Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kabelkiem ktos bedzie? bo bym cos sprawdzil :)

Jasne stary , zrobie ci logi , licznik , błędy , koledzy między czasie zrobią ci fajnego lodzika i dadzą na flaszke .

widze że teraz inaczej się nowych traktuje. jak ja prosiłem o kabelek to było bez lodzika :disgust:

Opublikowano

widze że teraz inaczej się nowych traktuje. jak ja prosiłem o kabelek to było bez lodzika :disgust:

a kto by do takiej brzydkiej mordy swojego pyndla wkładał ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

widze że teraz inaczej się nowych traktuje. jak ja prosiłem o kabelek to było bez lodzika :disgust:

a kto by do takiej brzydkiej mordy swojego pyndla wkładał ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:foch:

Opublikowano

W zasadzie to wlozylem clh i nie wiem czy mam sterownik do wymiany czy na tym uda sie odpalic, tyle, nie wiem czy uda mi sie dzis byc i tak :(

Opublikowano

nie wiem czy uda mi sie dzis byc i tak :(

Nie pękaj! Z tą flaszką to żartowali.

Opublikowano

nie wiem czy uda mi sie dzis byc i tak :(

Nie pękaj! Z tą flaszką to żartowali.

Uff :polew:

Opublikowano

W zasadzie to wlozylem clh i nie wiem czy mam sterownik do wymiany czy na tym uda sie odpalic, tyle, nie wiem czy uda mi sie dzis byc i tak :(

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0

Opublikowano

czytalem, ale dalej nie wiem jaki modul jest u mnie

Opublikowano

krawaty weźcie sobie trochę słońca bo tu we Wrocku patelnia na maxa..... ale za to laski prawie rozebrane łażą :kox::naughty:

Opublikowano

.... ale za to laski prawie rozebrane łażą :kox::naughty:

Dawaj foty :kox:

Opublikowano

czytalem, ale dalej nie wiem jaki modul jest u mnie

Odkręć obudowę, sprawdź numer modułu - najszybciej.. :wink4:

Opublikowano

Sorki , z tą flaszką faktycznie przesadziłem .

Opublikowano

Sorki , z tą flaszką faktycznie przesadziłem .

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siema frędzle :naughty:

Opublikowano

Ku..rwa dziś wyjątkowo nie bede bo mi umkneło że dziś wtorek i już browara chleje :tongue4:

kurna co ten wjut z afdi robi, toż to bezczeszczenie!!!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 19:56_________________________________________________Panowie jak macie ochotę to zapraszam na grilla w sobotę do siebie. Aby nie było ruchania w wysokiej trawie to ją skoszę, tak aby żony miały Was na widoku :decayed: Od razu uprzedzam, że nie jest to właściwa impreza w Castle del Poziek dlatego też nie zakładam oddzielnego tematu :naughty: Na ogólnopolskiego grilla przyjdzie czas w sezonie, teraz zapraszam nasze grono :gwizdanie:

Start 19

Opublikowano

Panowie jak macie ochotę to zapraszam na grilla w sobotę do siebie.

podobno oniak ma już i lożę honorową zaklepaną :mysli:

Opublikowano

Panowie jak macie ochotę to zapraszam na grilla w sobotę do siebie.

podobno oniak ma już i lożę honorową zaklepaną :mysli:

w oponach?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.