Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no konkretnie tam Paweł : JDMcars firma. Michałow reginow nowodworska 7 :)

moze i moga nie pytalem nawet :) mialem jechac w ciemno ale przeczytalem jakis temat o nich i mam obawy :D

Nosb podeślij mi swój nr.. to jest dosłownie 100m odemnie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PW : dzieki :)

Opublikowano

PW : dzieki :)

nawet nieweidzialem ze maja tam jakas audiole.. oni glownie cięzarówkami handlują.. choć faktycznie na placu mają kilka osobówek..

Opublikowano

Czyżby słupek osiedlowy? :gwizdanie:

Nene :przebiegly: Opel INSIGNIA :tongue4::decayed:

Suli - sprzedam Ci swój :good: :good:

Wystarczy tylko lekko skleić i pomalować :good: :good: :decayed:

A masz w nim parktronika i spryski :naughty: :naughty: :tongue4::decayed:

A na poważnie -

Nawet jak kupię "nowy" zderzak to i tak będę potrzebował serwisu który mi to profi pomaluje i poskłada. I dodatkowo jeszcze wymieni grill, bo jest popękany.

Tak więc zamieniam się w słuch i będę wdzięczny za podpowiedzi i polecenia. :cool1::kox: :kox:

PS. Buba dzięki za linka :good:

Oni tylko plastyki kleją czy sprawy blacharsko - lakiernicze też ogarniają :?:

Opublikowano

kórwa, impra masakra. najlepsze było to ze obok nas w drugim boxe był wyprawiany "panieński" czyli 18 dóp bez facetów :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

mam nadzieję, że wskoczyłeś poromawiać z pięknymi paniami..

no ba , wymieszalismy sie troche , łatek prawie złobzował przyszłą panne młodą :kox: :kox: :kox: Awantura była jak ptrzyjechał po nią przyszły pan młody :decayed:

Opublikowano

Suli koleś robi tylko plastiki, sam siedzi w garażu pod domem i ogarnia

:hi:

Opublikowano

kto z garwolina pomoże?

Opublikowano

ale co? przepchać fure pod dom :wink4:

kszyńka tam masz :gwizdanie:

Opublikowano

kom chyba zmienił[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:41_________________________________________________jest a8 2004 r do kupienia za 21k. i ok 10k naprawa..

Opublikowano

:hi:

Też kropek? :shocked:

No przecie we trzech dostaliśmy odznaczenia :decayed:

Opublikowano

daj linka

Opublikowano

kom chyba zmienił[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:41_________________________________________________jest a8 2004 r do kupienia za 21k. i ok 10k naprawa..

Wiem już chyba o kim piszesz..są tam tacy pacjenci co targają tłuczone szwajcarski :decayed:

Opublikowano

:hi:

Też kropek? :shocked:

No przecie we trzech dostaliśmy odznaczenia :decayed:

Trzeba Poźka na jakąś minę wp***dolić ..... :decayed::lol1:

Opublikowano

kom chyba zmienił[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:41_________________________________________________jest a8 2004 r do kupienia za 21k. i ok 10k naprawa..

nie zmienił, tylko tak strachliwie odbiera ;)

Opublikowano

no ba , wymieszalismy sie troche , łatek prawie złobzował przyszłą panne młodą :kox: :kox: :kox: Awantura była jak ptrzyjechał po nią przyszły pan młody :decayed:

Czyli zabawa przednia..

Co na to Paulina :P

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema

Co na to Paulina :P

nic :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:sick3::hi::przebiegly:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.