Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może na pole troszkę poorac :lol1:

http://pl.youtube.com/watch?v=DapHhgnm6CQ

Ten film to juz ze 4 razy byl wklejany :tongue4: a raczej nie bedzie orki nim zla skrzynia :gwizdanie:

to co na spota :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No znowu s hi t :thumbdown:, miałem zamiar w końcu doświadczyć z Wami spot - kanie live, ale nie wyszło (brak "zastępstwa" w towarzyszeniu latorośli w odrabianiu lekcji), tym bardziej, że od ponad roku jestem członkiem Klubu.... no i wypadałoby się pokazać.

A na spocie chciałem poprosić Szanownych Kolegów w ingerencję w "palmę" do synchro czasu z Frankfurtu - po odłączeniu aku mój vag wywala errory w 17 10 19 xxxx1, zresztą kumpla kabel też (ustawiałem porty COM, LPT, latencje i inne popierdóliki i k.pa). Hmm może next spot :>

Opublikowano

Nooo...

Doszły mnie słuchy, że wystarczyło, że trochę Was opierdoliłem i frekwencja się znacznie poprawiła :D

Opublikowano

no cos kolo 15 aut bylo ja i krzyniek bylismy nawet bez A4 :hi:

Opublikowano

kto nie jechal pod prad?

Opublikowano

Krzyniek bez A4.. dziwne... :mysli:

BTW chcę się pochwalić, że niedługo będę miał 30min drogi do Wawy (no dobra, może 40, ale jak będzie trzeba to 30... :decayed: ). :dance:

Czy myślicie, że z tym "niedługo" to trochę przesadziłem..? :mysli:

Opublikowano

Krzyniek bez A4.. dziwne... :mysli:

Był...ale B7 :naughty:

BTW chcę się pochwalić, że niedługo będę miał 30min drogi do Wawy (no dobra, może 40, ale jak będzie trzeba to 30... :decayed: ). :dance

...żenisz sie ? :decayed:

Opublikowano

(...)

...żenisz sie ? :decayed:

Dwupasmówkę do Radomia kończą :D

Opublikowano

Dziękuje wszystkim nowym za przybycie na dzisiejszego spota, i zapraszam na kolejne :good:

Opublikowano

Jak czas pozwoli napewno :good: :>

Opublikowano

Nooo...

Doszły mnie słuchy, że wystarczyło, że trochę Was opierdoliłem i frekwencja się znacznie poprawiła :D

:polew:

wczoraj było naprawde OK - sporo fur, fajna atmosfera ..nawet Łukaszr grzebał coś przy reflektorach - wpychał jakieś niebieskie papierki w soczewki :co:

reasumując: Arkadia zdała oststeczny egzamin ( IMO ) :decayed:

Opublikowano

Krzyniek bez A4.. dziwne... :mysli:

Był...ale B7 :naughty:

to by się zgadzało :wink4:

Opublikowano

Nooo...

Doszły mnie słuchy, że wystarczyło, że trochę Was opierdoliłem i frekwencja się znacznie poprawiła :D

Jak usłyszeli, że STILAKA na spocie nie będzie to od razu tyle osób odważyło się przyjechać :polew:

Opublikowano

dzisiaj jechałem - hulają już po 3 pasy w obie strony :good:

Dzieki temu korki przed Ekspresową są jeszcze większe ... :naughty::polew: :laghing2: :nabijasie:

6:20 am. nie ma czegoś takiego jak korki - więc generalnie mi to LOTTO :decayed:

Dzisiaj o 6.20 też nie było korka? :przebiegly:

Bo ok. 7.00 już był :naughty:

------------

Na zdjęciu poniżej widać fragment tej plastikowej nakładki na próg (nakładka ciągnie się przez cały bok auta)

dsc00005bl8.th.jpgthpix.gif

Czy ta czarna guma jest integralną częścią tej nakładki czy może jest oddzielnym komponentem? Czy ta guma to nr "13" z ETKI? A może jeszcze coś innego?

listwaproguwu7.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Było miło miejscówka ok. gdyby nie te japońskie pierdziawki .... ponoć niektóre egzemplaże pamiętały jeszcze hiroszimę :polew:

... a ja myslałem że to diody tak swieciły :kox:

Opublikowano

Nie dalem rady.... wpadl mi pilny projekt "na wczoraj" :(

Za tydzien bankowo sie stawiam ;)

Opublikowano

kto nie jechal pod prad?

My z adaho znamy juz poprawny wjazd :decayed:

Opublikowano

kto nie jechal pod prad?

My z adaho znamy juz poprawny wjazd :decayed:

W zeszłym tygodniu ja też wjeżdżałam poprawnym wjazdem :) i w przyszłym tygodniu też wjadę poprawnym wjazdem ;)

Opublikowano

kto nie jechal pod prad?

My z adaho znamy juz poprawny wjazd :decayed:

Jakie pod prąd .... po prostu srzałki są źle narysowane :polew:

A jak wiecie jak to napiszcie/zaznaczcie na mapce, bo ja wczoraj 3 razy wjeżdżałem i 3 razy wyjeżdżałem ... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.