Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz jak by zrezygnował uznał bym go za kochającego inaczej :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajna ...niemal ideał :slina:

Opublikowano

:shocked::blink:

http://moto.pl/MotoPL/51,88570,5679727.html?i=1

Większość zegarkó mechanicznych ma mniej skomplikowaną budowę ....

Opublikowano

(...)

no jebło ze dwa razy .... Panowie z Hondy stali osowiali - jeden chyba nawet popuścił niesmiało :decayed:

qr**. Już przestańcie mu kadzić, bo pesji psychicznej Chłopak nie wytrzyma i na dizla się przerzuci :D

albo dam je Poźkowi - szybko się wyleczą :decayed:

Ale jesteś rozrzutny :gwizdanie: Masz gest rozumiem :naughty:

Poź, jakbyś Atomówki na Cartoon Network oglądał, to nie byłbyś taki happy :D[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 20:06:03_________________________________________________Jacyś kurna dzisiaj bardziej śmieszni jesteście :D

Opublikowano

Fajna ...niemal ideał :slina:

Photoshop czyni cuda :evil:

Opublikowano

Fajna ...niemal ideał :slina:

Photoshop czyni cuda :evil:

W oryginale też pewnie wygląda nieźle :naughty:

Tak czy siak Polki rządzą :thumbup::boobs::acute:

Opublikowano

wszystko fajnie gdybym nie zawisł u Krzynia w garażu.

Krzynio nie kupi sobie już Esy bo nie wjedzie do garazu ;)

ESa w serii nie jest wcale tak nisko zawieszona :wink4:

jak paździoch wyjdzie z garażu i Krzyniek się postara :tongue4: , tak żeby warto było do niego odjechać :naughty:

to się można kiedyś przekonać : :gwizdanie: :beer1: :drunk::lazy::polew:

Opublikowano

Fajna ...niemal ideał :slina:

Photoshop czyni cuda :evil:

W oryginale też pewnie wygląda nieźle :naughty:

Tak czy siak Polki rządzą :thumbup::boobs::acute:

raggaman widzisz i w tym temacie sie zgadzamy :D :D :D

Polki są najlepsze :D Czasami głupie ale najlepsze :P

Opublikowano

Kurde, bo co opuszczę spot to na drugi dzień czytam, że "Spot kozacki - łohohoho - czego to nie było, jakieś awantury, kreski, niespotykane przygody, jeszcze trochę to jak mnie nie będzie to przyjedzie Yeti w eSie.. :blink: " A jak jestem to nie ma tych wszystkich "łohohoho" :(

Yeti juz raz przyjechał tyle, ze do apteki :tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 21:55_________________________________________________

:shocked::blink:

http://moto.pl/MotoPL/51,88570,5679727.html?i=1

Większość zegarkó mechanicznych ma mniej skomplikowaną budowę ....

Ciekawe ile w czymś takim kosztuje wymiana rozrządu :gwizdanie:

Opublikowano

Adrian za cytowanie w taki sposób zaraz oberwiesz :)

Parę literek mi się przesunęło, i miałem brudny ekran, dlatego trochę wyszedłem po za kwotę... :polew::notworthy:

Opublikowano

Kurde, nie było mnie szmat czasu a tu jak zwykle tylko du..y i nic więcej..... :gwizdanie:

Opublikowano

wszystko fajnie gdybym nie zawisł u Krzynia w garażu.

Krzynio nie kupi sobie już Esy bo nie wjedzie do garazu ;)

ESa w serii nie jest wcale tak nisko zawieszona :wink4:

jak paździoch wyjdzie z garażu i Krzyniek się postara :tongue4: , tak żeby warto było do niego odjechać :naughty:

to się można kiedyś przekonać : :gwizdanie: :beer1: :drunk::lazy::polew:

pomyślimy :decayed:
Opublikowano

kurva, do 11.10 miałem ważne badania techniczne, skleroza nie boli :wallbash:

gdzie tu szybko i bez problemu podbić dowód bez postojowych z przodu?

Opublikowano

kurva, do 11.10 miałem ważne badania techniczne, skleroza nie boli :wallbash:

gdzie tu szybko i bez problemu podbić dowód bez postojowych z przodu?

Wymień te postojówki - 10 minut roboty :wink4:

Opublikowano

Angge Sławek ma/miał nubirę :mysli: :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item459740920_daewoo_nubira.html tylko miasto sprzedającego się nie zgadza(kamuflaż pewnie :kox:)

kupie te nubire i zglosze sie do 'mam talent'

Opublikowano

kurva, do 11.10 miałem ważne badania techniczne, skleroza nie boli :wallbash:

gdzie tu szybko i bez problemu podbić dowód bez postojowych z przodu?

Wymień te postojówki - 10 minut roboty :wink4:

tylko ja będę się rozdziewiczał w tym temacie więc zajmie mi to z 1h, druga sprawa że nie pojadę do pierwszego lepszego miejsca zrobić badania, na pewno nie z Q

Opublikowano

tylko ja będę się rozdziewiczał w tym temacie więc zajmie mi to z 1h, druga sprawa że nie pojadę do pierwszego lepszego miejsca zrobić badania, na pewno nie z Q

Nie mogą sprawdzać hamulców :wink4:

Opublikowano

Kurde, nie było mnie szmat czasu a tu jak zwykle tylko du..y i nic więcej..... :gwizdanie:

Atomówki to też d*py ? :decayed: No tak ..rysunkowe :D

Opublikowano
  • Autor

Angge Sławek ma/miał nubirę :mysli: :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item459740920_daewoo_nubira.html tylko miasto sprzedającego się nie zgadza(kamuflaż pewnie :kox:)

:zemdlal:

trza miec fantaaaaaaazje :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.