prostu - a to polska właśnie ...

no comments

:decayed:

Opublikowano

to akurat dobra wiadomość :kox:

nie mówię, że zła tylko to:

po prostu - a to polska właśnie ...

no comments

:decayed:

greg - PIS :tongue4:

nie mówię że jestem załamany brakiem tychże radiowozów na naszych drogach

stwierdzam tylko, że w tym naszym kraju nawet takiego czegoś nie można jakoś spokojnie przeprowadzić od a do zet. i tyle

mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz? :cool1:

Opublikowano

a gdzie Ty mieszkasz w wawie?

Wola :wink4:

rzecz gustu :decayed:

Rafał spójrz prawdzie w oczy ..jedyne co poleci na Ciebie to kurz :decayed::D

:polew: też :naughty: To jak rzecz gustu to nie chcę :polew:

Opublikowano

Kolkov bedziesz w Arkadii ?

Opublikowano
  • Autor

greg - PIS :tongue4:

nie mówię że jestem załamany brakiem tychże radiowozów na naszych drogach

stwierdzam tylko, że w tym naszym kraju nawet takiego czegoś nie można jakoś spokojnie przeprowadzić od a do zet. i tyle

mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz? :cool1:

zgadzam się, a z racji tego, że to trafnie ująłeś postanowiłem Cię zacytować, żeby nie pisać drugi raz tego samego :wink4:

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 19:30_________________________________________________

Kolkov bedziesz w Arkadii ?

będę ale po 20, bo robota, robota, robota i u moskala się dziś zasiedziałem, dojechałem do pracy przed 15 :gwizdanie:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

wcześnie :naughty:

Opublikowano

no bez przesady wystarczy głową jebnąć i pół szyby we krwi

w co przyjebać głową ????

szybę przednią/ boczną, kierownicę

to musiałby wy***ać fotel z mocowań...6p pasy...

6 jest w f1

4 w tej skodzie

Opublikowano

Pancie szukam gołego silnika AKQ - 1,4 16V 75KM , jakby ktoścoś słyszał dajcie cyne ok ? ;)

Opublikowano

Fly, znajomi wracali z Italii. Belka zatrzymała się 10cm przed czołem pasażera. Wszyscy żyją. :good:

dsc00114jh.jpg

dsc00116u.jpg

dsc00120lz.jpg

Opublikowano

duzej tragedi nie bylo widac ze poodbijali sie troche pewnie miedzy barierka a rowem, tylko ten kolek :gwizdanie: ale pasazer ma drugie zycie :hi: to sie nazywa miec szczesie :>

Opublikowano

Mam prawko od 6 lat. Zaczałem od skutera potem była aprilia rs 125 zrobiona na 160 i do zeszłego roku gsx-r 750 także troche jeździłem i jakies tam pojęcie mam więc spokojnie. Teraz też bede chciał kupic gsxr'a 750 bo mi strasznie pasuje ten motocykl. Masa 600tki a osiągi na miasto wystarczające. :good:

22 lata z profilu minus 6 to 16 lat. Od 16 roku życia masz kategorię A?

A może zacytować Cię z przed 2000 stron jak to z każdego skrzyżowania startujesz na gumie i opona starcza Ci na 2000 kilometrów? :gwizdanie:

Opublikowano

Mam prawko od 6 lat. Zaczałem od skutera potem była aprilia rs 125 zrobiona na 160 i do zeszłego roku gsx-r 750 także troche jeździłem i jakies tam pojęcie mam więc spokojnie. Teraz też bede chciał kupic gsxr'a 750 bo mi strasznie pasuje ten motocykl. Masa 600tki a osiągi na miasto wystarczające. :good:

22 lata z profilu minus 6 to 16 lat. Od 16 roku życia masz kategorię A?

A może zacytować Cię z przed 2000 stron jak to z każdego skrzyżowania startujesz na gumie i opona starcza Ci na 2000 kilometrów? :gwizdanie:

moze liczy z karta rowerowa :decayed:
Opublikowano

może w wieku 16 lat zaczął jeździć na motorynce..

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.