Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema PIXI stary Pryku, może jutro będę u Ciebie w okolicy, muszę do Witka podjechać..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema PIXI stary Pryku, może jutro będę u Ciebie w okolicy, muszę do Witka podjechać..

łeeee , to na bank znajdziesz tam pixeja, stoi przed drzwiam i nagania klientów z ulicy wrzeszcząc jaki to on nie mistrz i w ogóle :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

muszę do Witka podjechać..

Zamówił Pizze ? :bag::kox:

Opublikowano

Zamówił Pizze ? :bag::kox:

Hmm.. może i zamówił, niewiem.. Ja w ważniejszej sprawie.. muszę mu coś podrzucić

Opublikowano

Zamówił Pizze ? :bag::kox:

Hmm.. może i zamówił, niewiem.. Ja w ważniejszej sprawie.. muszę mu coś podrzucić

eeee to nie ma co pierd.... :decayed:
Opublikowano

Zamówił Pizze ? :bag::kox:

Hmm.. może i zamówił, niewiem.. Ja w ważniejszej sprawie.. muszę mu coś podrzucić

:wink4::)

Opublikowano

Jakiś dzięcioł wywalił do kosza, to może tu się wypowiecie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188413.0

Opublikowano

Jakiś dzięcioł wywalił do kosza, to może tu się wypowiecie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188413.0

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I tak nikt cię nie wysłucha :>[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

Makaron uderzasz na arkadię?

Ocipiało cię? W taki mróz?

Opublikowano

Jakiś dzięcioł wywalił do kosza, to może tu się wypowiecie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188413.0

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I tak nikt cię nie wysłucha :>

:D

Opublikowano

Jak wszyscy zamilkli :blink: znaczy się forum jest za***iste i nie ma o czy dyskutować. Dooobra raga wrzuć jakieś doopy to se podyskutujemy :sick3:

Opublikowano

Ja też byłem w arkadii i stały auta boberka,kokosa i B7 avant na WT.Zrobiłem rundę i dalej w miasto

MoorPH musieliśmy się minąć bo ja też o tej porze byłem

Opublikowano

Ja też byłem w arkadii i stały auta boberka,kokosa i B7 avant na WT.Zrobiłem rundę i dalej w miasto

MoorPH musieliśmy się minąć bo ja też o tej porze byłem

JA byłem służbowym białym fiatem fiorino na WB

Opublikowano

Ale chu*em wieje w Arkadii.. Dojechalem o 20 a tam tylko furki Kokosa(brudna jak chooj - Sory Kokos - mam nadzieję że zmobilizowałem Cię choć trochę do jej umycia), Boberka i jeszcze jakiś avant(na WT) ale nie oznakowany.. Poczekałem z 10 min i heja do domu ( chłopaki chyba na szamę poszli). Przez chwilę chyba widziałem Malika(niejestem pewny bo się nie przyjrzałem) u Filipa..

no umylem szyby i do wiosny mam dalej wyjeeeebane

Opublikowano

Przez chwilę chyba widziałem Malika(niejestem pewny bo się nie przyjrzałem) u Filipa..

Na pewno nie. Na spota aktualnie mam trochę daleko. Jakies 7tys km :polew:

Opublikowano

Przez chwilę chyba widziałem Malika(niejestem pewny bo się nie przyjrzałem) u Filipa..

Na pewno nie. Na spota aktualnie mam trochę daleko. Jakies 7tys km :polew:

:hi: :hi: :polew:

Opublikowano

:hi:

Na pewno nie. Na spota aktualnie mam trochę daleko. Jakies 7tys km :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a nie mogłeś sie na chwilke teleportować ???

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale chu*em wieje w Arkadii.. Dojechalem o 20 a tam tylko furki Kokosa(brudna jak chooj - Sory Kokos - mam nadzieję że zmobilizowałem Cię choć trochę do jej umycia), Boberka i jeszcze jakiś avant(na WT) ale nie oznakowany.. Poczekałem z 10 min i heja do domu ( chłopaki chyba na szamę poszli). Przez chwilę chyba widziałem Malika(niejestem pewny bo się nie przyjrzałem) u Filipa..

nie ma się co dziwić - mróz doopska ściska strasznie

wczoraj wracałem z miasta koło 21ej

no masakra, po prostu masakra ...

a tak poza tym

:hi:

Opublikowano

Siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.