Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, a wy wiedzieliście, że niektóre A4 z początku produkcji wychodziły z zawieszeniem od B4?? Dziś widziałem taki okaz. Jestem w krzoku. :blink:

Tego to ja nie wiedział :shocked:

pewnie Tomek takie ma i stąd ta informacja :tongue4: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie Tomek takie ma i stąd ta informacja :tongue4: :gwizdanie:

Dziki okaz...swoisty rodzyn taki :decayed:

Opublikowano

pewnie Tomek takie ma i stąd ta informacja :tongue4: :gwizdanie:

Dziki okaz...swoisty rodzyn taki :decayed:

nom :cwaniak1:

ps. częściej będę zaglądał do działu "moja a4" ciekawe rzeczy sie tam dzieją :kwasny:

Opublikowano

ps. częściej będę zaglądał do działu "moja a4" ciekawe rzeczy sie tam dzieją :kwasny:

niezły kołek nie :evil:

Opublikowano

ps. częściej będę zaglądał do działu "moja a4" ciekawe rzeczy sie tam dzieją :kwasny:

niezły kołek nie :evil:

nom :wink4:

pytałem w niemieckim aso o zawieszenie 1BE (sprężyny i amorki) na nasze to będzie jakieś 3 tysie :kwasny:

ciekawe ile u nas sobie zażyczą ?

Opublikowano

za sztuke sprężyne do 1BE życzą sobie w ASO 300PLN

Opublikowano

Pany, ale ja poważnie z tym zawieszeniem. I nie mówie o swoim aucie! :)

Opublikowano

za sztuke sprężyne do 1BE życzą sobie w ASO 300PLN

sprężyna przód - 82e czyli to x2

sprężyna tył - 76e czyli to x2

amorek na przód -152e x2

amorek na tył - 146e x2

:wallbash:

czy u nas taniej tak ?? :mysli:

Opublikowano

Mam pytanko koledzy czy jak na najbliższy spot wpadne z kolegą który ma Octavie nie będzie źle?bo kolega chciałby sprawdzić sobie autko vagiem? da rade? :embarrassed:

Opublikowano

za sztuke sprężyne do 1BE życzą sobie w ASO 300PLN

sprężyna przód - 82e czyli to x2

sprężyna tył - 76e czyli to x2

amorek na przód -152e x2

amorek na tył - 146e x2

:wallbash:

czy u nas taniej tak ?? :mysli:

Co to za numery??
Opublikowano

to sa ceny euro :decayed:

Opublikowano

Veni, Vidi, ku*wa VICI!!!

I net 10 MB :blink:

Zachwycony jestem.

Opublikowano

ale to co Witek ze parapet robimy :naughty:

Opublikowano

ale to co Witek ze parapet robimy :naughty:

Nooo... póki co to chętniej zatrudniłbym do sprzątania, ale rzeczywiście zegar już bije :decayed:

(...)Nawet Poziek kupuje Octavię, kto nie werzy niech sprawdzi u Poźka w garażu, z tego co wiem juz we wtorek ma odebrać :polew:

To dlatego tak ostatnio zamknął się w sobie... :polew:

Nie tylko nie zaczepia nikogo, ale nawet sam na zaczepki nie reaguje :D

Qrcze, a zawsze tak fajnie dawał się wystawiać ;( :naughty::decayed: norrrmalnie się wzruszyłem...

Wróć Poź do nas, wróć ...

Opublikowano

to sa ceny euro :decayed:

:polew:
Opublikowano

Jesli spot jest nadal aktualny to moze i ja postaram sie przyjechac, to ocenicie moj samochodzik :)

Opublikowano

Jesli spot jest nadal aktualny to moze i ja postaram sie przyjechac, to ocenicie moj samochodzik :)

spot jest zawsze aktualny :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Adamoo. Jak tam nasze sprawy"? :wink4:

Opublikowano

Ja tez sie pojawie :) W ten wtorek powinienem byc :)

Opublikowano

Ja tez sie pojawie :) W ten wtorek powinienem byc :)

Pamiętaj o kolegach :decayed:

absolutvodkafamilymf0.jpg

I o Krzyńku :tongue4:

ist23931123stockphotooffw1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.