Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Aha informacja miejsce przy kontakcie jest moje :D:D:D

A kiedyś dostaniesz w Arkadii rachunek za prąd:)

Kup sobie power inverter i po kłopocie:

http://www.allegro.pl/item454726652_markowa_samochodowa_przetwornica_do_lapa_dvd_300w.html

jak bym nie miał na co kasy wydać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa to nowe urządzenie, które posiada policja w Warszawie?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

O to chodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa to nowe urządzenie, które posiada policja w Warszawie?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

O to chodziło ?

To jest, qrde, pikuś.

Widziałem na Modlińskiej obok Fort Piontek trzy zielone furgony (nówki mercedesy), jeden miał na wysięgniku taka jakby lunetę .... :shocked: Ten to pewnie hurtowo fotki cyka .... :blink:

Chłopaki nowe zakupy testują :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa to nowe urządzenie, które posiada policja w Warszawie?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

O to chodziło ?

To jest, qrde, pikuś.

Widziałem na Modlińskiej obok Fort Piontek trzy zielone furgony (nówki mercedesy), jeden miał na wysięgniku taka jakby lunetę .... :shocked: Ten to pewnie hurtowo fotki cyka .... :blink:

Chłopaki nowe zakupy testują :wallbash:

Yyy.. to ja jeszcze o tym nie słyszałem :mysli: ..Andy było totki im pierdyknąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy.. to ja jeszcze o tym nie słyszałem :mysli: ..Andy było totki im pierdyknąć :decayed:

Ja jemu czy on mnie? :polew::naughty:

Bo on mnie, obawiam się, zrobił ;( :embarrassed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa to nowe urządzenie, które posiada policja w Warszawie?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

O to chodziło ?

Tak o to dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden cytat z wielu, nie moge znaleźć tego najlepszego.....

Policja zaczyna coraz powszechniej stosować ręczne laserowe mierniki prędkości, mimo że te mogą mierzyć prędkość innego pojazdu niż zamierzony. Policja usprawiedliwia to informacją, że urządzenia te mają być na wyposażeniu podobnych służb w kilkudziesięciu krajach przemilczając fakt, że o ile stacjonarne urządzenia laserowe zyskują na popularności, to po udowodnieniu pomyłek ręcznych laserów stały się one mocno kontrowersyjne. Co z tego, że laser może mierzyć prędkość z odległości 1 km, skoro policjant nie widzi co on mierzy (np. drugie a nie pierwsze auto). Jeszcze większe wątpliwości budzi kopiowanie przez policję marketingowych informacji producenta urządzenia o możliwości mierzenia przez szybę, która jak wiadomo załamuje światło, szczególnie w radiowozach marki Ford, które mają zatopione druty ogrzewania w szkle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić drogi i inne potrzebne rzeczy to Ci kupują nowe fotoradary, nowe fury nie oznakowane itp. W tych Vectrach 280KM mają skóre w środku wszystko w elektryce itp wiem bo miałem okazje siedzieć tam.

A wszystko oczywiście za naszą kase....

Ostanio odnosze wrażenie że zamiast drogi robić to postanowili drogi zostawić w spokoju i zaostrzyć przepisy i nakupować nowych zabawek za kupe kasy bo jak są dziurawe drogi to po co je robić? każemy ludziom jeździć po 20km/h i będzie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić drogi i inne potrzebne rzeczy to Ci kupują nowe fotoradary, nowe fury nie oznakowane itp. W tych Vectrach 280KM mają skóre w środku wszystko w elektryce itp wiem bo miałem okazje siedzieć tam.

A wszystko oczywiście za naszą kase....

Ostanio odnosze wrażenie że zamiast drogi robić to postanowili drogi zostawić w spokoju i zaostrzyć przepisy i nakupować nowych zabawek za kupe kasy bo jak są dziurawe drogi to po co je robić? każemy ludziom jeździć po 20km/h i będzie spokój

Po dobrych drogach też tymi radiowozami jeżdżą i łapią. Więc?

A nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków, tych śmiertelnych ...

Sam się zabijesz, ch***, śmierć głupcom. Skasujesz rodzinę z małymi dziećmi .... Gnij w piekle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić drogi i inne potrzebne rzeczy to Ci kupują nowe fotoradary, nowe fury nie oznakowane itp. W tych Vectrach 280KM mają skóre w środku wszystko w elektryce itp wiem bo miałem okazje siedzieć tam.

A wszystko oczywiście za naszą kase....

Ostanio odnosze wrażenie że zamiast drogi robić to postanowili drogi zostawić w spokoju i zaostrzyć przepisy i nakupować nowych zabawek za kupe kasy bo jak są dziurawe drogi to po co je robić? każemy ludziom jeździć po 20km/h i będzie spokój

Po dobrych drogach też tymi radiowozami jeżdżą i łapią. Więc?

A nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków, tych śmiertelnych ...

Sam się zabijesz, ch***, śmierć głupcom. Skasujesz rodzinę z małymi dziećmi .... Gnij w piekle ...

Jaki Agresywny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Agresywny :D

Nie chodzi mi o konkretną osobę ale ten sposób myślenia. Krzyży po takich "kogucikach" na poboczach polskich dróg jest wiele ...

Trzeba mieć świadomość konsekwencji swojego postepowania. "Pay the attention or pay the price"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Krzyże to udręka naszej kochanej Polski i ludzi którzy musza wyeksponowac swoją wiare.. te krzyze powinni powyrywac i wypierdol..c , tylko u nas takie cuda :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić drogi i inne potrzebne rzeczy to Ci kupują nowe fotoradary, nowe fury nie oznakowane itp. W tych Vectrach 280KM mają skóre w środku wszystko w elektryce itp wiem bo miałem okazje siedzieć tam.

mistrzu.... chyba za wiele wymagasz - żyjemy w pojebanym kraju, racja, ale żeby Policja drogi robiła to już nawet Palikot nie pokusiłby się wyjechać z taką teorią :hi:

A co do ich pracy - czemu mają nie mieć skóry, to jest ich robota i narzędzie pracy - wyobrażasz sobie siebie w polonezie po 8 h dziennie :cool1:

BTW - Denerwuje mnie głupia złośliwość względem Policji wywołana wyłącznie przewinieniem kierowcy ... skoro podejmuje się ryzyko i jedzie 80 czy 180 na 50-tce to konsekwencje trzeba umieć świadomie przyjąć na klate, a nie wytykac skórzaną tapicerkę czy "rąbek u spódnicy"

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem na myśli że policja ma drogi remontować...miałem na myśli naszą władze która rozdziela kase że kupuje im takie sprzęty...

Chociarz prawda 8h w polonezie to mordęga....

AndyN wiesz wypadki są nie tylko przez szybkość...jak by było równo napewno by było bezpieczniej...

Ja po swoim pierwszym dzwonie zfolgowałem i to sporo...mimo że nie był z mojej winy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...