Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie się norbi na dachu siedziało ?? :):wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kutfa

opcja ponton to w jakim pakiecie jest??

ja pierd, co się dzieje :facepalm:

Opublikowano

plagi egipskie w 100licy ? ładnie doyebało wody...

Opublikowano
fajnie się norbi na dachu siedziało ?? :):wink:

Machawszy do Cię jak przepływałeś :wink:

Opublikowano

a tak nawiasne, to ten przystanek autobusowy na Trasie AK nazywa się Osiedle Potok ...

ironia losu, dosłownie

Opublikowano

Co wy chcecie... Przecież ruch odbywał się płynnie...

Opublikowano

Sprzedam Audi - bezwypadkowe, świeżo umyte...

Współczuje właścicielom samochodów.

Opublikowano
fajnie się norbi na dachu siedziało ?? :):wink:

Machawszy do Cię jak przepływałeś :wink:

:wink: Ja płynąłem po Cię Norbi tylko mi gipsowe wiosło się rozmokneło :P i mnie prąd "rzeki"porwał :P

Opublikowano
który mądry pływał po toruńskiej?

Ja ,a co karwa nie wolno!?

A zezwolenie miałeś?

Opublikowano
który mądry pływał po toruńskiej?

Ja ,a co karwa nie wolno!?

A zezwolenie miałeś?

Prowadzenie łodzi do długości kadłuba nie przekraczającej 7.5m nie wymaga zezwoleń i patentów żeglarskich ;)

Opublikowano

wydaje mi sie ze jest zakaz kąpieli we wszystkich zbiornikach wodnych w stolicy. nie chodzi o łódki tylko wpław

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

ale zajebał

Wypadek podczas policyjnej kontroli. Tir staranował radiowóz

Opublikowano
:)
Opublikowano
:)

ja pikole , zalało miejsce zimowych spotów :facepalm:

Opublikowano

Chopin wiedziałes kiedy się ewakuować ;)

Opublikowano
Chopin wiedziałes kiedy się ewakuować ;)

Co nie ? :grin: nie ma to jak wiedzieć kiedy podziękować :grin::grin::polew:

Opublikowano

Zmieniał koło, wjechał w niego tir

kolesiowi prawie głowe obcieło wczoraj. k**wa to trzeba mieć pecha:facepalm:

Opublikowano

Siemanko posiadam Audi A4 B7 170/BRD 2007r. Szukam dobrego warsztatu ponieważ czeka mnie zapewne wymiana uszczelki lub głowicy, czy macie kogoś do/wymiany/regeneracji itp: godnego polecenia i bez cen z kosmosu? Pozdrawiam i proszę o pomoc ( Warszawa i okolice )

Opublikowano

Co jest z tymi ciężarówkami a S8? najpierw jedna w radiowóz, teraz w ciężarówkę?

Opublikowano

Ja się pytam dlaczego oni mają w d...pie przepisy odnoszące się do zatrzymywania się na trasach ekspresowych...

A jeśli chodzi o ciężarówki na S8 i Toruńskiej- powinni zakazać im tranzytu tą trasą- to co Ci debile wyprawiają to ludzkie pojęcie przechodzi...

Opublikowano

"Ja się pytam dlaczego oni mają w d...pie przepisy odnoszące się do zatrzymywania się na trasach ekspresowych... "

no tak ale na moje w takich sytuacja jak przebite koło no to jakie masz wyjście ciężarówka jak nie stanąć i wezwać pomoc/ samemu zmienić?? osobówka jeszcze zrobisz jakis kawałek, a ciężarówką ciężko zwłaszcza załadowana. Inna sprawa co do tego co ci kierowcy na S8 wyprawiają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.