Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oo to witam w VIPach ja tez tam trafiłem jako pierwszy :kox: :kox:

ktos im tam wczoraj ładnie pojechał we wszystkich działach , pewnie wiem kto... :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie wiem kto... :>

:gwizdanie:

Opublikowano

^^^

Dajcie jakieś linki :naughty:

Opublikowano

Nie ma sensu zasmradzać naszego forum :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

kto konkurencją naszego forum? :cool1:

a) nasza- klasa

B) bmw klub

Opublikowano

kto konkurencją naszego forum? :cool1:

a) nasza- klasa

B) bmw klub

Tu był kiedyś link do kopii naszego forum :przebiegly:

Opublikowano

bomba, :decayed: mam dylemat, jak się zarejestruję czy to będzie... zdrada :polew:

no, ale zawsze mogę być tajnym informatorem :kox::polew:

Opublikowano

Zdara to będzie jak pojedziesz do nich na spocika :naughty: Pierwszy się szykuje w Warszawce :decayed:

Opublikowano

Zdara to będzie jak pojedziesz do nich na spocika :naughty: Pierwszy się szykuje w Warszawce :decayed:

kiedy.....???
Opublikowano

Zdara to będzie jak pojedziesz do nich na spocika :naughty: Pierwszy się szykuje w Warszawce :decayed:

kiedy.....???

a co chcesz pojechac na spocik ...... :polew: :polew:

Opublikowano

Chodźta zrobimy im nalot. :naughty:

Opublikowano

Chodźta zrobimy im nalot. :naughty:

Dziki wjazd .. naczelny przywódca ..Dziki Beduin :tongue4::polew:

Opublikowano

Jestem za!!!

Podjechać, pierdolnąć szczery uśmiech i pełny sandał na odejście :decayed:

Opublikowano

Jestem za!!!

Podjechać, pierdolnąć szczery uśmiech i pełny sandał na odejście :decayed:

Myślicie, że ktoś z konkurencyjnego forum to czyta? :mysli::przebiegly:

Opublikowano

Ja to mogę im nawet pokazać jak się w Quattro pali jednocześnie 4 lacze :kox::naughty:

Opublikowano

Jestem za!!!

Podjechać, pierdolnąć szczery uśmiech i pełny sandał na odejście :decayed:

Myślicie, że ktoś z konkurencyjnego forum to czyta? :mysli::przebiegly:

No przecież Poziek to ich "czarny koń" i wszystko im wkleja :naughty:

Opublikowano

To że nagrywa, notuje i donosi to wszyscy wiedzą :gwizdanie:

Opublikowano

Ja to mogę im nawet pokazać jak się w Quattro pali jednocześnie 4 lacze :kox::naughty:

Na naszym byś to kiedyś pokazał :naughty::kox::decayed::evil:

Opublikowano

AAAAAAAAAA łłeeeeeeeeeeee zabrali mi kropka ;( a taki był ładny amerykancki - szkoda

Opublikowano

Jestem za!!!

Podjechać, pierdolnąć szczery uśmiech i pełny sandał na odejście :decayed:

Myślicie, że ktoś z konkurencyjnego forum to czyta? :mysli::przebiegly:

Tak[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 21:22_________________________________________________

AAAAAAAAAA łłeeeeeeeeeeee zabrali mi kropka ;( a taki był ładny amerykancki - szkoda

Gorniet Ty gieju kiedy przyjedziesz mnie przytulić na spocie? :tongue4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 21:23_________________________________________________

Ja to mogę im nawet pokazać jak się w Quattro pali jednocześnie 4 lacze :kox::naughty:

Razem przypeirdolim brader :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.