Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja sie musze przeprosić z 510 na dwa dni :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...) z Legionowa musisz najpóżniej 6:30 startowac (..)

Ale ja zaczynam pracę o 9.00 :shocked: Jeszcze mnie nie pop*** żeby w takim przypadku wyjeżdżać do pracy o 6.30

Zazwyczaj korzystam z bydłowozów* MZA :evil:

* moja osobista nazwa tych wehikułów

aaa no widzisz .. trzeba sobie godziny pracy ustawić pod W-wskie korki :kox:

tym samym wybiła 15:00 i bez korków wracam sobie na Tacho :naughty:

Opublikowano

nikt z was nie przechowuje oponek w jakims zakladzie gdzie zmieniacie kola? ;(

albo nie znacie takich zakladow czy cos? ;(

Opublikowano

Z tego co się orientuję to Kasi Chłop pracuje w takim zakładzie pracuje gdzie zmieniają i przechowują. Gdzieś blisko hynka :mysli: :mysli:

Opublikowano

dobiłem właśnie do 500 postów :pleasantry:

Andrew - 7:15 to tak jakby siodłać słonia :hi: z Legionowa musisz najpóżniej 6:30 startowac

przykład - jak wyjade do roboty 6:30 - 6:40 ( jakieś 16-17 km do BluePoint'a mam ) jade 20 min. Wyjeżdzając 6:45 6:50 - jade już ok 40 min

7:15 = 2h w korku ... bez TT mozna zdrowo lewą noge przetrenować

Licencja na pierwszy stopień pilotażu śmigłowca - 55k PLN

Najtańszy, dwumiejscowy Robinson Ultralite - 750k PLN

Możliwość podróży od punktu do punktu w linii prostej z prędkością 300km/h - BEZCENNA!

Opublikowano

Z tego co się orientuję to Kasi Chłop pracuje w takim zakładzie pracuje gdzie zmieniają i przechowują. Gdzieś blisko hynka :mysli: :mysli:

Dobrze pamiętasz czym się zajmuje, ale teraz jego oddział mieści się na Ostrobramskiej i tam też przechowują opony. :)

Opublikowano

Z tego co się orientuję to Kasi Chłop pracuje w takim zakładzie pracuje gdzie zmieniają i przechowują. Gdzieś blisko hynka :mysli: :mysli:

Dobrze pamiętasz czym się zajmuje, ale teraz jego oddział mieści się na Ostrobramskiej i tam też przechowują opony. :)

kawalek odemnie, ale lepiej tam , niz jak bym mial jechac 300km do firmy w ktorej ojciec przechowuje;)

a orientujesz sie ile to kosztuje rocznie?

ile w ogole wymiana oopon kosztuje?:D

Opublikowano
nikt z was nie przechowuje oponek w jakims zakladzie gdzie zmieniacie kola? cry

albo nie znacie takich zakladow czy cos? cry

przed Promenadą po lewej stronie jest wulkanizacja, znajomy tam pracuje, 80 zł kpl opon, 90 zł za kpl kół za sezon.

przekładka 60- 80 zł w zależności od rodzaju i rozmiaru kół.

Opublikowano

A propos korasów - nawet w Radumiu coraz trudniej jeździć. No ale oczywiście nie ma takiej tragedii jak w Wawie.

malik, robisz licencję na kolikopter? :naughty: Tak myślę, że może za 10 lat to i ja się skuszę. :mysli::)

No dobra, może za 15... :decayed:

Opublikowano

malik, robisz licencję na kolikopter? :naughty: Tak myślę, że może za 10 lat to i ja się skuszę. :mysli::)

No dobra, może za 15... :decayed:

Malik chyba nie ma tylko licencji na zabijanie :D

Opublikowano

malik, robisz licencję na kolikopter? :naughty: Tak myślę, że może za 10 lat to i ja się skuszę. :mysli::)

No dobra, może za 15... :decayed:

Malik chyba nie ma tylko licencji na zabijanie :D

oj i tu się chyba mylisz :decayed:

Opublikowano

pier**le miałem jechać ale nie jade, nawet w pier**lonym Piastowie korki. Nie chce myśleć co się dzieje obok Promki.

Ale jestem wkurviony, jaaa pier**le!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

AndyN , a ten cały Trzeniu w końcu przyjechał ? :polew:

Opublikowano

buhahaha :polew:

Opublikowano

pier**le miałem jechać ale nie jade, nawet w pier**lonym Piastowie korki. Nie chce myśleć co się dzieje obok Promki.

Ale jestem wkurviony, jaaa pier**le!!!!!!!!!!!!!

bylo leciec. luzno bylo.pozdrawiam

ps.dzieki za ramki i smycze-wiadomo komu :cool1:

Opublikowano

AndyN , a ten cały Trzeniu w końcu przyjechał ? :polew:

No właśnie, kurde, nie wiem tak do końca .... :polew:

Opublikowano

Panowie i Panie jak macie znajomch z malymi dziecmi (lub sami macie małe dzieci) to zapytajcie czy ktos niechce recepty na mleko bebilon1 , 6 opakowań. data wykupu sie kończy za dwa tygodnie a szkoda towaru.

Opublikowano

Ale spocik był wczoraj...fiu fiu :gwizdanie:

Opublikowano

Ale spocik był wczoraj...fiu fiu :gwizdanie:

Możesz zacząć się już chwalić jaki to boski jesteś :polew: :polew:

Opublikowano

Ale spocik był wczoraj...fiu fiu :gwizdanie:

co , zły ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.