Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rormalnie mi humor poprawiłeś jak 150 :th: :slina:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś ostatnio ciągle trafiam na białe R8, a dzisiaj postanowiłem, że to uwiecznię:

http://www.youtube.com/watch?v=NOLC880BpvE

Opublikowano

Było dzisiaj na Jana Pawła i dało do pieca po torach w stornę Arkaii :evil:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 17:45 _________________________________________________Widzę że stadnina za mała w Twoim wozie :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 17:52 _________________________________________________Odjechał jak od śmietnika :kox: :kox:

Opublikowano

Widzę że stadnina za mała w Twoim wozie :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 17:52 _________________________________________________Odjechał jak od śmietnika :kox: :kox:

Po pierwsze, stadnina wystarczy, bo nie mam takich pomysłów jak Ty żeby za nim ganiać.

Śmietnikiem to Ty jeździsz mój drogi kolego - to po drugie.

A po trzecie ... pojawisz Ty się kiedyś w końcu na spocie jakimś Audi ??? :naughty:

Opublikowano

Nie wiem czy sie pojawię.

Chyba przenoszę się do Wrocka , a Śmietnik to przenośnia bo jest takie powiedzenie - odjechać jak od śmietnika :naughty: :naughty:

Zmieniam robotę więc już nie latam thalią ( została skasowana przez mojego doradcę) teraz będzie coś innego :naughty: :naughty:

Opublikowano

Sorki że pytam... ale nowiutki jestem jak moja a4... :decayed:

Spoty są co wtorek? dużo ludziów zagląda? no i co tam porabiacie ?

Opublikowano

Sorki że pytam... ale nowiutki jestem jak moja a4... :decayed:

Spoty są co wtorek? dużo ludziów zagląda? no i co tam porabiacie ?

co wtorek :) "ludziów" ok +- 20-stu, porabiacie hm.... :gwizdanie: przyjedź a się dowiesz :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Sorki że pytam... ale nowiutki jestem jak moja a4... :decayed:

Spoty są co wtorek? dużo ludziów zagląda? no i co tam porabiacie ?

co porabiamy..grillujemy, pijemy i kto ma siłe to tańczy :naughty::decayed:

Opublikowano

Poziek, boberek, gdzie pierwsze foty? :decayed: Myślałem, że Was jeszcze zastanę, ale dopiero teraz dojechałem...

Opublikowano

co tam porabiacie ?

Rezamy! KU*WA REZAMY! :polew:

Opublikowano

Jakoś ostatnio ciągle trafiam na białe R8, a dzisiaj postanowiłem, że to uwiecznię:

DSC00923.JPG

Też je widziałem tego samego dnia ;)

Opublikowano

Jożin ..żałuj że nie byłes wczoraj na spocie... Adrian fundował pizze w wykwintnej jak d*pa słonia restaracyji :decayed:

Tylko gdzie ta trawa rosła :polew:

Opublikowano

W jakiej wykwintnej restauracjii ??? żałuje ze nie byłem :decayed:

Opublikowano

to ze składek klubowych? :tongue4:

Opublikowano

to ze składek klubowych? :tongue4:

Nie.Sprzedałem mieszkanie i samochód :evil:

Opublikowano

No chłopaki zapraszam do Lublina.Tyle kasy wywaliłem na tą akcje i mam nadzieje , że nie pójdzie na marne :hi:http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-54895.html

Hugo w Rzeszowie tez działasz :mysli:, ostatnio widziałem w moim mieście billboard "Bądź wolny, studiuj w Lublinie" :kox:

Opublikowano

No chłopaki zapraszam do Lublina.Tyle kasy wywaliłem na tą akcje i mam nadzieje , że nie pójdzie na marne :hi:http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-54895.html

Hugo w Rzeszowie tez działasz :mysli:, ostatnio widziałem w moim mieście billboard "Bądź wolny, studiuj w Lublinie" :kox:

W takim razie ja jestem wolny. :decayed:

raggaman, jak wychodziłem z tej restauracji to widziałem jak te mlecze rosły. Adrian ostatni raz tyle za trawe płaciłem! :D

Opublikowano

cf7c482116b59ad8.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

raggaman, jak wychodziłem z tej restauracji to widziałem jak te mlecze rosły.

To te koło śmietnika ? :polew:

Adrian ostatni raz tyle za trawe płaciłem! :D

Adrian chciał dobrze ... abyśmy poobcowali z kulturą ... :decayed:

A ja wracałem z burczącym brzuchem do domu :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.