Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i Bryńka zrobiła streszczenie tych 20 30 str, :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 19:46_________________________________________________ragga działa Ci gg? bo mi coś się pier**** i nie wiem co jest.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia całkiem trafnie :naughty: z tym że poszliśmy w samopas i nikt nas nie nadzoruje :gwizdanie:

Opublikowano

Brynia całkiem trafnie :naughty: z tym że poszliśmy w samopas i nikt nas nie nadzoruje :gwizdanie:

Nie byłbym taki pewien - Pan Kierownik Klubu Warszawskiego 69 na pewno czuwa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ragga [/b] działa Ci gg

Nie ..mi też sie zjebło :thumbdown:

Brynia całkiem trafnie :naughty: z tym że poszliśmy w samopas i nikt nas nie nadzoruje

:evil2:

Opublikowano

Brynia całkiem trafnie :naughty: z tym że poszliśmy w samopas i nikt nas nie nadzoruje :gwizdanie:

Nie byłbym taki pewien - Pan Kierownik Klubu Warszawskiego 69 na pewno czuwa :polew: :polew: :polew:

A zdradzisz nicka, bo widzę że jednak mnie coś istotnego ominęło

Hugo dzisiaj tupnął nogą ... generalnie chciał potwierdzić zakres kompetencji :decayed: tudzież ewentualnej Prezesury nowego klubo-wątku o charakterze "różowej landryny" :decayed:

Opublikowano

Brynia całkiem trafnie :naughty: z tym że poszliśmy w samopas i nikt nas nie nadzoruje :gwizdanie:

Nie byłbym taki pewien - Pan Kierownik Klubu Warszawskiego 69 na pewno czuwa :polew: :polew: :polew:

Czuwa to chyba dużo powiedziane :gwizdanie: Chciał zaprowadzić spokój, ale się nie udało, przypomnieć o swojej obecności, ale w końcu zrezygnował.. :polew:

Opublikowano

Czy ktoś może mi streścić w kilku słowach ostatnie 20 może 30 stron. [...] Mam nadzieję, że nic nie staciłam :>

Dokładnie, nic nie straciłaś :)

Opublikowano

malik zapłaciłeś już za furę, czy Cię teraz wkur%$#% :decayed:

Opublikowano

jak sie cenę auta przemnoży X 3 a nie X 2 to juz róznica :gwizdanie:

Opublikowano

malik zapłaciłeś już za furę, czy Cię teraz wkur%$#% :decayed:

oj ktoś tu zazdrości eSy koledze :naughty:

Opublikowano

malik zapłaciłeś już za furę, czy Cię teraz wkur%$#% :decayed:

Spokojnie, Malik kupił dolary kilka miesięcy temu, jak kurs był niski.

Teraz musi tylko ogródek dobrze przekopać i na S-ę starczy

:wink4: :wink4: :wink4:

zapomniał gdzie zakopał :polew:

Opublikowano

malik zapłaciłeś już za furę, czy Cię teraz wkur%$#% :decayed:

oj ktoś tu zazdrości eSy koledze :naughty:

rozkodowałeś mnie błyskawicznie :cool1:[br]Dopisany: 23-10-2008, 21:08:30_________________________________________________

Spokojnie, Malik kupił dolary kilka miesięcy temu, jak kurs był niski.

Teraz musi tylko ogródek dobrze przekopać i na S-ę starczy

:wink4: :wink4: :wink4:

zapomniał gdzie zakopał :polew:

po pijaku powiedział Bryni i już nie znajdzie :polew:

Opublikowano

na ese kase trzymał w skarpecie już dawno..ale gazu nie wliczył w koszty :) i się teraz zapożycza :slina:

Opublikowano

malik zapłaciłeś już za furę, czy Cię teraz wkur%$#% :decayed:

Zapłaciłem w dołku korekty jak $ był po 2.2PLN :dance:

Opublikowano

To jeszcze nie kupuj :) teraz sprzedaj dolki i poczekaj do grudnia jak znowu spadna. Bedzie na RS4 :naughty:

Spekulant :)

Opublikowano

To jeszcze nie kupuj :) teraz sprzedaj dolki i poczekaj do grudnia jak znowu spadna. Bedzie na RS4 :naughty:

Spekulant :)

No przecież piszę, że zapłaciłem już dawno :rolleyes:

Opublikowano
Chciał zaprowadzić spokój, ale się nie udało, przypomnieć o swojej obecności, ale w końcu zrezygnował

ja myśle że z samego rana Prezes jeszcze tu zawita :baseball: ale Wy jak zwykle zrobicie :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Opublikowano
Chciał zaprowadzić spokój, ale się nie udało, przypomnieć o swojej obecności, ale w końcu zrezygnował

ja myśle że z samego rana Prezes jeszcze tu zawita :baseball: ale Wy jak zwykle zrobicie :hahaha: :hahaha: :hahaha:

A dlaczego Ty jeszcze nie śpisz ?? Jeszcze Cię pawełki trzymają ?? :polew::wink4:

Opublikowano

zamilcz bo naślę na Ciebie----> 4659201nu6.jpg

Widzieliście ja w normalnej "opcji" ??? niezła d*pa :naughty:

Opublikowano

Widzieliście ja w normalnej "opcji" ??? niezła pupa :naughty

Napewno wymięka przy siostrze Poźka :decayed::naughty:

Poziek/Krzyniek...te karnety na salse sa do 18 grudnia . Łatwić czy juz nie chceta kręcić owłosionymi tyłkami ?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.